2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

çıtçıtlı tulumlardan mı alsam 2 tanesi 20 tl yelekmi alsam ne alsammm tulum alsam kac aylık alayım adana cok sıcak oluyor

çıtçıtlı tulumlardan mı alsam 2 tanesi 20 tl yelekmi alsam ne alsammm tulum alsam kac aylık alayım adana cok sıcak oluyor

aaaay evet Adana felaket sıcak oluyor ama olsun cnm sen yinede tulumda bulundur,nolur nolmaz..
bebiş o daha,üşür yani.. yazıkkkk yavruşa..

valla süpersin canım yaa maşallah sen bitirdin çeyizini maşallah canım güle güle kullanılsın inşallah:))

nee 8 lira mı inanmıyorum çok iyi fiyatı ve çok güzelmiş hayırlı olsun tatlımm...

maşallah ne maharetli eller varmış alt açmalar süper olmuş yaa çok şirin güle güle kullan canım..

cicileriniz çok güzel canım iyi günlerde kullanın inşallah sağlıkla sıhhatle..

teşekkür ederim canım:KK16:

valla aynı soruyu ben de sordum ama kımseden cevap alamadım!!!!!!!!!!!:KK43:(((((((((((

valla ben uzun kollu badi aldım ilk doğduğunda giymesi için ama ben de ne giydirilir napılır bilmiyorum.biz de sıcak yerdeyiz.bi kaç tane elinizde bulunsun bence kızlar duruma göre yenilerini alırsınız.başka fikir gelmiyo tecrübe olmayınca :KK1::KK16:

valla ben uzun kollu badi aldım ilk doğduğunda giymesi için ama ben de ne giydirilir napılır bilmiyorum.biz de sıcak yerdeyiz.bi kaç tane elinizde bulunsun bence kızlar duruma göre yenilerini alırsınız.başka fikir gelmiyo tecrübe olmayınca :KK1::KK16:

sıcak yer olmasının önemi yok arkadaşlar.hangi ay olursa olsun bebek yeni dogdogunda çok üşüyor.eskier 40 ı çıkana kadr koruyup kollamazmış boşuna.bizde dikkatli olalım :KK34:yelekler çok iyi ben bikaç tane yeni doğan yelek alıcam idil bebede çok güzel yelekler var hatat görsel yükliyim buraya.uzun kollu body de lazım olur tabii yazın dogcak diye kolsuz giydirmicez yazık donar yavrlarımız daha kansız cansızken :KK34: $makethumb.jpg $makethumb.jpg $makethumb (2).jpg

Eklentiler

• $makethumb (1).jpg
    $makethumb (1).jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 41
sıcak yer olmasının önemi yok arkadaşlar.hangi ay olursa olsun bebek yeni dogdogunda çok üşüyor.eskier 40 ı çıkana kadr koruyup kollamazmış boşuna.bizde dikkatli olalım :KK34:yelekler çok iyi ben bikaç tane yeni doğan yelek alıcam idil bebede çok güzel yelekler var hatat görsel yükliyim buraya.uzun kollu body de lazım olur tabii yazın dogcak diye kolsuz giydirmicez yazık donar yavrlarımız daha kansız cansızken :KK34:Eki Görüntüle 945279 Eki Görüntüle 945279 Eki Görüntüle 945287

Ama bunlar cok tatliiiiiii :KK16:
Aynen katiliyorum ttnetim uzun kollu sart su an 4-5 tane aldim yeterli herhal....
Kisa kol baya var cok sicaklarda siks sik degistiririm cunku.....
Allah (cc.) Immm inanamiyorum oglum benimle ve cicilerini aliyorummmmm :KK76:
Dogmasi icin sabirsizlaniyorum :KK52:

sıcak yer olmasının önemi yok arkadaşlar.hangi ay olursa olsun bebek yeni dogdogunda çok üşüyor.eskier 40 ı çıkana kadr koruyup kollamazmış boşuna.bizde dikkatli olalım :KK34:yelekler çok iyi ben bikaç tane yeni doğan yelek alıcam idil bebede çok güzel yelekler var hatat görsel yükliyim buraya.uzun kollu body de lazım olur tabii yazın dogcak diye kolsuz giydirmicez yazık donar yavrlarımız daha kansız cansızken :KK34:Eki Görüntüle 945279 Eki Görüntüle 945279 Eki Görüntüle 945287

biz de 2 tane yelek örmüştük bi hevesle ama arkası gelemedi henüz :) ama uzun kollu hıcbırsey yok hatta hastane cıkısı dısında hıcbırsey alamadım. İyi olmayı beklıyorum. İşte o zaman bebeğim için neler neler alıcam cok heves edıyorum yeter ki o benımle kalsın dua edın arkadaslar :KK43:

merhaba kızlar
bende haziranda anne :KK49: olacağım rabbimin izniyle
benimde oğluşum:nazar: :emir_bebek: olacak , annem örgü bişeylert yapmaya çalışıyor ama değişik örgü modelleri bulamadım.
elinizde varsa güzel örgü modelleri özellikle battaniye ve tulumlu takım modelleri burada bizimle paylaşırsanız çok güzel olacak.
herkese sağlıklı doğumlar inş. :KK49:

yelek kesin şart canım bunlarda cok güzell :KK16::KK16:

aynı soruyu ben de kendime sorup duruyorum aynı şekilde d.bakırda felaaaket oluyor adana gibi ben şöyle düşünüyorum canım çıtçıtlı giydiririm gündüz akşam da biraz serin olursa ayaklı tulumunu giydiririm klima da uygun sıcaklıkta çalışır zaten bebeğe zarar vermiycek şekilde üstüne de zaten bişeyler atılır uyuyunca bakalım bi şekilde idare etcez artık..

evet yelek de mantıklı canım pratik hem ben de bir kaç tane almayı düşünüyorum hatta buldum çok şirin modeller vardı bi mağazada çok da uygndu fiyatları 4 lira felan yeri penyeydi yaza uygun yani..

X