2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

aynen canım bende bir dunya zıbın zeti alt üst takımlar patıkler coraplar elbiseler battaniye aldım k.v.çoştu annemde öyle sen niye bu kadar erken alıyorsun diye dedim hevesim var arkadaş alıcam tabi
ama sen bendende fena çıktın kız ben ilk 3 aylıklarını aldım birsürü bide 3-6 arasını aldım diğerleri için erken
ama liste kabarık valla bi hesaplıyorum odasıydı arabasıydı puset bilmem ne 5/+ 6 bın lıra tutuyo bide dogum parası var
ama gelen kısmetiyle gelir derler ben dogum ıznı paramla beraber toplamda 10 ay maas alıcam :) kızım kendi ihtiyacını karşılamış olucak gibi

ay ben senin kızını yerim amaaaa :) kız kıyafetlerine bayılıyorum yaa ama ogluşumu da süslüyorum teyzesi :) ya ben korkuyorum bebek ya kilolu olursa aldıklarım yenidogan hepsini giyemez ki, 10 tane 0-3 ay alıyosam 10 tane de 3-6 ve 6-9 ay alıyorum. eşimle biz 30 lu yaşlarda evlenince bebeğin alışverişi ve doğum parası falan birikmişti :) Rabbime şükürler olsun ki o parayı da bebeğimize harcamak nasip oluyo....ben yavaş yavaş alıyorum şimdi bu ay araba, bi dahaki ay beşik...oda yapamıcam şimdilik taşınma ihtimalim var. o yüzden rahatım. ayy o kız elbiselerine bayılıyorum. şimdi kırmızı, kurdelalı bi babet siparişi verdim netten kuzenimin minişine :)

cok sağol canım....
86 tl ya aldık canım.....
Bezm- i Alem e sadece ayrıntılı için gittim canım....
Avrupa yakasında oldugu icin bana uzak anadolu yakasındayı....
inan dotorun adını hatırlamıyorum....
ama bir tane perinatolog var internatıonal bölümünede bakıyormuş...
salı ve persembe günleri bildiklerim bundan ibaret :26:

.

Canimmm bunlar cok guzel.... bayildim masallah ali yasinimize cok yakiscak..
Mickey cok tatli seviyorum bende gule gule kulansin..

Cok sagol monbebem
inş. Rabb'im giyindirmeyide nasip eder
Ben eminim yeni annemiz sende bebişine cook güzel ciciler alacaksın

hoş geldin canım bizim sayfalar hızlı ilerliyor diye biz de yetişemiyoruz valla :) maşallah

Cok sagol monbebem
inş. Rabb'im giyindirmeyide nasip eder
Ben eminim yeni annemiz sende bebişine cook güzel ciciler alacaksın

Amin insallah.. Cok zevklisin sende canimm.. guzel secmisin..

Insallah canim bende neler alicam neler ama daha baslardayiz..
cok korkuyorum sende yasadin bunlar beni ii anlarsin..Insallah melegim beni birakmaz..

Amin insallah.. Cok zevklisin sende canimm.. guzel secmisin..

Insallah canim bende neler alicam neler ama daha baslardayiz..
cok korkuyorum sende yasadin bunlar beni ii anlarsin..Insallah melegim beni birakmaz..

Canım hemen hemen aynı şeyleri aynı zamanlarda yasadık sayılır ....
Ben cok gecmeden meleginin seninle olacagından eminim...
Şükür ki cok gecmeden geldide...
Ve için rahat olsun bacım Sonsuza kadar da seninle olacak

evet hep emin konustun hakimda..
Amin insallah canim herseyin hayirlisi..
Ben arada bakiyorum cicilerinize bayiliyorum siz paylasin boyle..
Kendine ve melegine iyi bak cok optum..

saol canım benim bizim topiğede ugra mayıs haziran pek fark yok arada vala ne güzel almıssın rabbim gülegüle kullanmayı nasip etsin

ayyyyyy bayıldımmmmm güle güle kullansın bebeşin

Uğrarım tabiki bu arada aldıklarınız çok güzel. Disneyin ürünleri çok hoşuma gidiyor ama çok pahalı yaw :)

Farkettik canım Mayıs annesiyim havanızda atın bakalım

KIZ benimde taşınma ihtimalimiz değil hatta direk taşınacaz evimiz yapılıyor ama doğumdan öncesine yetişmicek malesef doğumdan sonrasına 3 aylıkken taşınıcaz heralde o yüzden sadece park beşik aldırıyoruz dayısına odası nı kendi evimize geçince inşallah

Teşekkür ederiz teyzesi bizde erkek bekliyorduk herkes erkek olacak dedi doktor kız deyince şok olduk valla yalan yok

aman hayırlısı olsun ben ikisinede hazırlamıştım kendimi ayrıca sağlıklı olsunda farketmez eskiden böyle dedikleri zaman ne kadar kalıplaşmış bi cümle herkes aynı şeyi söylüyo derdim ama insan kendi bebeği rahmine düşünce anlıyor anlamını
bence çok abartmayın alışveriş işini düşününce insan annelere hak veriyor daha çok eksiği olacak çünkü elbiseye kıyafete çok yatırım yapma bence çabuk büyüyor diyorlar hepsini giydirmeye fırsat bulamıyormuş insan

Canim ilk zaten international bolumune gittik 150 lira odedik.....
Ikinci ayrintili icnde randevu aldik vakif kismina gittik 50 lira odedik bizde sasirdik....
Esimin arkadasi tavsiye etmisti yani guvenilir diye gittik....
Daha once gitmisler memnun kalmislar diye

daha öncede bahsetmiştim annem coştu neler yapmış neler hafta sonu resimlerini çektim bakalım beğenecek misiniz?

alt açmalar ve battaniyeler sadece ilk resimdeki daha bitmemiş..

Eklentiler

• $1SAM_0955.jpg
    125 KB · Görüntüleme: 65
Oooo neler alınmış neler...:) herkesin cicileri hayırlı olsun... Biz de yine mothercare uğradık indirimler sağolsun... astronot montumuzla uyku tulumumuz...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…