2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

:KK1: zaten sen güzel şeyler var diyince girip baktım canım, çok tatlı nasıl alınmaz ki :KK16: teşekkür ederim inşallah giydirdiğimiz resimleride çeker paylaşırız..

Pijama takımlarıda çok güzel hem uygundu :KK66: ama tavsiyem.pijama alırken dar paça almak iyiymmiş gece yatarken kayıp bacakları açılmıyomuş :)

doğru söylüyorsun canım, ben daha başlayamadım yenidoğan alışverişine, diğerlerinide dayanamadığım için malum kışlıklar bitiyo indirimde var diye büyük büyük alıyorum ki giyebilsin. ilk aylar için kıyafetleri abartmadan alıcam elimde kalmasın. yetmezse alınır zaten ne olucak.. büyüdükçede yenileri eklicez artık..

evet kışlıklar indirimde alıyorsan birkaç parça al....hediyelerde gelecek baya bunu da unutmadan al...ne olacak ya arasıra çıkıp çıkıp alırsın...zaten kusan bebek değilse kirlenmiyorda bazen kakaları çok olunca taşıyor yoksa banyodan banyoya
mesela mont tarzı birşe alabilirsin hem seneyede giyer madem indirimde

Pijama takımlarıda çok güzel hem uygundu :KK66: ama tavsiyem.pijama alırken dar paça almak iyiymmiş gece yatarken kayıp bacakları açılmıyomuş :)

eşim netten alışverişi hiç sevmiyor, o yüzden çok birşey alamıyorum ve genelde tercihimi cicili bicili şeylerden yana kullanıyorum :) bana kalsa nelerrr alıcaktım daha..

Yok canım burda büyük bi mağaza var katma markalat var ve biraz tuzlu :)) ama markasına bakarım yazarım canım şu an evde değilim :)

tamm cnm kışlıklarını fln büyük alıyorsunz dğl mi yaa bn ailemden uzaktayım onlar da ebatlardan anlamıyorlar tek dedikleri şey küçük alma oluyor:)

tamm cnm kışlıklarını fln büyük alıyorsunz dğl mi yaa bn ailemden uzaktayım onlar da ebatlardan anlamıyorlar tek dedikleri şey küçük alma oluyor:)

Evet canım kışlıkları 9-12 alıyorum çünkü bebek belki toplu olucak bilemeyiZ büyükten zarar gelmez:) hatta sezon sonu 1,5-2 yaş alcagım şeyler bile vr :))

Çalışmaktan değil canım... Sezeryan olursam başlarda sütün gelmeme ihtimali var bebeğin emmeme ihtimali var bide bunların dışında düzenli kullanırsan süt üretimini de destekliyor bide tam tersi aşırı sütü olan bi arkadaşım vardı göğüs pompası kullanarak rahatlıyordu anca... tabi bilemem o kadar sütüm olur mu ama bence almakta yarar var...

Anladım canım bende sezeryan olacağım ama doğum çantama basit olanlardan almayı düşünüyorum.Doğar doğmaz anne sütü çok önemli bencede..

$DSC_1703.jpg bunlar da benim aldıklarım çok beğenerek aldım inşalllah kullanmak da nasıp olur bize de herkese de :)

Selam KIZLAR bende 2014 Mayıs anneleri topiğinden geliyorum merak ettim bakayım dedim. Sizin burası bayağı yoğun bizim kinde 3-5 arkadaş var alışveriş yapan :) daha çok yeni. Bende sabırsızım biçok kıyafetini aldık sayılır Allah güle güle kullanmak nasip etsin hepimize inşallah ve zamanında doğumlar nasip etsin inşallah

Selam KIZLAR bende 2014 Mayıs anneleri topiğinden geliyorum merak ettim bakayım dedim. Sizin burası bayağı yoğun bizim kinde 3-5 arkadaş var alışveriş yapan :) daha çok yeni. Bende sabırsızım biçok kıyafetini aldık sayılır Allah güle güle kullanmak nasip etsin hepimize inşallah ve zamanında doğumlar nasip etsin inşallah

teşekkürler canım güzel duaların için amin inşalllah cümlemizin

saol canım benim bizim topiğede ugra mayıs haziran pek fark yok arada vala ne güzel almıssın rabbim gülegüle kullanmayı nasip etsin
Eki Görüntüle 940322 bunlar da benim aldıklarım çok beğenerek aldım inşalllah kullanmak da nasıp olur bize de herkese de :)

ayyyyyy bayıldımmmmm :KK16::KK16::KK16:güle güle kullansın bebeşin

bunlar da bitmek bilmeyen hediyelerimiz :) benim ogluşum çok bereketli, şimdiden geliyor hediyeleri...

Eklentiler

• $2014-01-18 17.17.18.jpg
    $2014-01-18 17.17.18.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 132
  • $2014-01-18 17.21.08.jpg
    $2014-01-18 17.21.08.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 104
  • $2014-01-18 17.16.45.jpg
    $2014-01-18 17.16.45.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 106

bayıldım aldıklarına canım ya hastane çıkışını kaça aldın ayıptır sorması
birde bi mesajında görmüştüm vakıf greba hastansinne gitmişsin heralde bezmialem e hangi doktora gittin orda
süt ablamız kadın doğumcu olarak görev yapıyor orda uzman

Allah'ım bayadır bakmamıştım almış yürümüş burası yavaş gidin hatunlar.. durun bir bakayım neler almışsınız minişlere :KK52::KK52::KK52::KK52:bize babamız kızdığından alamıyoruz artık ilk aldıklarımızla kaldık öyle onlara bakıp bakıp avunuyorum ben de.:KK14::KK14::KK14:

KIZLAR BİZ SÜPERİZ

diğer aylarda doğum yapacak olanlara baktım bizim kadar yoğun değil cici sayfaları ocak annelerinin ki bile düşünün artık
bende onların sayfalarında dolaşıp buraya davet ediyorum imrensin ler diue

OHHH HAVAMIZIDA ATARIZ :21::21::21::21::21:

Haziran anneleri çok hevesli çıktı :) ben çok fenayım kızlar devamlı alıyorum gördükçe dayanamıyorum. 3 hastane çıkışı (hepsi farklı renk), portbebe, taşıma çantası, ana kucağı, kanguru, onlarca tulum, pijama, alt açma minderleri, patikler, ayakkabılar, astronot montu, mama önlükleri, yelekler, çoraplar, 2 tane bornoz, havlu, fotoğraf albümü, oyuncak, 1 yaşına kadar giyebileceği her şeyi aldım kısaca, ilk adım ayakkabıları bile var :) 15 tane agız silme mendili bile aldım düşünün yani :) kıyafetlerini bitirdim ogluşumun ama eşimle görmemiş gibi almaya devam ediyoruz almıcaz dememize rağmen :) bi dahaki ay da kanz'dan arabasını alacaz travel sistem, çift yönlü falan. son aya da biberonları, emzigini ve bezini bırakacaz.

X