2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

öyle tabi canım farketmez ama beklemediğim bişey geldiği için üzüldüm biraz neyse inşş yakışır teyzesi

küçük bi melek gibi olacak canım minnoşun

sağol bitanem tşk diyorum

çok teşekkür ederm arkadaşlar :) oetgsl gerçekten bda çok güzelmiş yaa

günaydın kızlar, bizim işler yoğunlaştı giremiyorum pek nete

herkes bayağı yol almış valla ve hepside çoook güzel şeyler gerçekten.. allah herkese güle güle giydirmeyi nasip etsin. bakalım ben ne zaman başlıcam alışverişe :44: ay bebek arabalarıda çok hoşumaaa gitti, bize bi arkadaşım vermeyi teklif etti bende kabul ettim, bizdede pek destek olabilcek büyük yok maalesef. düğünüde kendimiz yapmıştık allahın izniyle bu doğum olayının altındanda kalkıcaz. ama kolay değil, allah herkesin yardımcısı olsun.

bu arada ttet bayıldıııımmm aldığına, iyi ki kaçırmamışsın çok tatlı bişi yaa.

Teşekkür ederim arkadaşlar Allah'ım hepimizin miniklerine sağlıkla giydirmeyi nasip etsin cicilerini

Aysenazim ne kadar uğraştım bi bilsen telden olmadı bilgisayara attım orda resimleri küçülttüm ama yapmaz olaydım arabayı deşifre ettimm eşim satıyordu geçenlerde onun için çekmişti fotolarını sonra vazgeçti ama fotoları silmeyi unutmuş ve sonuç silemiyorum harbi çok gıcık oldum kendime

Canım çok güzeller güle güle sağlıkla giydir bebişine :)) Bu arada çalışıyormusun canım o yüzden mi göğüs pompasını gerekli görüyosun? Ben bebeğim 1 yaşına gelene kadar çalışmayı düşünmüyorum o yüzden göğüs pompası için acele etmicem.Abimin eşinden biliyorum ilk doğum yaptığında birkaç defa kullanması gerekti ondada şu eczanede satılan uygun fiyatlı olanlardan aldı iki veya 3 gün kullandı sonra maşallah cuk cuk emdi paşamız

yine dayanamadım ilk ikisini limangodan aldım gambino gelmiş.gayet uygun fiyatları ayrıca malları çok güzel mothercare la aynı.bi bakın derim kızlarr.diğer hırkayı dün almıştım tekrar yükedim fotosunu aşk yaşıyoruzda

Son düzenleme:

Çalışmaktan değil canım... Sezeryan olursam başlarda sütün gelmeme ihtimali var bebeğin emmeme ihtimali var bide bunların dışında düzenli kullanırsan süt üretimini de destekliyor bide tam tersi aşırı sütü olan bi arkadaşım vardı göğüs pompası kullanarak rahatlıyordu anca... tabi bilemem o kadar sütüm olur mu ama bence almakta yarar var...

hepsi birbirinden gzller cnm gzl günlerde kullanmak nasip olsun inş bebişine:) hırkayı nerden aldın netten mi yine ona da bayıldım:)
Yok canım burda büyük bi mağaza var katma markalat var ve biraz tuzlu :)) ama markasına bakarım yazarım canım şu an evde değilim :)

günaydın kızlar, dün kocamla arkadaşın çocuğuna hediye almaya gittik tabiki ben dayanamadım bişiler aldım ama hep kışlık kıyafetler var. herhalde anca şubat sonu bulabileceğim kuşadasında yaz için birşeyler

6-9 ay ay aldım, umarım denk gelir kışın..

bende kışlıkları 6-9 ay alıyorum canımm denk geliyo tabiiki inşallah :) güle güle giydir çok ciciler

kızlar biliyorum çok heveslisiniz ben de öyleydim ilk bebeğimde şimdi haziran sonu temmuz başı bir bebeğim daha olacak...alırken çok dikkatli olun hevesle her şeyi almayın sonra bir çoğu giymeden kalıyor...bebeklr hemen büyüyor....
ve nacizane tavsiyem 3 aya kadar alın sonrasını doğunca alın....
aldıklarınız çok güzel sağlıklı günlerde giysinler inşallah...
ben şimdilik sadece yaz için alıcam kışa doğru kararlarınız değişiyor ihtiyaçlar farklılaşabiliyor...bazı bebekler büyüyor bazıları geç büyüyor...
biraz alıp içinizdeki alışveriş duygusunu bastırın yeter

bende kışlıkları 6-9 ay alıyorum canımm denk geliyo tabiiki inşallah :) güle güle giydir çok ciciler

çok güzeeelll bende aldım aynısından bilyomusun

zaten sen güzel şeyler var diyince girip baktım canım, çok tatlı nasıl alınmaz ki teşekkür ederim inşallah giydirdiğimiz resimleride çeker paylaşırız..

doğru söylüyorsun canım, ben daha başlayamadım yenidoğan alışverişine, diğerlerinide dayanamadığım için malum kışlıklar bitiyo indirimde var diye büyük büyük alıyorum ki giyebilsin. ilk aylar için kıyafetleri abartmadan alıcam elimde kalmasın. yetmezse alınır zaten ne olucak.. büyüdükçede yenileri eklicez artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…