2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

merhaba kızlarrr bebişlerinizin cicilerii çok güzellerr baka baka bitiiremedim... allah güzel zamanlarda giydirmeyi nasip etsinn... bende bebişimin hastane çıkışinı... uyky tulumunu tulum aldım teyzeside yelek ceket patik oyuncak bornoz falan almış daha almışta onları almadım daha bizimkininde teyzesi coştuu... :)

gittin ve de döndün haa... :) Nasıldı canım? Fiyatlar falan ortam tavsiye eder misin?

9'da ordaydık 12 gibi çıktık tabi zaman yetmiyor bu kadarcık..
ama belim ağrımaya başlıyo hemen benim,yoruluyorum..
bide bugün zaten fiyat bilgisi falan için gittik ama dayanamayıp gitmişken bikaç parça bişey aldık

harika bi yer..
kesinlikle şiddetle tavsiye ederim..
fiyatlar gayet iyi..
şöyle örnek vereyim, bugün aldıklarımı paylaştım ya o ayakkabı 5 tl alt tulum 4 tl çorap takımı 4 tl tek çorap 2 tl şapka 3 tl bitek emzirme yastığı pahalıydı oda fonksiyonelmiş o yüzden o 75 tl'ydi..
böyle yani canım..

biz alışverişi tam yapacağımız zaman direk oraya gideceğiz..

gerçekten uygun muş fiyatlar pufpuff bende geçen hafta pazara cıktım inanmassın şok oldum fiyatları görünce bunlara çok yakın fiyatlar 10 lu set hastane çıkısı 20 tl internetten baktım aynı marka 45 lira civarlarında
burasıda öyle demekki uygun muş bide bizim kız senin köftene aşık oldu heralde cicileri görünce tekmelemeye başladı kaynana olacak kızzz

ooooo 20 tl fiyatta çok iyimiş cidden
süper,hep böyle uygun ve kaliteli şeyler buluruz inş

hıımmm bak seeeeen tekmeler falan noluyo? bekleriz buyrun bi kahveye ahahaha aaay pardon bizim gelmemiz gerekti dimi

aaa süpermiş netten boşuna bakmayalım o zaman tulumlara falan süpermiş bu fiyatlar

Guzel gunlerde giyinsin bebisin pufpufum....
Begenmene sevindim bebde nevresim takimi ve birkac birsey almak icin eminonune gecmeyi dusunuyordum super olsdu

git git cnm kesinlikle..
bitek Havuzlu Han'da değil ayrı ayrı sırf bebek mağazalarıda var bitanesine girdik aaaay Allah'ım o yumuşacık battaniyeler,şık şık hastane çıkışları herşeyi biyerden alırsan iyi indirimde yapıyolar..

ooooo 20 tl fiyatta çok iyimiş cidden
süper,hep böyle uygun ve kaliteli şeyler buluruz inş

hıımmm bak seeeeen tekmeler falan noluyo? bekleriz buyrun bi kahveye ahahaha aaay pardon bizim gelmemiz gerekti dimi

ay ne hoşsun güldüm valla
artık devir değişiyor canım kızlar evlenilecek erkekleri bulduğu zaman kaçırmak istemiyorlar
kısmet bu işler aslında yakın sayılırız seninle biliyormusun anadolu yakasındayyız ikimizde bakarsın bi gün kısmet olur tanışırız

bu arada senin özel sağlık sigortan hiçbir doğum masrafını karşılamıyor mu benim görümcemde yengemde özel sağlık sigortasından faydalanmışlardı doğumlarında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…