2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bizde üç hala varen lüçüğü benden 15 yaş büyük ne kıskançlıklar ne saçmalıklar yaptılr bende idareettim ama özür mözür gelmedi :) beklemiyorum da zaten ama senin adına sevindim.canım :)

aynen canım bizimki de beni çok kıskanıyodu eşim de kendi ağzıyla söylüyodu her zaman kayınvalidem bile söylemiş eşime yengesini kıskanıyo diye oo daha nelerr nelerr bütün ailenin diline düşmüştü herkes biliyodu beni kıskandığını o yüzden benim içim rahattı ama geçen gün daha 2 gün önce özür mesajı atmış bana.. huylu huyundan vazgeçmiycek biliyorum ama ben bu çizgimden şaşmıycam her zaman yaptığım gibi.. sen de canım allaha havale et hiç onların seviyesine düşme eminim düşmüyosundur da aynı evin içinde değilsin çok şükür... rabbim yardım etsin haset kıskanç insanlara acıyorum ben öyle insanlara yazık..

aynen canım bizimki de beni çok kıskanıyodu eşim de kendi ağzıyla söylüyodu her zaman kayınvalidem bile söylemiş eşime yengesini kıskanıyo diye oo daha nelerr nelerr bütün ailenin diline düşmüştü herkes biliyodu beni kıskandığını o yüzden benim içim rahattı ama geçen gün daha 2 gün önce özür mesajı atmış bana.. huylu huyundan vazgeçmiycek biliyorum ama ben bu çizgimden şaşmıycam her zaman yaptığım gibi.. sen de canım allaha havale et hiç onların seviyesine düşme eminim düşmüyosundur da aynı evin içinde değilsin çok şükür... rabbim yardım etsin haset kıskanç insanlara acıyorum ben öyle insanlara yazık..

aynen canım insan nasıl kıskanır anlamıyorum benimde iki yengem var rabbim biliyo kalbimden bir kez bile kıskanmka geçmedi... dediğin gibi önemli olan seviyeyi korumak ben sadece kıskançlıkta yaşamadm gerçekten çok fenalar Allah eşlerine sabır versin...napalım bizimde yazımız sınavımız buymuş dediğin gibi aynı evde değiliz Allah a bin şükürr :KK16:

:KK22:

hepsi birbirinden güzel canım bayıldımm cicilere yaa çook özendim ben de hemen alışverişe başlıycam inş.. anooo kuzucuklar ne tatlı olur bunların içindeee:))

Saol canım bizde daha başlamadık aslında alışverişe jimnastik halısı dışında kalanların hepsini anneannemiz aldı bende çıkıp bikaç bişeyler almak istiyorum ama şu yazlıklar bi çıksın bakalım :emir_bebek:

Güzel günlerde kullanın canım...:) Bende baktım aslında bir sürüde seçeneğim var travel sistemler çok ağır oluyor sonradan genelde değiştiriyorlar filan bu durumda biraz kafa karıştırıcı... ama ben yinede seçeneklerimizi yazim bide siz fikir verin ben işin içinden pek çıkamadım... :44:

Graco Symbıo toplam ağırlığı 7,5 kg bi çoklarına göre hafif sayılır.Eki Görüntüle 935492
Doll Travel Sistem Cosmo Lux 12 kg Eki Görüntüle 935494 Eki Görüntüle 935495
Prego Baby 2070 Laon Travel Sistem Bebek Arabası 16kg bence çok ağır Eki Görüntüle 935497 Eki Görüntüle 935498
Nuna Pepp Bebek Arabası Bisque 8.6 kilo Eki Görüntüle 935502 Eki Görüntüle 935503
chicco trio enjoy travel sistem bebek arabası 7.5 kg Eki Görüntüle 935511
Mamas Papas Urbo Sand Castle 9kg Eki Görüntüle 935517 Eki Görüntüle 935520 Eki Görüntüle 935522

Ağırlıklar internette yalan yanlış olabiliyor. Mesela bu modellerden nuna pepp ve chicco trio enjoyu mağazada denedim. Açılış-kapanış yaptım ve her ikisini de kaldırdım. Kesinlikle nuna pepp epey hafif chiccodan, ve katlandığında çok çok az yer kaplıyor. Chicco baston pusetler gibi sıkışarak katlanıyor, boydan değil, enden küçülüyor. Araba bagajına sığmayabilir. Nuna ise enden değil boydan katlanıyor, ufak bir tekerlekli valiz boyutlarına geliyor. Chicconun tek avantajı port bebesi olması ama o da ilk 6 ay kullanılıyor ve yazın kullanılmadığı için yaz bebeklerinin işine yaramaz.

canlar hepsi burada da prima bebek bezleri 4 lü lanlarda yanındada 2 adet ıslak mendil hediyeli kampanyava 120 yerine 90 tl. Bakın isterseniz.

ayyy hiç dayanamam minnie yee ve mickey e çok sevreim bayıldım bunlaraaaa :KK70:güle gülee giysin tatlı bebeğin canım:KK16:

çok güzeller güle güle giysin :KK16: şu carters in çıtçıtlılarına bayılıyorum ama ben 25 tane aldıgım için daha almıcam :KK1:

çokk beğendim yaa güle güle giysin minnoşun..

hepinize çok çok tşk ediyorum kızlar :KK34:rabbim hepimizin bebişlerini bağışlasın aldklarımız cicileri giymeleri nasip etsin inşşş:KK16: en önemlisi hayırlısıyla kucağımıza aldığımız günleri görelim inşş :KK16::KK16::KK16:

Ağırlıklar internette yalan yanlış olabiliyor. Mesela bu modellerden nuna pepp ve chicco trio enjoyu mağazada denedim. Açılış-kapanış yaptım ve her ikisini de kaldırdım. Kesinlikle nuna pepp epey hafif chiccodan, ve katlandığında çok çok az yer kaplıyor. Chicco baston pusetler gibi sıkışarak katlanıyor, boydan değil, enden küçülüyor. Araba bagajına sığmayabilir. Nuna ise enden değil boydan katlanıyor, ufak bir tekerlekli valiz boyutlarına geliyor. Chicconun tek avantajı port bebesi olması ama o da ilk 6 ay kullanılıyor ve yazın kullanılmadığı için yaz bebeklerinin işine yaramaz.

Teşekkürederim canım tavsiyen için...:) Almak için daha baya zamanım var ama karar vermek zor...Seninde dediğin gibi yerinde görmek çok daha gerçekçi olur sonuçta internette farklı sitelerde farklı açıklamalar olabiliyor....

$DSC_0120.jpg
yeni cicimiz kızlarr indirimlşydi kaptım hemenn:KK34::KK16:

Eki Görüntüle 936355 Eki Görüntüle 936356 Eki Görüntüle 936358 bunlarda kızımın cicileri bugün kargoyla geldi ama hastane çıkışı geri gidecek renk hatası var fuşya gelmesi yerde kırmızı gelmiş :KK31: 5 tane çıt çıtlı badisi ve tulumu :KK16:

uuuyyyy bunlar bi harikaaaaaaaaa :KK69: bence kırmızısıda çok hoşşşşşşş :103:

maşallah canım valla kıskandım seni bizim babaannemiz daha bi mendil bile göndermedi umurlarında bile değil kaldı ki koli yapıp gönderecek :KK37::KK37:güle güle iyi günlerde kullansın minik köften :KK1::KK1:

kusura bakmayin pufpufun kıyafetleri icindi yorum telden giriyorum yanlış olmuş

cancanlarım sağolun varolun.. daha güzelleri sizlerin minnaklarınızın olsun inş :KK34:

selam kızlar cicilerinize bayıldımm hayırlısıyla giymek nasip olur inş...
ben daha bişe alamadım kuzuma ama halasından küçük ama şirin bi hediye geldi bakın:))

Eki Görüntüle 936145

bu tarz şeyleri çok seviyorum yaaaa..güle güle giyer inş :KK34:

Kırmızı fuşya hiç farketmez hepsi çok güzel, Eminim çok yakışır kızımızaa :KK16:
öyle tabi canım farketmez ama beklemediğim bişey geldiği için üzüldüm biraz neyse inşş yakışır teyzesi :KK16::KK16:
Eki Görüntüle 937781
küçük bi melek gibi olacak canım minnoşun :21::21:
uuuyyyy bunlar bi harikaaaaaaaaa :KK69: bence kırmızısıda çok hoşşşşşşş :103:

cancanlarım sağolun varolun.. daha güzelleri sizlerin minnaklarınızın olsun inş :KK34:

bu tarz şeyleri çok seviyorum yaaaa..güle güle giyer inş :KK34:

sağol bitanem tşk diyorum :KK52::KK52:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar :KK69:

köftemin babane ve halasından ilk cicileri geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK1: koliyi açınca şok oldum desem yeridir, öyle çok ki.. doğduğundan 2 hatta bazı 3-4-5 yaşa dek bişeyler var içinde.. yazlık-kışlık dolu..

ben hepiniz gibi ayrı ayrı eklerim diyordum ama maalesef bu mümkün değil! en az 60-70 parça kıyafet var.. biberon takımı,ayakkabılarıda cabası.. :103: o yüzden ancak böyle toplu şekilde ekliyorum size.. ama bu gördüklerinizin daha en az 3-4 kat altıda dolu, sığmadı üstüste dizdim mecbur :KK1: bide sarıyı çok sevdiğimden sarı olanları ayrı çektim özel olarak :KK34:

aaaay Allah razı olsun valla çok sevindim çok beğendim harika şeyler var yaaa,Allah'ım sağlıkla giydirmeyide nasip eder inş :nazar: daha benim annem,ananem,babanem,teyzem falanda alıcaklar :KK1: bisürü şeyi olcak pipilimin...

Eki Görüntüle 935408 Eki Görüntüle 935409 Eki Görüntüle 935411 Eki Görüntüle 935410 Eki Görüntüle 935412 Eki Görüntüle 935414 Eki Görüntüle 935415 Eki Görüntüle 935416 Eki Görüntüle 935417
canım maşallah köften hep şanslı olsun inşallah ne kvler ne halalar var dünyada valla böle kv görünce içim cız ediyo sinir oluyorum kendi kaynanama güzel günlerde giydir hepsini

Eki Görüntüle 935541 Eki Görüntüle 935550 Eki Görüntüle 935547 Eki Görüntüle 935546 Eki Görüntüle 935545 Eki Görüntüle 935544 Eki Görüntüle 935543 Eki Görüntüle 935542 Eki Görüntüle 935538 Eki Görüntüle 935555 Kızlar bunlar da bizim ciclerimizin bir kısmı inşallah ekleyebilmişimdir.Hepsini eklemek isterdim ama bunlar bile baya uğraştırdı diğerlerini daha sonra eklerim yine :emir_bebek:

Bu arada arabayı eklemek embesilce olmuş ama yanlışlıkla ekledim silemiyorumda yapacak bir şey yok :KK43:( Onu görmeyin artık kızlar !!
canım çok tatlı güle güle giysin bebişin
Eki Görüntüle 937781
çok güzelmiş canım güle güle giydir

Bunlar bizim bu gün aldığımız ciciler almayim diyorum ama... $20140117_184701.jpg $20140117_184912.jpg $20140117_185552.jpg
Bide e bebekte aventin gögüs pompası indirime girmiş 400 den 280 e düşmüş hafta sonu mağazasından onu alırım diyorum malum çok lazım olacak...

Eki Görüntüle 935541 Eki Görüntüle 935550 Eki Görüntüle 935547 Eki Görüntüle 935546 Eki Görüntüle 935545 Eki Görüntüle 935544 Eki Görüntüle 935543 Eki Görüntüle 935542 Eki Görüntüle 935538 Eki Görüntüle 935555 Kızlar bunlar da bizim ciclerimizin bir kısmı inşallah ekleyebilmişimdir.Hepsini eklemek isterdim ama bunlar bile baya uğraştırdı diğerlerini daha sonra eklerim yine :emir_bebek:

Bu arada arabayı eklemek embesilce olmuş ama yanlışlıkla ekledim silemiyorumda yapacak bir şey yok :KK43:( Onu görmeyin artık kızlar !!

canı ya cok hossun cok güldürdün beni....:KK52::KK52:sen gene yüklemişsin oğlumun bi yeleği bide zıbını var onları beceripte yükleyemedim.telden olmuyo....:KK15::KK15:
bu ciciler çok güzel tek kelimeyle hepsine bayıldım,güle güle giysin bebişin.:emir_bebek::emir_bebek:

X