2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

güle güle kulansın canım bebşin cok güzelller bedenleri nasıl alıyosun

Teşekkürederim canım...:) Beyaz uzun kollu badiler 3/6 zaten istanbulda yaşıyorum yazın havaların serin geçtigi zamanlarda oluyor diye... digerlerinin hepsi yeni dogan ama 0/3 olanlarından aldım iç zıbınlar hariç onlar standart... Artık 0/3 pek almam ama baharda şortlu badiler vs. çıkınca almam gerekiyor yaz için en rahatı onlar olucaktır diye düşünüyorum. Şu anda hep kışlıklar satılıyor onlardan alacak olursam 6/9 olması gerekiyor ama indirim bölümlerinde yazlık küçük bedenler bulunuyor denk gelirsem onlardan alıyorum...

Fiyatları süper çok uygun geldi bana canım bende alıcam hihihi

Al canım ya çok güzeller bide :)

Hepsi çok güzel maşallah bende Allah izin verirse haziran annesiyim henuz almaya baslamadim alinca herseyini yuklerim inşallah :))

Merhaba bacılar...

Pendik de Erol Mobilya adında bir mobilyacı keşfettim bugün nette gezinirken çok güzel modeller çok uygun fiyatlara acaba tanıyan bileniniz var mı? Ürün alıp memnun kalan var mı acaba?

Haziran anneleri süpersiniz. Ben Mayıs annesinin ama ne Nisan ne Mayıs grubunda böyle alışveriş heyecanı görmedim.
Sadece 10 sayfa var, fazla da alışveriş resmi yok yani.

Ben de sizin gruba bakıp fikir ediniyorum

Merhaba bacılar...

Pendik de Erol Mobilya adında bir mobilyacı keşfettim bugün nette gezinirken çok güzel modeller çok uygun fiyatlara acaba tanıyan bileniniz var mı? Ürün alıp memnun kalan var mı acaba?

Ben de sizin yazdıklarınızı görüp baktım sitesine. Beliste beğendiğim bir oda takımı farklı isimle gösteriliyordu.
Arayıp sordum, belim mobilyanın üretimi dedi. Yani bazı ürünler kendi üretimi bazıları başka markanın ürünü.

Yerinde gidip gördükten sonra sorun olmaz diye düşünüyorum. Fiyatlar uygun gibi, pazarlıkla daha da uyguna alınabilir.

Aramakla çok iyi yapmışsın canım. ben fırsat bulup arayamadım. Bende öyle tahmin etmiştim kendi üretiyordur. Yoksa bu kadar uygun olmaz. Fark etmez ünlü bir marka olması benim için şart değil. Kullanışllı dayanıklı olsun yeter. Markaya para vermek saçmalık

Bende aynısını yapıyorum aslında geçmiş senelerin haziran anneleri vs. bakıyorum fikir açısından ama sayfalara sondan başlıyorum başlarda kimseciklerin pek bişey aldığı yok çünkü...:)

Son düzenleme:
aa süpermiş kız mı geliyo size..bizimki utangaç çıktı göstermiyo hala

ben bu örgü battaniyeden yapmak istiyorum yarın kolları sıvıcaz annemle.renkleri unisex olucak tabi

bu nasıl? keşke örmeyi bilseydim örgücüye yaptıracağım ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…