2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bence de püsküle gerek yok canım.kare kare örüp dikerek birleştircem sanırım öyle görünüyor.anlatmaya çalışırım tabi motifi çıkaralım da

evet parça parça örülüyor biliyorum.ama işte kaç zincir kaç ilme falan filan onları detaylı anlatırsın canım örneği çıkarınca :KK34:

foto atmak keyifli olunca kendimi durduramadım kızlar buyrun evime gelin :))evim evim güzel evim başlığına evimin fotolarını attım az bakın bakalım

Eki Görüntüle 931154 Eki Görüntüle 931155 Eki Görüntüle 931143 Eki Görüntüle 931145
http://www.morhipo.com/kampanya/detay/6945144/22495/012-321237158q058n-nb-jakarli-battaniye
aldıklarım bunlar arkadaşlar.bikaç tane daha alıcam şimdi elbise 8 lira gmlek 10 lira çorap 6 :) şu alt açma çantasına bayıldım çok pratik o da 10 lira.linkteki battaniye çok uygun fakat annem bana triko battaniye aldığı için onu almadım :KK34:

güle güle kullan canımm elbiseye bittimmmm :KK16::KK16::KK16:

ayyy çok güzel canım hepsi sağlıcakla giysin bebişin benim de kızım olacak bayıldım aldıklarına civilden mi aldın bunları

hepsi çok tatlı canım güle güle giydir

evet canım civilden aldım hepsini
çok uygundu 5 li takımları 17 tl
3 lü takımlar 14-15 tl arası
çıtçıtlılar 5-6 tl arası
ikili takımlar 12-15 tl arası

Eki Görüntüle 931154 Eki Görüntüle 931155 Eki Görüntüle 931143 Eki Görüntüle 931145
http://www.morhipo.com/kampanya/detay/6945144/22495/012-321237158q058n-nb-jakarli-battaniye
aldıklarım bunlar arkadaşlar.bikaç tane daha alıcam şimdi elbise 8 lira gmlek 10 lira çorap 6 :) şu alt açma çantasına bayıldım çok pratik o da 10 lira.linkteki battaniye çok uygun fakat annem bana triko battaniye aldığı için onu almadım :KK34:

Hepsi çok güzel bunların :) canım bişey sorcam sana morhipodan aldıkları nasıl ürünler tam göründüğü gibi geliyor mu kalitesi nasıl?? bende internette çok şey beğendim ama cesaret edip alamadım bi türlü senden görünce bi cesaret geldi şimdi :)

hepsi çok güzel bunların :) canım bişey sorcam sana morhipodan aldıkları nasıl ürünler tam göründüğü gibi geliyor mu kalitesi nasıl?? Bende internette çok şey beğendim ama cesaret edip alamadım bi türlü senden görünce bi cesaret geldi şimdi :)

canım ben malını bilmediğim amrkaları almıyorum hiç.gömlek benetton malı çok güzel biliyorum.diğer elbisenin malını bilmiyorum mesela ama o akdar ucuz ve şirindiki açıkcası önemsemedim :KK34: Yüzde yüz pamuk olup olmadıgına muhakkak bakıyorum.alt açma çantası da çok orjinal pratik geldi bana diğer alt amalardan almaya niyetim yoktu zaten :KK34: Internetten mothercare aldım malları güzel çünkü marks and spencer da öyle.ampanyaları yakalamak önemli.mesela dün morhip da oyun halısı vardı 150 lira o markanın oyun halısı biliyorum 40 liraya düşmüştü maalesef yakalayamadım tkendi.. Yine geldiği zaman böyle kampanyalar haber vericem burdan inşaallah :KK34:

$20140109_002352.jpg
bu da benim minik kelebeğimin ilk elbisesi :) diğer aldıklarımıda eve gidince yükleyim kızlar :)

çok güzelmiş ya bayıldımmm.kaça aldın canım zara dan mı aldın :KK16:

evet canım zaradan aldım ve fiyatı 29.90 tl... buna daha önceden bi arkadaşımın kızına hediye için bakmıştım o zaman 79.90 dı fiyatı şimdi indirimde 29.90 olmuş hemen aldım :) şimdide indirim bitmeden bi de kaban almak istiyorum kışa hazırlık olsun diye bakalım bitmemişse eğer :)

evet canım zaradan aldım ve fiyatı 29.90 tl... buna daha önceden bi arkadaşımın kızına hediye için bakmıştım o zaman 79.90 dı fiyatı şimdi indirimde 29.90 olmuş hemen aldım :) şimdide indirim bitmeden bi de kaban almak istiyorum kışa hazırlık olsun diye bakalım bitmemişse eğer :)

Daha vakit varcanım.sezon sonunu bkliyorum ben kışlıkları o zaman alıcam inşallah.aziz bebede mimlediğim çok şey var :))

oyyyyyyyyyyyyyyyyy buna bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmm :KK54:

Bende bayıldım ve aldım oğlumla onu gezmeklerde kullanıcaz :))

önlüğe bayıldım çok tatlı yaa alışveriş çılgını olmak istiyorum ben de şu cinsiyet engeli olmasaydı

Az kaldı canım belli olur artık en yakın randevunda :)

Nereden aldın bunları canım? Fiyatları nedir?

Önlüğü ve çıtçıtlıyı lcwden aldım canım. Önlük 14.90 tl , çıtçıtlı 9.90 tl..
Kotu kipadan aldım 27tl canım..

Bende bayıldım ve aldım oğlumla onu gezmeklerde kullanıcaz :))

Az kaldı canım belli olur artık en yakın randevunda :)

Önlüğü ve çıtçıtlıyı lcwden aldım canım. Önlük 14.90 tl , çıtçıtlı 9.90 tl..
Kotu kipadan aldım 27tl canım..

Fiyatları süper çok uygun geldi bana canım bende alıcam :KK70::KK70: hihihi

Kizlar bugun toplantim vardi. Izmirdeyim alsancak ta toplanti ve bekledigimden erken bitti bende alisveris yaptim. Kanz magazaainda %50 indirim vardi biseyler aldim. Sonra zara ya gittim baya indirim vardi ordanda biseyler aldim. Mothercare varmis yakinda oraya gittim kisaca 120 tl harcadim ama cok guzellerdi. Aksam cekebilirsem foto yuklerim. Birisi beni durdursun bizim cinsiyet kesin degil bide kesin olsa var ya...

X