2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

çoookk güzller canım güle güle giydir.ay bende sürekli bişeyler almak istiyorum.morhipo da indirdik diye bi kampanya açıldı bugun öğlende.çok indirim var bikaç parça aldım neler neler indirime girmiş sadece çocuk değil.kapış kapış gidiyo valla yüklicem birazdan

Son düzenleme:

çok güzel canım baya hatta çok uygun fiyat gerçekten tam indirim olmuş ama elbiseye bayıldım

buraya foto atması zevkliymişş..bakıın meleğimin cicisi

Eklentiler

• $güneþ.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 59
Kızlar bunlar da benim aldıklarım :118:

Eklentiler

• $Avent cam biberon.jpg
    1,1 KB · Görüntüleme: 66
  • $Avent Elektronik göðüs pompasý.jpg
    1,9 KB · Görüntüleme: 71
  • $bebedor burun aspiratörü.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 64
  • $Bebek bakým seti.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 81
  • $chicco týrnak bakým seti.jpg
    2 KB · Görüntüleme: 68
  • $chicco göðüs pedi.jpg
    2,1 KB · Görüntüleme: 61
  • $chicco kulaktan ateþ ölçer.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 76
  • $Emzirme önlüðü.jpg
    1,3 KB · Görüntüleme: 46
  • $Lansonish göðüs ucu kremi.jpg
    1,8 KB · Görüntüleme: 81

güle güle kullansın minnoşun annesi:)

Aldıklarım:

1. Avent Cam Biberon
2. Avent Elektronik süt pompası
3. Chicco kulaktan ateş ölçer
4. Emzirme önlüğü
5. Emzirme yastığı
6. Bübchen bebek bakım seti
7. Chicco tırnak bakım seti
8. Chicco göğüs pedi
9. Lansonish göğüs ucu kremi
10.Bebedor burun aspiratörü

minik eldivenleri bile var teyzesi :) bikaç hediye de geldi babasıyla elimizde yıkayıp ütüleyip kaldırcaz hurca ,keyifini çıkaralım didik
Eldivenlerini yerim ben onun mis kokan ellerini sokacağı:)Ohh ellerinize sağlık çıkarın valla tadını gelmeyecek bu günler tekrar:) hastane çıkışları aynı olacak senin miniğiin ve benim kızımın:)

Son düzenleme:
aa süpermiş kız mı geliyo size..bizimki utangaç çıktı göstermiyo hala

ben bu örgü battaniyeden yapmak istiyorum yarın kolları sıvıcaz annemle.renkleri unisex olucak tabi

Eklentiler

• $HARIKA~1.JPG
    119,3 KB · Görüntüleme: 40

ben bu örgü battaniyeden yapmak istiyorum yarın kolları sıvıcaz annemle.renkleri unisex olucak tabi
evet canım kızımız geliyo hayırlısıyla :) çok güzelmiş battaniye bitincede resmini eklersin artık:) cinsiyeti öğrenene kadar unisex renklere devam:)

canım ya bende bundan örmek istiyorum ne zamandııırrr ama kenarlarında püskül istemiyorum :) nasıl ördüğünüzü anlatırsan burdan çokkkk sevinirim

ama bunlar çok tatlı yaaaaaa, hele de miniğinin üstünde harika duracak eminim

canım ya bende bundan örmek istiyorum ne zamandııırrr ama kenarlarında püskül istemiyorum :) nasıl ördüğünüzü anlatırsan burdan çokkkk sevinirim

bence de püsküle gerek yok canım.kare kare örüp dikerek birleştircem sanırım öyle görünüyor.anlatmaya çalışırım tabi motifi çıkaralım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…