2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bende dün kızım olcagını öğrendim % 80 dedi doktor ama cesaret edip hemen bişey alamıyorum.bi dahaki ayda bi baksın kesinleşirse alıcam inşallah :)

inşş canım kesinleşince sende alırsın bebişine ciciler :21::21::21:çok güzel bi duyguymuş allahım herkeze yaşatsın göstersin inşş:KK16::KK16:

Bende dün öğrendim kızım olacağını cok değişik bi duygu bu zamana kadar gönlümden hep erkek geçti ki hala öyle geçiyor nedense belki erkek istediğim için belki de cevremdekiler de bana öyle hissettirdi cok garip. Beni tanıyan tanımayan en yakınımdan uzağıma kadar herkes oğlun olacak deyip duruyordu o yüzden bi Ay daha beklemeyi planlıyorum birşey almaya cesaret edemiyorum kısmet cogu Dr göremeyince kız diyor bi sağlıkçı olarak içinde olduğumdan biliyorum yani hayırlısı sağlıklı evlatlar versin Rabbim herşeyden önce

Herkesin cicileri pek güzelmiş güle güle sağlıklı günler de giysin bebişleriniz... :emir_bebek: Bende bişeyler aldım hediyelerim de geldi hatta ama kabul etmiyor site resim büyük filan diyor ekleyemedim bi türlü... :KK31:

canım buldum bu beşği yurt dışı değil türk markası.ama çok az yerde var ankara istanbul bodrum..by kids fatih kıral markanın adı :KK34: ankarada erkek kardeşim var o gidip bakıcak fiyat öğrenicek.ben link koyim başka güzel modellerde var :)
Kids by Fatih Kıral

Çok güzellermiş tam kız çocukları için ama benim oğlum olacak bana uymuyor yani...:KK43:

Son düzenleme:
Bende dün öğrendim kızım olacağını cok değişik bi duygu bu zamana kadar gönlümden hep erkek geçti ki hala öyle geçiyor nedense belki erkek istediğim için belki de cevremdekiler de bana öyle hissettirdi cok garip. Beni tanıyan tanımayan en yakınımdan uzağıma kadar herkes oğlun olacak deyip duruyordu o yüzden bi Ay daha beklemeyi planlıyorum birşey almaya cesaret edemiyorum kısmet cogu Dr göremeyince kız diyor bi sağlıkçı olarak içinde olduğumdan biliyorum yani hayırlısı sağlıklı evlatlar versin Rabbim herşeyden önce
rabbim hayırlısını versin canım eli ayağı düzgün sağlıklı olsun yeter :KK16::KK16:bana ilk başından beri hep kız diyolardı öylede de öyle bende çok kız hissettim hep aklımdan geçiyodu rabbim gönlüme göre verdi nasip etti :KK16::KK16::KK16:
Herkesin cicileri pek güzelmiş güle güle sağlıklı günler de giysin bebişleriniz... :emir_bebek: Bende bişeyler aldım hediyelerim de geldi hatta ama kabul etmiyor site resim büyük filan diyor ekleyemedim bi türlü... :KK31:

Çok güzellermiş tam kız çocukları için ama benim oğlum olacak bana uymuyor yani...:KK43:

senin cicilerini göremedik ama eminim çok güzellerdir sağlıkla iyi günlerde giysin paşa oğluşun canım :21::21::21:

Bu sefer oldu ekliyebildim...:) bunlar benim aldığım cicilerimiz...
$20131227_185508.jpg
$20131227_185849.jpg
$20131227_185745.jpg
$20131227_191511.jpg

Son düzenleme:
Kızlar Mothercare de %50 indirim var. 5li kısa kol bodyler 25 lira
ayrıca doğumda çok lazım oluyor ablamdan biliyorum kullan at külotlar var onlarda 5lisi 6 lira.

bende bişeyler aldım en kısa zamanda yükleyeceğim .:KK33:

ve tabi annemin yaptığı çok güzel alt açmalar ve battaniyeler var resimlerini çekince yükleyeceğim.:KK24:

hepinizin aldıkları çok güzzel şu cinsiyetler kesinleşsede net bişeyler alabilsek...:KK53:

Kızlar Mothercare de %50 indirim var. 5li kısa kol bodyler 25 lira
ayrıca doğumda çok lazım oluyor ablamdan biliyorum kullan at külotlar var onlarda 5lisi 6 lira.

bende bişeyler aldım en kısa zamanda yükleyeceğim .:KK33:

ve tabi annemin yaptığı çok güzel alt açmalar ve battaniyeler var resimlerini çekince yükleyeceğim.:KK24:

hepinizin aldıkları çok güzzel şu cinsiyetler kesinleşsede net bişeyler alabilsek...:KK53:

Bilgi için teşekkürler canım :) Bana en yakın mothercare bakırköyde galiba... :44: bide anadolu yakasında outlet yeri var herkes orayı çok övüyor yolum düşerse bi gün oraya gideceğim ama kim bilir ne zaman... Bende bu gün chicco ya uğradım %40 indirim var orada da.. yeni doğan için iki takım aldım ama pembe yada mavi almadım bu tarz ara renkler de tercih edilebilir bence...

Bu sefer oldu ekliyebildim...:) bunlar benim aldığım cicilerimiz...
Eki Görüntüle 910926

Eki Görüntüle 907955
Kızlar Buda bebişin cicileri 24 Haziran nasipse doğumumuz heyecanla bekliyoruz bide cinsiyetini öğrensek göremedik hala ortak renk almaya çalıştım ama kayınvalidem erkek istiyor sanırım hep lacivertleri o aldı bakkalım yarın gidince gösterecekmi 14+2 deyim

Eki Görüntüle 907960 :nazar:kızlar benim de kızıma aldığım ilk ciciler :KK52::KK52::KK52:

kızlar çok güzel hepsi iyi günlerde giyer inşallah kuzucuklar..ben birtane badiye sarılıp yatıyorum kaç gecedir :)) bende yeni sipariş verdim gelir bakalım ptesiye..pembeli takımı biraz büyük aldım ekimden sonra giyebilecek..Eskişehirde havalar soğuk olduğu için..soğuk ve serin :)
sarılarıda arkadaşım almış..onlarda gelecek bakalım :)

$507f348bf4084aaaae87298291b19866-Orjinal.jpg $pr_01_38173_max.jpg

kızlar çok güzel hepsi iyi günlerde giyer inşallah kuzucuklar..ben birtane badiye sarılıp yatıyorum kaç gecedir :)) bende yeni sipariş verdim gelir bakalım ptesiye..pembeli takımı biraz büyük aldım ekimden sonra giyebilecek..Eskişehirde havalar soğuk olduğu için..soğuk ve serin :)
sarılarıda arkadaşım almış..onlarda gelecek bakalım :)

Eki Görüntüle 912351 Eki Görüntüle 912352

Cok tatlılar yaa Allah hayırlısı ile kullandırmayı nasip etsin bebişlerimize

Kendimizde unutmamak lazım tabi hanımlar cok tatlı hamiş kıyafetlerim oldu kayınvalidem dogum günü hediyesi aldı hem uygun hem güzel e çok yıllar yılı giymeyecegimize göre açıkcası cok kaliteli ürünleri olan mağazalara girmedim lcw den 4 parça kıyafet aldık iki tane onu karikatürlü swit bi tane gömlek bi tane de pantolon karnım belli olsa da giysem diyorum

Eki Görüntüle 912841 Eki Görüntüle 912842 Bunlarda bizim cicilerimizin bazılarıııı:)alt açma minderi ve battaniye takımı:)

Çok hoş yaa... :KK52: Ben olsam bunları her gördüğümde gülümserim....:) Benim bi duvar kağıdım var ona her baktığımda gülerim bana onu anımsattı yanlış anlama canım komik olduğu için değil hoşuma gittiği için...:) Bu ara nereden aldığını öğrenebilirmiyim...

Son düzenleme:
X