2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

nivea nın pişik kremini şiddetle tavsiye ederim yaz bebeği idik bizde oğlum pek pişik olmazdı ama azda olsa sürerdik 1 saat snra pürüzsüz olurdu niveanın ürünleri kaliteli

tavsiyen için çok sağol canım aklımda bulunsun bakalım

Stylewood marka canım... Boyası ahşabı vs. gibi konularda çok özenliler bana da en çok bu cazip galiyor... bide doğal sade görünen şeyleri seviyorum parlak lakeden hiç hoşlanmıyorum...
Bildirimler bana da gelmiyor canım tek şikayet eden bizde değiliz başkaları da aynı şeyi söylüyorlar bende yazdığım yazıların arkasını takipetmeye çalışıyorum ama konular çabuk ilerlediği için atladıgım oluyordur...

bayıldımmmmmmmmmm desem yeridir bende anneanne ve babaanneye aldırmayı düşünyorum tşk canım çok açıklayıcı oldu yazın

bu iki parçayı 2000 Tl ye mi aldınız. Gerçi karyola yaak olunca birde komidin elde edeceksin çok güzel kaliteli o yüzden 2000 edebilir. Sitede karyola değil de bildiğin yatak var.

Aynen canım, rica ederim...
Sitedeki genç odası hali, bebek odasına uygun olarak gösterdiğim karyolayı takımlamışlar, zaten farkındaysan karyolanın başlıgında o gardrobun tacındaki işlemeden yok
Canım benim özellik, fonksiyonellik ve kalite olarak 2000 uygun geldi bana çünkü buraya bakmadan evvel Demirkapı'daki mobilyacılar sitesini gezmiştik kocişle, nerden baksan en azından 10 magazaya girdik, hepsi bu baktıgım modele benzerdi, avangarde model yani. Ve özellik olarak neredeyse birbirlerinden bi farkı yoktu, ve sözbirliği etmişler gibi hepsinin fiyatı 3000 ile 3500 tl arasındaydı. Tabı takım olarak. Ama şifonyerini almazsan (yani bi gardrop bi yatak) 2700 bırakıyolar, net. Ve kredi kartını istemiyo çoğu yer, nakit olursa belki bişeyler yaparız diyo kimileri. Burada adamlar tok satıcı, genelde hepsinin imalathaneleri oldugu için buradaki magazalarını showroom gıbı kullanıyolar, asıl masko'ya satış yapıyolar.
Yemek odası ve salon takımımı buradan aldıgım için evlenirken, adamla samimiyetimiz oldugundan o soylemıstı yanı...
Bende daha uygununa bakıyorum yıne de ama, yokki inan :s

Canım demirkapıdaki mobılyacılar sitesinde var istediğin gibi avangarde model lake cilasız, hatta çatlama gibi olanları da var sedefli beyaz, ama parası da guzel yani :S istersen fiyat farkıyla dilediğin boyayı yaptırabılıyorsunda

Tavsiyen için teşekkürederim canım...:) Maddi kısım beni de ilgilendiriyor o yüzden aynı kalitede aynı tarzdalarsa tabi ki daha az para vermeyi tercih ederim ama yinede bi göz gezdirmekten bişey olmaz...

çilek mobilyaya sordum sadece tam takım 3500 tl dediler oda böyle avangard bayıldım onada ama pahalı bakalım araştıracağız . senin dediğin cepte şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…