2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

e canım bu acılmayacak büyümicek kalcak oyle, sonra nolcak kalcakmı oyle oda bekçisi gibi?? :S

ben açılan büyüyen almayı düşünmüyorum :) ikinci bebege kadar bunda yatırırım allah nasip ederse.o zaman bide büyük yatak alırım büyüyen yataga geçer yenisi buna:KK1:

Herkesin bebesi hayirli olur ins ben biraz aradtirma yaptim yaz bebegimiz olucagi icin anneler kisa kollu citcitli badiden baska bisey giydirmemisler e bizde nerdeyse 5 ay yax geciricehimiz icin alicaklarinizi dikkatli alin sonra gidiremezsiniz :))))

Kısssllaaarrrr :KK3:

Bakın prensesime dün cinsiyetini öğrendiğimde aldığım ayakkabıları
:KK36:

Eki Görüntüle 901152 Eki Görüntüle 901153
maşalah canım rabbim sağlıcakla kucağına almyyı nasip etsin kızını :KK16::KK16:cicileri de çok güzelmiş güle güle inşş hayırlısıyla kulanmasını nasişp etsin rabbim :KK16::KK16:
Philips Avent Bpa Pp Biberon 125 mL 8710103496120 AVENT | Trendyol
kızlar biberona ihtiyaç duyabilir bu marka ii sizce nasıl

canım bence biberon ve emzikte NUK 1 numara harika modelleri var ben onu tercih edicem kuzum :KK34::KK34:

$image.jpg
Kızlar Buda bebişin cicileri 24 Haziran nasipse doğumumuz heyecanla bekliyoruz bide cinsiyetini öğrensek göremedik hala ortak renk almaya çalıştım ama kayınvalidem erkek istiyor sanırım hep lacivertleri o aldı bakkalım yarın gidince gösterecekmi 14+2 deyim

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 76
:nazar:kızlar ben de dün kızım olacağını öğrendin rabbime şükürler olsun gönlümden geçeni bana nasip etti :KK16::KK16:inşş hayırlısyla kucağıma da almayı nasip eder :KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 907955
Kızlar Buda bebişin cicileri 24 Haziran nasipse doğumumuz heyecanla bekliyoruz bide cinsiyetini öğrensek göremedik hala ortak renk almaya çalıştım ama kayınvalidem erkek istiyor sanırım hep lacivertleri o aldı bakkalım yarın gidince gösterecekmi 14+2 deyim

çok çok güzelmiş canım kuzucun sağlklı günlerde giysin inşşş :KK16::KK16::KK16:benim de kısmetse haziran bi an önce gelsin istiyorum çok sabırısızım çok :KK16::KK16:

X