2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

kızlar arkadaşım netten sipariş vermiş çok hoşuma gitti ..minik meleğime.. almış..Eki Görüntüle 892180 Eki Görüntüle 892181
maşallah canım bebişinin cicilerini yesinler çok güzeller inşş sağlıkla giydirmekte nasip olur canım :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
parapen içermiyor bildiğim kadarıyla ikiside..ikisinide seven memnun olanda var olmayanda..ablamda kardeşimde popo için bepanthen kullandılar birde zeytinyağı..şampuan vsde johnsonın kileri kullandılar..
anladım canım zaten pişik için en iyisi bepanthen bir numara :KK34:diğerletini de 6 yada 7. aydan sonra yavaş yavaş alırız :KK52::KK52:
İlk kez duydum...:) badi de dondan sayılır canımmm..... :KK9::KK9::KK9:
Sallanan bişey alma fikri pek cazip gelmiyor aslında ben çocukların sallanmasına karşıyım... :KK19: Hem alışmış olacak sonra uyutmak için salla dur yinede herkesin kendi tercihi yanlış anlama canım...:)
Nivea iyi Bübchen de öyle benim bildiğim kadarıyla...

Papatyanı sevsinler...:) çok şekermiş kız kıyafetleri daha bi cici oluyor zaten...

sayılır tabi bitanem niye sayılmasın don dondur işte :KK9::KK9::KK9::KK9:
ben kesin alırmıyım bilmiyorum ama hoşuma gitti işte yok bitanem niye yanlış anlıyım :KK34::KK34:
ama ben bebişimi ayaklarım da sallamak çok istiyorum çok :KK52::KK52::KK52:alışacak ama ne yapalım olsun o kadar onunla kaç senenin özlemini dindireceğim :KK1::KK1:

$image (2).jpg kızlar burda cok kucuk gorunduler ama daha cınsıyetımız bellı olmadıgından sımdılık bu kadar alabıldık:KK70: sarı takımı ananesı soyler soylemez almıs:KK70:

koymam mı koyarım tabı:KK70: amın canım:) daha cınsıyet yok ama dayanamıom ya

canım eğer bulursan bana da bilgi geç olur mu uygun güzel birşey :d Bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu Erkek anası olacağım ouhahhaha ::KK70:

AAAAAAyyy darısı basıma bende pipili anası olmak ıstıyorummmmmmmmmmmmmm!!:KK43:((

Canım ben buldum odayı, Newjoy diye bi yer magaza
Du fotolarını bulursam eklıycem, anlatcam ozellıklerını de
Ozellıkle karyolası cok ozellıklı
Takıpte kal :KK66:

canım eğer bulursan bana da bilgi geç olur mu uygun güzel birşey :d Bu arada bebeğimin cinsiyeti belli oldu Erkek anası olacağım ouhahhaha ::KK70:

Canım bak buldum
Öncelıkle linki verecegim, acar acmaz gördüğün odadaki mobilyalar benım sectıgım Newjoy | Baby / Laura

Karyolanın ve gardrobunun resımlerını eklıyorum

Karyola büyüyebilen karyolalardan, büyütmek istediğinde resımde görmüş oldugun iki çekmeceli bi dolap varya üzerinde, o cıkıyor ve komidin oluyor, aynısından bıde arka tarafında var, ama o cekmecelı degıl dolap tarzı bi komidin, ister fazla esyalarını koy istersen oyuncaklarını, 2 komidin olucak yanı
Yalnız bastan soylıyım piyasada belkıde görmüş oldugun karyolalardan daha geniş ve buyuk acılıp ılerde karyola olcagı ıcın, acılmış boyu 1,85 cm ve yatakbaşı ile ayakucu da var belırteyım, genelde piyasada ayakucları bosluk oluyo cunku
Sezeryenli olursak belkı dıye asansorlu sıstemı var, o parmaklıklar inip kalkıyo, yatagın ıcıne egılmeyelım bebegı rahatca alalım dıye, çekmece bölümünün üzerinede de alt degıstırme ıcın bı tekstıl urunu koymuslar, bebegı egılmeden al egılmeden de orada altını degıstır tekrar yatır dıye
Bebek ayaklanmaya basladıgında yatagının içinde parmaklıklara tutunup kalkarsa çıkmak isterse düşmesin diye bebek ayaklanmaya basladıgında yatagının altında bı ayar var ve boylece yatagını daha da asagı dogru derınlestırebılıyosun, bu sekılde 5 yasında kadar yatabılıyo, snra zaten artık acıyosun yatagı karyola olarak
O en altında gördugun 3 tane cekmece varya, aslında o bi baza, şeklen cekmece görünümü vermısler. Kendıne dogru cekıyosun alttan bı yatak cıkıyo. Hanı su salon kanepelerımızda olan olay varya, cekıyoruz sonra kaldırıyoruz cıft kısılık yatak oluyo kanepe, öyle.. Tabı o yatak ekstraya giriyo. Şahsen ben karyola olarak acacagım gune kadar o baza bölümünü bebeğin fazla esyalarına, fazla battanıye yorganları ıcın kullanıcam, büyüdüğünde yatak koydurucam. Olur ya evde fazla mısafır olur kardesıyle beraber yatarlar falan...

Gardrobu ise gördüğün gibi, kapakları acınca askı bolumunde led ısıklar yanıyo, hanı bebek uyurken odasına gırıp esya alman gerekırse odanın ışıgını acma dıye :)

Dıger ozellıklerı ıse alıp odaya monte edıp 1 ay havalandırmana gerek yok, tamamen bebek boyasıyla boyanmış şu e1 miydi neydi, alıp aynı gun kullanabılırsın
7 sene garantılı
Ben suan şifonyeri de istiyorum fakat maddi olarak annemleri zorlamak ıstemıyorum, eger ileriye dogru takımın diğer parcalarını da almak istersen mesela şifonyer, çalısma masası, kıtaplık gıbı, 7 sene urun ellerınde bulunuyor

Ben unısex bı oda yapacagım için gormus oldugun tum pembe detayları beyaza cevırttırecegım, bebegın cınsıyetıne gore tekstıl urunlerı ve duvar kagıdıyla kişiselleştirecegim. Cunku atıyorum sımdı erkek olursa, e bide Allah verır de kardesı kız olursa erkek ıcın aldıgım takımı kızda kullanamam, elımde patlasın da ıstemem bu yuzden. Zaten bebek odası olacak olan odam suan da tek kısılık bı bazalı yatagım var, buyuyunce onu o yataga gecırcem, karyolasını da hıc bozmadan kardesınde kullanıcam kısmatse. Keza nıyetım fazla yas arası da olmasın hemen gelsın ıkıncı de, hatta ucuncu de :KK70::KK70::KK70:

Ayy cok yazdım umarım yardımcı olabılmısımdır :))))

He bıde fıyat olarak buyuyebılen karyolası + gardrobu 2bin küsürdü, kredi kartına 10 taksıtle 2000'e bagladık :)
Hayırlısı olsun ınsallah! :)

Eklemeyı unutmusum hemen eklıyorum

Eklentiler

• $Laura_buyuyen karyola.jpg
    $Laura_buyuyen karyola.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 60
  • $gardrop.jpg
    $gardrop.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 60
Eklemeyı unutmusum hemen eklıyorum

Güzel bi tesadüf olmuş bende bu gün internetten odalara bakmıştım beğendiklerim arasında Newjoy Laura da vardı sayende fiyatını da öğrenmiş oldum ayrıntılı bilgide iyi oldu benim için 7 yıl garantili olması çok iyi genel de o kadar garanti veren pek yok boyasının iyi kalite olmasına da sevindim oldukca kaliteli gözüküyor umarım memnun kalırsın canım ...:) Güle güle güzel günlerde kullansın bebişin...:)

Benim bide Stylewood Cinderella ilgimi çekti...
$cinderella-ahsap-genc-odasi-2.jpg
$cinderella-ahsap-bebek-odasi-6.jpg

Son düzenleme:
canım benim cok tsk ediyorum bilgilendim vala birkac sorum olacak ben sıcak memlekette yasıyorum oyuzden 0-3 ay tulum cok alamayyım diyorum 6-9 aylık esyalaramı yuklensek hastane cıkıslarıda cok kulanılmıyomuş kac tane almıstın :KK19:şimdiden cok tsk ederim bebeşin güle güle buyusun inşallah:KK16::KK16:

zaten 0-3 ay fazla alma olmuyor kalıpları o kdr küçük ki bnm oğlum şuan 6 aylık 1 1,5 yaş aralığında giiyiniyor düşün artık brz topluda kendisi ama yinede kalıplar küçk.6-9 ay al ve 1 yaş grubu almanı tavsiye ederim o kdr çabuk büyüyolarki 1 haftada bile farkedio.Ben hastane çıkışı 7 takım kdr almıştım kullandık brz ama çabuk büyüo tabi tulum gibi değilde alt üst şeklinde al o zaman epey giyiyo ben 4 ayına kdr giydirdim alt üst olarak ama tulumlar olmuyor brzda küçülüo yıkanınca yapısından dolayı sağol teyzesi cümlemizin ki inş

Güzel bi tesadüf olmuş bende bu gün internetten odalara bakmıştım beğendiklerim arasında Newjoy Laura da vardı sayende fiyatını da öğrenmiş oldum ayrıntılı bilgide iyi oldu benim için 7 yıl garantili olması çok iyi genel de o kadar garanti veren pek yok boyasının iyi kalite olmasına da sevindim oldukca kaliteli gözüküyor umarım memnun kalırsın canım ...:) Güle güle güzel günlerde kullansın bebişin...:)

Eki Görüntüle 896320
Eki Görüntüle 896321

Çok sagol canım cok tesekkur ederım..
Bu gosterdıgın hangı markanın? Gercektenn cok guzelmıs
Buarada bana begenıler yada yapılan alıntılar bildirimi gelmiyo yaa neden?:KK43: Tesadufen gordum yazını.. Ben tam kullanmayı beceremıyorum galıba şu forumu :S

Eki Görüntüle 896320
Eki Görüntüle 896321

Stylewood Cinderella yi bende çok begendimg erçekten çok güzel.bende haftaya bakıcam bikaç yerde fotograflarını eklerım arkadaşlar.fikir alışverişi yapmak güzel oluyor :KK34:

X