2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bende bebek odas yapıcam canım aynen benimde annem alıcak karyolasını ama yatak odasında ilk aylarda yatırmak için bu çok kullanışlı olur.zaten ufak bi beşik tarzı bişey istiyodum.diger odalarada taşınabilir.yatak odasına lazım bence gece defalarca uyanıcak :44:

canım ya maşallah diyim o zaman mevlam nasip etmiş.5 sene çok değil inan 20 yıl bekleyip ümidini yitirmeyenler var senin adına çoks evindim çektiğin hasreti anlayabliyorum biz 1 ay olmayınca zor sabrettik maşallah allah gönlüne göre versin herşeyi

çok sağol bitanem çok şükür mevlam benim de dualarımı kabul etti mücizemi bana gönderdi aslın da bu benim 2. bebeğim il ki dış gebelikti canım açık ameliyatla alındı ve sağ tüpüm de bebekle beraber gitti sonrasın da çok mücadele verdim sayısız kez tedavi gördüm olmayınca olmadı işte vakti zamanı şimdiymiş şükürler olsun bu günüme
evet dediğin gibi 15 20 yıl bekleyenler var rabbim sabır versin onlara

İkili testimiz güzel geçince bi heves almıştık anca ekledik...:) Doktor kız dedi ama erkek de olsa giyer bence... Bu ara oda hazırlamaktan bahsetmişsiniz ben kararsızım doğrusu... boşta bi odamız var ardiye görevi görüyor şu anda ama... :44:

maşallah canım rabbim güzel sağlıklı günlerde giymesini nasip etsin kuzun bana şimdilik oda yapma fikri pek cazip gelmiyo onu hiiiiç yanımdan ayırmıcam için odasın da falan yatamıcak
ahhh benim de bi belli olsa ne olacağı bişeyler alsam bende

Sağol canım... 13. hafta gözüküyorsun bence bida ki kontrolde öğrenirsin...:)
Oda konusun da bende senin gibi düşünüyorum bi 6 ay yatak odamda kalacak gibi gözüküyor park yatak daha uygun galiba...

cok güzel canım yazlık tiril tril giyer güle güle kullansın bebeşin bende kararsızdım ama bir odası olsun istiyom annem karyola alacam dedi bende yanımıza park yatak alırım

tt bu odalara taşınır mutfağa yanımıza felanda yatak odasında olurmu acaba park yataklar varda onalr buyuk gelir yatak odama ama takipteyim araştırmalarım sürecek ya kuzum 1 yasına kadr tek basına uyuyamaz bence tek

Bizim beşiğimizi kaynanam alıcak annemde artık yatak odasına park beşik mi alır yoksa bu süslü sepetlerden mi bilmiyorum :) şuan tercihim sepetlerden yana sonra zaten odasına geçer

aynen canım 1 yaşına kadar bizimlw olması lazım.park yataklar çok kaba ben sevmiyorum onları.bunu gerçekten tuttum bende araştırıcam

Sağol canım... 13. hafta gözüküyorsun bence bida ki kontrolde öğrenirsin...:)
Oda konusun da bende senin gibi düşünüyorum bi 6 ay yatak odamda kalacak gibi gözüküyor park yatak daha uygun galiba...

inşş canım bende bidaha ki kont öğrenirim ne olacağını zaten ben bebişime ilk don alcam donansın diye büyüklerimiz öyle derler
valla bende yanımdan ayırmam kuzumu koynumda yatıracam onu ben bide şu hamak beşikler var bebekler için onlarda çok pratik sırası geldiğin de allahın izniyle hepsi olur
bizim de beşiğini arabasını kıyafetlerini annanesi alacak bize pek masraf olmayacak yani

çok güzel çok bayıldım..maşallah maşallahhh güzel günlerde giysin meleğin...

evet güzelmiş ..havalar çok soğuk ben hiç dışarı çıkıp bakmadım hep netten...aslında gidip dokunmak istiyorum bakmak istiyorum ama hem soğuk hem işten vakit pek kalmıyor...

kısslaarr ananemiz ve küçük dayımız bize bakın ne almış Eki Görüntüle 886333 Eki Görüntüle 886332

güzel günlerde giysin...inşallah doğduktan sonra fotosunu koyarsın bebişle görürüz :)

Ben de bunu alıcam kızlar hatta e-bebekte inceledik eşimle haftasonu hatta indirim vardı ama elim gitmedi almaya :)
Eki Görüntüle 884689

güzelmiş arkadaşım...bu tipler hoşuma gidiyor benimde...

Biz de bunu aldık forum e-bebek ten chicco indirimli 29 tl
Eki Görüntüle 886708

chicconun malları süper...çok kaliteli ..iyi günlerde giysin bebişin...

kızlar bebek bakım seti olarak hangi marka daha iyi kaliteli acaba :44:

Nivea mi

cansın baby mi

Nivea mi

cansın baby mi

parapen içermiyor bildiğim kadarıyla ikiside..ikisinide seven memnun olanda var olmayanda..ablamda kardeşimde popo için bepanthen kullandılar birde zeytinyağı..şampuan vsde johnsonın kileri kullandılar..

Nivea mi

cansın baby mi

İlk kez duydum...:) badi de dondan sayılır canımmm.....
Sallanan bişey alma fikri pek cazip gelmiyor aslında ben çocukların sallanmasına karşıyım... Hem alışmış olacak sonra uyutmak için salla dur yinede herkesin kendi tercihi yanlış anlama canım...:)
Nivea iyi Bübchen de öyle benim bildiğim kadarıyla...

kızlar arkadaşım netten sipariş vermiş çok hoşuma gitti ..minik meleğime.. almış..Eki Görüntüle 892180 Eki Görüntüle 892181

Papatyanı sevsinler...:) çok şekermiş kız kıyafetleri daha bi cici oluyor zaten...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…