2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Bebek bezini kaç tl ye aldın canım. 1 paket yeterli mi acaba. Ben netten kampanaydan alayım diyorum ama 3 paket halinde satılıyor hep çok gelir elimde kalır düşüncesiyle hep geri adım atıyorum.

bebek bezini 27 tl ye aldım canım.genelde 30 tl den asagı görmemiştim 27 tl bulunca aldım şimdilik 1 paket aldım ama yetmez tabıkı. ben de senın gıbı dusunuyordum hanı bedenı uymazsa yada memnun kalmazsak elımızde kalır dıye ama bu aldıgımdan herkes cok memnun. 2 paket daha alırım dıyorum. sonrası da doğduktan sonra artık

evde giymeye baktım LCW'den bende ama bulamadım cicili bicili..2 mağazasına baktım yoktu..ya da o an yoktu bilmiyorum

olabılır ama bu gecelik diye gecıyor ya. ben pijama gecelik reyonundan aldı hatta bı tanede ip askılısından aldım ama onun görseli yoktu paylasamadım. eğer bakmadıysan pijama reyonuna bı bak derim.

olabılır ama bu gecelik diye gecıyor ya. ben pijama gecelik reyonundan aldı hatta bı tanede ip askılısından aldım ama onun görseli yoktu paylasamadım. eğer bakmadıysan pijama reyonuna bı bak derim.

yesss canım baktım baktım..belki baktığım gün model falan çeşit kalmamıştı şansa..yolum düşerse her gittiğimde bakıyorum zaten

bu tarz 3 paket halinde kampanyalı satışlar oluyor yanınada aynı markanın ıslak mendilini vberiyorlar 2 paket. Bende öyle bir kampnaya bulursam alacağım. tşk canım

canım emzi bu değil değiştir istersen ayrıca iki taneye gerek yok.
DOGRUSU BU CANIM

ve bitti sayılır kapı süsümüz kızlar.. Sadece zeynep yazsının üstüne taşlı kraliçe tacı yapıştırıcam sipariş verdim henz gelmedi

Canım o pembe olan elbise değil gecelik. Ben de turkuazını aldım haftasonu pijama reyonundan.

yaaa farkı neki bunların? uzerınde ortadontık 0-6m yazıyodu :44:

bildiğim kadarıyla onların bi farkı yok. sadece emziğin üzerindeki desen değişik.. bostancı hello'da bana öyle söyledi reyondaki görevli. bir model var mavi onun karanlıkta parladığını söyledi. yani fosforlu. bebeğin ağzından düşünce nerede olduğunu ışık açmadan görebilirsin dedi.

öyleyse iyi değiştirmeme gerek kalmadı yanı öyle mi?

bunlarda bizim perdelerimiz kızlar. alalı cok oldu aslında denemek ıcın takmıstık o zaman cekmıstım bu fotoları. odamız gelsın yerleşsin bitmiş hali ile çekip paylasacaktım ama dayanamadım

Ben onlardan aldım işte

Çok güzel olmuş ve tam uymuş. Nerede yaptırdın acaba belli bir markası var mı?

perdemizde geldi ve Efe'nin odası artık tamamlanmış oldu..işte perdemizin farklı açıdan görüntüleri..

bu da odamızın halı perde ve halı uyumu ile bütün hâli...

Öyle içime sindi ki... Maşallah diyin lütfen teyzeleri

Masallah masallah pek guzel olmus odaniz gule gule kullanin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…