2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

canım bız yatagı idaştan aldık, onun bebekler için özel ürünleri vardı, bızım kullandıgımız yatagımızda idaştan ve gayet memnunuz

özelliklerinde şunlar yazıyo; İdaş Sweet Baby Yaz Kış Yaylı Yatak 80*130 cm ölçülerindedir
Goodies Sweety Baby Bed’de Silver antibakteriyel özelliğe sahip dokuma kumaş kullanılır
Bebeğiniz yüzüstü yatmış olsa bile, kullanılan örme kumaşın hava geçirgenliği sayesinde solunumu olumsuz etkilenmez
Yatak çift taraflı kullanılabilir
Yünlü dolguya sahip olan üst taraf kışlık, pamuklu dolguya sahip olan alt taraf yazlıktır
Bebeğinizin omurgasını destekleyen ergonomik bir yapıya sahiptir
Yatak kenarından bebeğin yuvarlanma olasılığını azaltmak için yatak kenarlarında takoz sünger kullanılır
Tüm Goodies Baby yataklarında 22 D çevre dostu özel İDAŞ süngeri kullanılır

:) İyi fikirde ben limon kolonyası istemiyorumki ... Daha farmumsu kolonya lar hoşuma gidioyr. Bebek kolonyası koyacağım galiba. Onlarda renksiz oluyor.

canım ilk once eyup sabrı gıbı bı kolonya satan dukkana gıdıyosun, orda illa lımon değil parfumumsu de bır cok çeşit var, hangı koku oldugunu secıyosun, sonra ıstedıgın renge cevırmek ıcın gıda boyası ile onlar deneyerek istedıgın tonu yakalıyolar

hımmm anladım canım. ben almısken buyuk boy alayım dıyorum.yanı 80*180 olanını alayım. zaten küçük boy da alsam 80*140 olması lazım onu da 1-2 sene sonra değiştirmem gerekecek napıcam sonra güzelim yatağı :44: o yuzden dırekt olarak buyuk alayım dıyorum. senın bu anlattıgının 80*180 i varmı acaba ona bakmak lazım. teşekkürler canım...

bence de almısken buyuk boyunu al canım, bı kac senelıgıne ıkıncı bı yatak masrafına gerek yok 80*180nı var canım bu yatagın, yataştan fılan da baktık bız yataga ekonomıyı fazla zorluyodu sonucta bunda karar kıldık

evet canım bızde oyle dusunduk yataşta beğendiğim modeli anlatmıstım ya ona 350 dedilerkı baktıgımız dıger yataklara göre uygun bı fıyat sız ne kaddar aldınız?

evet canım bızde oyle dusunduk yataşta beğendiğim modeli anlatmıstım ya ona 350 dedilerkı baktıgımız dıger yataklara göre uygun bı fıyat sız ne kaddar aldınız?

bızım yatasta baktıklarımız cok daha pahalıydı canım, bebekler için özel diye 3-4 model mi ne gosterdiler bıze mağazada, onların da idaşla arasında baya bı fıyat farkı vardı, ben senın baktıgından daha kucuk boyunu aldım; 200 cıvarıydı yanılmıyorsam fıyatı :26:

sen yatasın normal yataklarından mı baktın acaba, cunku bebekler ıcın olanlarının senın ıstedıgın boyutlardakılerıne baktım şimdi yataşın ınternet sıtesınden ındırımlı hallerı dahi 850-TL' den aşağı değil :44:

bize bebek yataklarını gösterdiler fiyatlar dediğin gibi ama fiyattan ziyade daha kısa ömürlü olduğunu söyledi yanı cocuk bıraz buyuyunce değiştirilmesini öneririz dedi. bizde zaten buyuk olcu ıstıyorduk uzun surelı kullanım için. bu sebeplerden dolayı bıze yataşın kuruldugundan beri üretilen klasık bı modelı varmıs bebek için de uygun oldugunu söyledı onu gösterdi. star soft modeli. bı bak incele istersen fikrini paylasırsın

evet canımcım yorgancıya yaptırılandan.. yaptırdık biz ölçüye göre markası falan yok yani..

evet canımcım yorgancıya yaptırılandan.. yaptırdık biz ölçüye göre markası falan yok yani..

anladım canım zaten anneme kalsa o basından beri öyle söylüyo zaten yatak odasına koyacagım küçük beşiğe yaptırıyo pamuk yatak. yorganını da yaptıracak. ben de karyola konusunda kararsızdım bakalım ya yorgancıda yapılacak yada yataşın yatağını gidip alıcam çok kararsız kaldım. pamuk yatak bakım ıstıyo yanı bakımı zor ya hanı :44: arada bı pamugunu attırmak lazım,üstüne bişi dökülse sorun falan gözümde buyudu yanı :44:

efe'min yeni cicileri 👼 😍 😇 🌟

Eki Görüntüle 1083389 Eki Görüntüle 1083388
Çok şekermiş bunlar. Nerden de bulursun böyle şeyleri
Icine ne sindiyse onu koy arkadaşım.ikisi de güzel oluyor
Bunlar lc waikiki den mi canım. Aynılarının farklı renklerini ben de aldım. Güle güle giy cicilerini.
ahanda halımız geldi ... aaaaay kızlaaaaar aşık oldum bikezdaha, bayıldım yaaaaa 😍 istesem böyle uyduramazdım heralde renkleri falan ... Maşallah diyin lütfen 🙏

Eki Görüntüle 1088518
Halı çok güzel olmuş canım maşallah Odanıza. Yalnız çok açık renk kullanılabilir mi bebek odasında merak ettim. Ben ona çok dikkat ediyorum da. Sen ne düşünüyorsun?
Kizlar iste benim ugur bocek konseptli kolonya sisem suan ici bos ne renk kolonya gider bunaEki Görüntüle 1089015

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm bana aldığım yerdeki satıcı dedi ki her renk kolonya bulmak zor oluyor. limon kolonyası alın gıda boyasıyla renklendirin dedi :) aklında olsun dedim :)

Kırmızı cukk oturur canım. Diğer arkadaşın dediği gibi normal kolonyanın içine gıda boyası atınca oluyormuş

vuuuyyyyy anacım o kadar ince detay düşünme yahu,naptın sen bebiş için iyi ve sağlıklı olanı yap...

şu hamile tshirtlerinden en az 4-5 tane aldım sonra napcaksam dayanamıyorum görüp beğendikçe alıyorum bu arada pembe elbise çok cici yaaa çok güzel

Halı çok güzel olmuş canım maşallah Odanıza. Yalnız çok açık renk kullanılabilir mi bebek odasında merak ettim. Ben ona çok dikkat ediyorum da. Sen ne düşünüyorsun?

benim için sorun değil beğenip içime sinmesi daha önemliydi ve oda takımınada lambayada bu halıyada hepsine aşık olarak aldım kirlenirse temizlerim yada en kötü temizletirim olur biter köftemden önemli mi

Bebek bezini kaç tl ye aldın canım. 1 paket yeterli mi acaba. Ben netten kampanaydan alayım diyorum ama 3 paket halinde satılıyor hep çok gelir elimde kalır düşüncesiyle hep geri adım atıyorum.

Benim 1 tanecik var canım D doğum tam yaza geldiği için almadım gerek görmedim. E iş yerinde de hep bol salaş uzun kol tuniklerim var. Hafta sonu için giyerim diye almış eşim. -Kızlar o elbise mi gecelik mi

Bebek bezini kaç tl ye aldın canım. 1 paket yeterli mi acaba. Ben netten kampanaydan alayım diyorum ama 3 paket halinde satılıyor hep çok gelir elimde kalır düşüncesiyle hep geri adım atıyorum.

bez elinde kalır mı hiç canım piuuuuu en çok gitcek şey o

aynen ya aslında alırken düşündüm sade bıseymı alsam diye sonra dedım kı delimisin herseyın bı zamanı var bu tişörtlerin zamanıda simdi. daha sonra hamıle tişörtü giyip gezcek halım yok ya al tadını cıkar dedım bu arada o pembe elbisede tokasıyla takım lcw satılıyo. ben magazada görmedim ama nette kırmızı ve mavısıde var.almak istersen haberin olsun.

evde giymeye baktım LCW'den bende ama bulamadım cicili bicili..2 mağazasına baktım yoktu..ya da o an yoktu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…