2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

perdemizde geldi ve Efe'nin odası artık tamamlanmış oldu..işte perdemizin farklı açıdan görüntüleri..

Eki Görüntüle 1096493

bu da odamızın halı perde ve halı uyumu ile bütün hâli...

Eki Görüntüle 1096494

Öyle içime sindi ki... Maşallah diyin lütfen teyzeleri :KK69:

Baya bi uğraştın titizlendin ama sonuç harika canım değmiş uğraşmana süper olmuş sağlıklı günlerde büyüsün odasında efecik :KK34:

Baya bi uğraştın titizlendin ama sonuç harika canım değmiş uğraşmana süper olmuş sağlıklı günlerde büyüsün odasında efecik :KK34:

sağolasın canım,teşekkürler..içimede sindi güzel uyumluda oldu maşallah..artık bitek Efe'mizi bekliyoruz hayırlısı sağlıklısıyla..

sağolasın canım,teşekkürler..içimede sindi güzel uyumluda oldu maşallah..artık bitek Efe'mizi bekliyoruz hayırlısı sağlıklısıyla..
Pufpufcum cok guzel olmus en cok hali gozume carpti..masallah..Allahim ins bebeklerimizide saglicakla aliriz kucagimiza..kapi susunu merak ettim ben senin ya eklemismiydin acabaa ya gecmiste..

Pufpufcum cok guzel olmus en cok hali gozume carpti..masallah..Allahim ins bebeklerimizide saglicakla aliriz kucagimiza..kapi susunu merak ettim ben senin ya eklemismiydin acabaa ya gecmiste..

sağolasın canı çok teşekkürler :KK34:
ben kapı süsü 1 tane aldım o şu.. üstnede "EFE" yazılacak..

$image.jpg

Diğerinide internette beğendim.. Ya kendim yapcam ya da yaptıracağım :KK34: onunda örneği şu...

$image.jpg

Bu da kızımın odası henüz aksesuarlari tamamlandi o da olacak inşallah :KK49:

Eklentiler

• $PicsArt_1397214648244.jpg
    $PicsArt_1397214648244.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 78
$20140502_113029 (480x640).jpg $20140502_112758 (480x640).jpg $20140502_112823 (480x640).jpg $20140502_113145 (480x640).jpg Halamız geldi gelirkende bize yeni ciciler getirmiş yine..Bu arada brezilya formamız Rio de jenerio'dan alınmış şimdiden havası oldu oğlumun dermişimm :KK52: :KK52: Şaka bi yana bu kıyafet olayı bitmedi gitti.daha anneannemiz gelicek o da bi dünya şey getirecek sanırım bizim yıkama ütüleme işlerimiz hiç bitmeyecek tam bitti diyorum biyerden bişi gelio :KK1: Bebek görmeye gelenlerin getirdiklerini öylece saklayacağım valla başkalarına götürürm bende çünkü çocuk giyemeyecek o kadar şeyi yazık valla...

sağolasın canı çok teşekkürler :KK34:
ben kapı süsü 1 tane aldım o şu.. üstnede "EFE" yazılacak..

Eki Görüntüle 1097391

Diğerinide internette beğendim.. Ya kendim yapcam ya da yaptıracağım :KK34: onunda örneği şu...

Eki Görüntüle 1097396

İkisi de çok hoşmuş canım özellikle ikincisini çok beğendim... :nazar: Eminim bitince çok güzel olacaktır...:)

Güzel günlerde kullansın odasını canım büyük parçalar alınmış diğerleride hallolur... :nazar:

Eki Görüntüle 1097833 Eki Görüntüle 1097831 Eki Görüntüle 1097832 Eki Görüntüle 1097834 Halamız geldi gelirkende bize yeni ciciler getirmiş yine..Bu arada brezilya formamız Rio de jenerio'dan alınmış şimdiden havası oldu oğlumun dermişimm :KK52: :KK52: Şaka bi yana bu kıyafet olayı bitmedi gitti.daha anneannemiz gelicek o da bi dünya şey getirecek sanırım bizim yıkama ütüleme işlerimiz hiç bitmeyecek tam bitti diyorum biyerden bişi gelio :KK1: Bebek görmeye gelenlerin getirdiklerini öylece saklayacağım valla başkalarına götürürm bende çünkü çocuk giyemeyecek o kadar şeyi yazık valla...

Bu kıyafet işi hiç bitmez bence de ama çok ciciler bitmesinde... :KK34:

perdemizde geldi ve Efe'nin odası artık tamamlanmış oldu..işte perdemizin farklı açıdan görüntüleri..

Eki Görüntüle 1096493

Eki Görüntüle 1096494

Öyle içime sindi ki... Maşallah diyin lütfen teyzeleri :KK69:

Ayy kızlar süpersiniz valla odalar tamamlanmıs ellerınıze saglık saglıkla mutlulukla kullanın ınsallah. :nazar:benım oda takımım bugun geldı temızledık annemle cok yorucuydu valla. baska ıslerde yaptık cok yoruldum. bıtırınce paylasırım sızle. 1 hafta falan havalanması gerekıyormus bekleuyelım bakalım:KK1: sabırsız oldum ıyıce :KK1:

Ayy kızlar süpersiniz valla odalar tamamlanmıs ellerınıze saglık saglıkla mutlulukla kullanın ınsallah. :nazar:benım oda takımım bugun geldı temızledık annemle cok yorucuydu valla. baska ıslerde yaptık cok yoruldum. bıtırınce paylasırım sızle. 1 hafta falan havalanması gerekıyormus bekleuyelım bakalım:KK1: sabırsız oldum ıyıce :KK1:

1 hafta olur mu kızzz? Biz 1 aya yakın hergün cam açık tüm dolap kapakları açık havalandırdıkta anca hafifledi koku.. Hatta hâlâ tam çıkmış sayılmaz ama artık yeterli,idare ediyor..

1 hafta olur mu kızzz? Biz 1 aya yakın hergün cam açık tüm dolap kapakları açık havalandırdıkta anca hafifledi koku.. Hatta hâlâ tam çıkmış sayılmaz ama artık yeterli,idare ediyor..

zaten geldığınde cok yogun bı koku yoktu canım mobılyacı 1 haftada falan gececegını söyledı sureklı yapıp sattıkları için kullandıkları boyayı tanıyorlar. yasayıp görücez. yerleştirmek için 1 ay zamanım yok sonucta. en kötü eger gecmezse 2 hafta bekleyebılırım. bu dagınıklık gözümün önünden kalkmalı sıkılıyorum

Kizlar merhaba. Benim.kizima sizinki gibi hediyeler alan olmadi. Annem yok. Herseyini ben aliyorum ve ben yapiyorum. Bu mutlulugu o kadar tek basima yasiyorum ki size cok ozendim :KK43:

Kizlar merhaba. Benim.kizima sizinki gibi hediyeler alan olmadi. Annem yok. Herseyini ben aliyorum ve ben yapiyorum. Bu mutlulugu o kadar tek basima yasiyorum ki size cok ozendim :KK43:

ah canım bak sen de anne olacaksın Allah sani bebişinin basından eksik etmesın. hayat yasatıyor acı tecrubeler. eksıklığı hep hıssedılır tabı kı ama üzülmeden iyi günlerinizi güzelliklerinizi hatırlayarak bebişine de anlatarak duygularını yasamalısın.onun da sana ıhtıyacı var annesı.:KK16: Allah senın torunlarına hazırlık yapmanı nasıp etsın saglıkla insallah böyle dua edelım. Allahtan gelene razıyız napalım canım.Allah sana güç kuvvet saglık versın herşeyı olur.doktorla konusuyordukta neler yapılmalı diye hiç düşünmeyın bunları dedı elbet bır cabut bulunur sarmaya Allah saglık versın gerısı bos dedı. hıc unutmam o lafını Allah sızlere saglıklı omurler versın ınsalllah:KK16:

Eki Görüntüle 1097833 Eki Görüntüle 1097831 Eki Görüntüle 1097832 Eki Görüntüle 1097834 halamız geldi gelirkende bize yeni ciciler getirmiş yine..bu arada brezilya formamız rio de jenerio'dan alınmış şimdiden havası oldu oğlumun dermişimm :KK52: :KK52: şaka bi yana bu kıyafet olayı bitmedi gitti.daha anneannemiz gelicek o da bi dünya şey getirecek sanırım bizim yıkama ütüleme işlerimiz hiç bitmeyecek tam bitti diyorum biyerden bişi gelio :KK1: Bebek görmeye gelenlerin getirdiklerini öylece saklayacağım valla başkalarına götürürm bende çünkü çocuk giyemeyecek o kadar şeyi yazık valla...

bu da kızımın odası henüz aksesuarlari tamamlandi o da olacak inşallah :KK49:

Eki Görüntüle 1094981 Eki Görüntüle 1094982
bunlarda bizim perdelerimiz kızlar. Alalı cok oldu aslında denemek ıcın takmıstık o zaman cekmıstım bu fotoları. Odamız gelsın yerleşsin bitmiş hali ile çekip paylasacaktım ama dayanamadım :KK1::nazar:

[sıze=3]perdemizde geldi ve efe'nin odası artık tamamlanmış oldu..işte perdemizin farklı açıdan görüntüleri..

[/sıze]
Eki Görüntüle 1096493
[sıze=3]

[/sıze]
Eki Görüntüle 1096494
[sıze=3]
öyle içime sindi ki... Maşallah diyin lütfen teyzeleri :KK69:
[/sıze]

hepsi birbirinden güzelllll....yavrularınız iyi günlerde kullansın arkadaşlar...

Canim benim duygulandirdin beni..zaten dokunsan aglicak durumdayim..sen bebisine herseyin enguzelini yapiyorsundur annesi..ananeside hissediyordur mutlaka..Allah seni bebisine bebisininsana bagislasinn..

isterse kimse bişey yapmasın,almasın.. annesi babası yeter ona canım benim.. inanıyorum ki inkanlarınız elverdiği müddetçe zaten siz yavrunuza en iyisini en güzelini yapmaya almaya çalışıyorsunuzdur.. boşver arkadaşım yaaa,zaten kimden hayır var ki gerçek anlamda bu dünyada.. el emeği gibi herşeyi özene bözene kendin yap işte ne güzel..

X