2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

bu anahtarlıklar çok güzel olmuş. daha önce yüklemiştin ama anlamamıştım. bunlara tek renk alırsan daha iyi olur tabi.
o ağaçtan pufpuf eminönünden almıştı. konu gene eminönüne geldi ama çok çeşit vardı orda bu ağaçtan. 10 liraya falan vardı.
cnm bu renkli banyo tuzu diye geçiyor. kilosu 7,5 lira. 2,5 kilo yeter dedi satıcı. ben yetmezse diye lavanta da aldım. lavantayı başka bi şeyde de kullanıcam. kokulu bunlar. kese içinde banyoya, çamaşır dolaplarına falan konuluyormuş. güzel koksun diye.

iyiymiş o zaman kullanılabiliyor olması. aa işte benim gitmem zor bu aralar. Bakalım yaa allah büyüktür. Burdaki anahtarıklar veb teki reismleri örnek benim yaptıklarım değil. bunlar çok muntazam fabrikasyon gibi Bnimkiler bu kadar muntazam değil

olsun seninkiler de el emeği ya güzel olur :) bu işleri yapan bi dünya insan var ben özellikle kendim yapmak istedim. el emeği olsun diye.

Kızlar, yaaaa bir karar veremedimtam verdim diyorum başka kafadan bir ses çıkıyor.

Bugünde genel müdürüm isim konusunda Egemen Taha olmasın Egemen Turan olsun diyor. Bakıldığında Egemen Turan Şen kulağa hoş geliyor. Taha ismi de ne bileyim beğenmedim aslında eşim istiyor diye olur demiştim. Belki milliyetçi olur oğlun diyor Bebek şekerlerinin stickerlarınıda bastırdım işin bir diğer tarafı Egemen Taha olarak...
sizde Egemen Turan mı , Egemen Taha mı?

olsun seninkiler de el emeği ya güzel olur :) bu işleri yapan bi dünya insan var ben özellikle kendim yapmak istedim. el emeği olsun diye.
aynen yaaa bende el emeği olsun isityorum 33 tane anahtarlık yaptım 50 ye tamamlayacağım. 50 de şişe yeter. Ama şişelerin içine bak yine kararsız kaldım şimdi kolonya mı bu taşlarda mı diye offf. Kafamda bir sürü soru işareti oluştu yaaa. Stickerları egemen taha olarak bastırdım. Şimdide egemen turan olsun ismi diyorlar

Canım bence Egemen Taha daha güzel.. bende oğlumun ismini Taha Koymayı düşünüyorum da:)

bence de Taha olsun

analdım canım tşk ederim. Ben istanbuldayım. Bakalım sanırım ben bu işi doğum iznime bırakacağım. gideceğim süslemelerimi şekerlerimi sunum için gerekli şeyleri oradan alacağım. Biraz daha sabredeyim. Umarım kendimi de ii hissederim o dönem.

Egemen Taha kulağa daha hoş geliyor bence canım.

Son 2 sayfaya bakayım dedim bu cicilere yazmadan duramadım.Çok güzel çok cici şeyler.
Güzel günlerde giysin prenses inşallah

Senin ciciler de güzelmiş canım :)
Güle güle giy inşallah

teşekkür ederiz teyzesi

Günaydın kızlar iyi dileklerinizi okudm hepinize teşekkür ederim gece ilaç içmeidm ilacın etkisi gecene kadar hem tsrledim hem göğsüm sırtım ağrıdı şimdi iyiyim cok şükür ama inş bZm oğlan yerinde durur az önce de ilacın yan etkilerine baktm kalp krizine sebep oldgu yazıyor bazı durumlarda Allah korudu ,benm durum resmen aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık gibi oldu...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ahanda halımız geldi ... aaaaay kızlaaaaar aşık oldum bikezdaha, bayıldım yaaaaa 😍 istesem böyle uyduramazdım heralde renkleri falan ... Maşallah diyin lütfen 🙏

Eki Görüntüle 1088518

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…