2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Ben çok begendim gayet hoş olmuş canım kutularında çok tatlı çok severim öyle şeyleri...

Son düzenleme:
Lohusa tacım kendim yaptım kızlar nasıl olmuş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bunlarda kendi boyadığım şeker kavanozlarımız hastanede şeker ve çikolatayı bunlara koyacağız

Bunlarda buzdolabı magnetli lavantalatımız

Hepsi çok güzel olmuş hele o pembe şeker kavanozuna bayıldım ellerine sağlık canım:)

Lohusa tacım kendim yaptım kızlar nasıl olmuş

Bunlarda kendi boyadığım şeker kavanozlarımız hastanede şeker ve çikolatayı bunlara koyacağız

Bunlarda buzdolabı magnetli lavantalatımız

aaaaay yarabbimmmm özelliklere kavonızlara bayıldımmmm kızzzz ellerine sağlık çok cici olmuşşşşş yaaaav 😍

Çok güzel bir takım olmuş tatlım. Kutular da çok şık. Güzel zamanlarda kullanın inşallah

aaaaay yarabbimmmm özelliklere kavonızlara bayıldımmmm kızzzz ellerine sağlık çok cici olmuşşşşş yaaaav 😍

Teşekkür ederim canım. Birine renkli bonbon şekerler , diğerine pembe beyaz marşmelov öbürüne de yine pembe beyaz draje çikolata koyacağım. Sonra kavonozların yanına kese kağıdı koyup işteyen istediğini alabilecek. Bakalım kısmet

Kızlar normal bebek çantaları yerine spor çanta alsak nasıl olur... Sonuçta onlarda çok kullanışlı ve kalite oluyor ben zaten bi tane bile çanta seçemedim bi de bunları kattım işin içine immmdaaaaattttttt...

Hmm olabilir tabi seçim meselesi. Ben 3. çantayı beğendim mesela. Nasıl rahat edeceksen canım

Ben 2 ve 3 e bayyyıllldıımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bunların fiyatları ne kadar. Şahsen ben bebek çantası almıyorum. Sırt çamtam var onu kulllanacağım

bence çok mantıklı. Bende öyle yapacağım. Hatta nike sırt çantası aldım dışarı çıktığımda bebeğimle onu kullanacağım. Çünkü ekstra bir yük olmasın.

kavanozları züccaciyeden aldım. Boyalarda cam boyası emin önünden aldım. kavanoz boyamak için fırçalar var onlarla boyayıp kuruyunca süsledim

Gültuğ cnm diğer mesajını gördüm ama burda alıntı yapayım dedim harikasın cnim cok güzel olmuşlar insan kendi yapınca daha bir güze luyor sanki hazır alınmıştan yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama el emeği şeyleri çok seviyorum iyi günlerde mutlu huzurlu sağlıklı kullan

Günaydınlar kızlar :) geçenlerde kızıma daha hiçbirşey almadım diye dert yanmıştım cok tesekkür ederim hepinize en zor anımda hep yanımda oldunuz... 10 lu hastane çıkışı ve 2 tane 5 li aldım pijama takımı aldım tulum aldım zıbınlarını aldım.... Beşiğini beğendim bu hafta onu da alacam inşallah... şimdi ne almalıyım bilmiyorum derece biberon şampuan deterjan falan hangi marka almalıyım ve netten nerelere bakmalıyım siz nerelerden aldınız.... Ayrıca kendime lohusa gecelik ve pijama bakıyorum hangi sitelere bakayım

canım spor cantalar da cok şık ama bunların gercek hallerını gordun mu bılmıyorum cunku bazıları cok kucuk oluyo bebek ıcın kullanırken :26: eger benım gorduklerımın aynısı ıse 2. ve 6. sanırım içleri cok kucuk gormeden karar verme derım o yuzden, yoksa bıraz daha genıs ve gözleri olanspor bı canta cok da guzel iş görür ben de yenı bı canta almıycam, cok gözlü bı sırt cantamız var onu kullanıcaz, bır de genel de o cantaları baba sırtladıgı ıcın onunda tasıyabılecegı türde bısı olsun istedık

guzel, saglıklı gunlerde kullan canım biberon avent, şampuan sebamed aldım canım, deterjan daha almadım ama dalinin ya da hacı şakırın lavantalı granul sabun deterjanlarından alıcam sanırım :26: benım de gecelık, pıjama emzırme sutyenı fılan kısmı kaldı ama onları da netten almaya cesaret edemıyorum, bı ıkı hafta daha gecsın, gıdıp bakıcam inşş

Son düzenleme:

kesinlikle sana katılıyorum. Kendi elinle bebeğin için birşeyler yapmak çok güzel ve duygusal bencede Allah hepimize sağlıkla kucağımıza bebişlerimizi almayı nasip etsin.

tesekkür ederiz teyzesi :) valla canım hep erteleyip durdum bazen korkuyom ya erken doğum olursa diye daha bu hafta birşeyler aldım kızlara baknca ben cok gec kaldım diyorum :)

Yok canım bire bir görmedim ama ilkinin ebatları yazıyordu onun büyük olduğunu biliyorum... Bildiğim bi mağazada satılıyor bikaçı onlara bakıcam beğenirsem artık olmadı diğerlerinden artık...

bu 3.lohusa setim mavili olanın aynısı çok içime sinerek aldım..

Bu ise şimdilerde evde giymeye ucuz olanlardan aldım...

Bunlar Hello Baby'den aldıklarım.. Köftemin kıyafetlerinin yıkanacağı deterjan,yumuşatıcı falan + ıslak mendilimiz ve benim için göğüs pedi ile göğüs ucı kremi...

Bunlar ise askılarımız

hastane ve ev için süsleme/şekerleri ve sunum kutularınıda bugün tamamladık annemle.. yarın annem gelicek ve onlarıda hazır hâle getireceğiz, sonra resimleride paylaşacağım kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…