2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Cnm eline saglik cok gusel olmus ... Beyaz tulu nerden bldun onu merak ettim. Bende terlik yapmayi dusunuyorumda :))
canım metreyle satılıyor güpür diye sorarsan envayi çeşidini gösteriyorlar:KK1:
Elleriner sağlık tatlım çok seviyorum sevimli olmuş
teşekkür ederim :KK16:
Tatlım yine döktürmüşsün, becereklisin walla :21::21::21:

cok sağol canım büyük bi yetenek gerektirmıyo bı silikon tabancasna bakıyo:KK1:
Senin ki benimkinden daha güzel olmuş canım ellerine sağlık, güle güle kullan inşallah...
öyle de demeyelım hakkını yeme lütfen:KK1: herkesinki ayrı güzel ben de yapılanlardan feyz aldım ama dediğim gibi beyaz terlik bulaydım tam olacaktı:KK50:
emeklerinize sağlık güzel anneler, cok guzel olmuşlar :21:
çok teşekkür ederim:KK16:

Allah saglıkla kullanmayı nasıp etsın canım :KK16: gecen oğluşa bısıler bakarken magazada bı bayan idilbabynın bu setine bakıyordu, ben de oyle nakışlı fılan seylerı pek sevmedıgımden kızım olsa kesin alırdım valla dıye dusunmuştum, yakından daha da guzel ve kibar bi set gule gule kullanın :21::KK49:

Çok sağol tatlım. Valla bana da sıkıcı geliyor ayıcıklı mayıcıklı şeyler. Bu farklı geldi ve çok beğendim. Hem hastane geceliğimle de neredeyse bir örnek :KK16: Bunun bir de pembe fiyonkluları vardı ama onun 20lisini bulamadım :KK52:

Kızlar bunlar da teyzemizin aldıkları

$039.jpg $046.jpg $044.jpg $047.jpg $043.jpg $050.jpg $041.jpg $042.jpg $040.jpg $049.jpg

Günaydın sevgili annişler :)

Bende bu cumartesi annemle birlikte alışverişe çıktım ve çok güzel çok cici şeyler aldık :) kendime de pijama takımı aldım 3 tane ama fotoğraflarını çekemedim henüz :) hemen hemen bütün eksiklerimiz bitti sayılır. aklıma gelen sadece küveti eksik kaldı gibi. onu da alırım artık haftaya falan
Eki Görüntüle 1045306 beşiğimiz :)
Eki Görüntüle 1045297 biberonumuz :)
Eki Görüntüle 1045298 tırnak makasımız :)
Eki Görüntüle 1045299 şampuanımız :)
Eki Görüntüle 1045300 göğüs pedi :)
Eki Görüntüle 1045301 küçük cam biberonumuz:)
Eki Görüntüle 1045302 pişik kremimiz :)
Eki Görüntüle 1045303 emziklerimiz ama bizimkiler kırmızı :)
Eki Görüntüle 1045304 çantamız :)
Eki Görüntüle 1045305 emzik tutacağımız :)

Hepsi çok güzel cnm sağlıklı günlerde kullanırsınız inşallahhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende yeni başladım bebek hediyelerimi yapamya nazzr boncuğu yapuyorum keçeden. İçi elyaf dolgulu. Etiketlerini tasarladım ama henüz bastırmadım. MAtbaaya mı verdin sen canım bastırmak için.

yuh yani bu kadarda güzel yapılmaz ki ....:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah maşallahh...

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: güzle günlerde kullansın kuzucuklar :)

önecliekle iyi günlerde kullanın canım.... ben çok kararsızım.....hergün sepete ekliyorum netten sonra çıkartıyorum :KK43: bilemedim bilemedim...sen nasıl almaya ikna oldun ...benide aydınlatırmısın canım

Tatlım yine döktürmüşsün, becereklisin walla :21::21::21:

Senin ki benimkinden daha güzel olmuş canım ellerine sağlık, güle güle kullan inşallah...

emeklerinize sağlık güzel anneler, cok guzel olmuşlar :21:

Sağolun kızlar... Daha daha güzelleri sizlerin olsun hem burdaki bütün hanımlar marifetli zaten... :KK34:
karadenizki canım ozalitçiye verdim hemen çıktısını verdiler...

Kızlar bunlar da teyzemizin aldıkları

Ne güzel teyseside düşünmüş... Güzel günlerde giysin canım oğluşun...:)

Kızımın hastane çıkışı cicileriii :KK16: İdil babayden 20li set

Bu da Gaye bebeden yedeğimiz :KK16:

Güle güle giysin bebişin canım...:) Bende bi arkadaşa tavsiye etmiştim yeni İdilin ürünleri çok kaliteli oluyor hem kalıpları çok güzel hemde modelleri çok cici...

Cok güzel cok cici bunlar. Güzel günlerde giysin bebeğin tatlım

Teşekkür ederim canım :KK16:

Ne güzel teyseside düşünmüş... Güzel günlerde giysin canım oğluşun...:)

Teşekkür ederim canım :KK16:

Güle güle giysin bebişin canım...:) Bende bi arkadaşa tavsiye etmiştim yeni İdilin ürünleri çok kaliteli oluyor hem kalıpları çok güzel hemde modelleri çok cici...

X