2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

Pufpufum gözün aydın canım, ya çok güzel bir duygu olsa gerek bebeğin çeyizlerini kendi ellerinle tek tek dolaba yerleştirmek, güle güle kullanın canım

canımmmm çok sağol..gerçekten eşyaları yerleştirmek çok güzel çok keyifli olucak..

Güzel günlerde kullansın bebişin canım... yerleşince bi foto eklersin artık...

Ellerine sağlık canım çok hoş olmuş bence...:)

Çok güzel olmuş canım...:) fotokopiden mi yoksa yazıcıdan mı çıkardın...?

Gerçekten bağımlılık yapıyor hele kızı olacakların durumu daha fena bence çok cici şeyler var...
Aldıkların çok hoş canım güzel günlerde giysin bebişin...:) Ben bu markayı bilmiyordum internetten baktım da yine şunu mu alsam bunu oldum ama yaa...

çok teşekkürler. sobeeninkileri bende çok beğeniyorum. mothercare zaten favorim fakat yenidoğanları indirime girmiyor bir türlü

ooo kız olsaydı gerçekten kendimi hiç frenliyemezdim, şimdi bile bir bakmadan geçemiyorum
bu marka Kipalarda satılıyor. internette indirimli ürünler yok sanırım. oğluma da almıştım memnun kaldım. disneyin ürünleri de var kipada. indirime girince hemen kapış kapış gidiyor zaten. bunların da çoğu bedeni kalmamıştı 6-9 aylık falan aldım ben. baby ürünlerden de memnun kalırız inşallah. zaten hemen büyüyorlar üzerinde eskiyemiyor bir türlü

kirtasiyeden cikti aldim canim ben bilgisayarda ayarladim onlar direk cikti aldilar

canım gule gule guzel gunlerde gıyın aldıklarınızı, hepsı cok guzeller hepsını cok begendim zaten bu desenın battanıyesıni, ust bodysıni, patıklı altlarını fılan hep ben de aldım cok begenıp indirime gırmısken ankarada mısın bılmıyorum ama tulumlarından bulamamıstım ben, hangı kıpadan aldıgını oğrenebılır mıyım acabaa :26:

pıjama ve gecelıgı cok begendım canım , kucagında bebisınle guzel gunlerde kullan Eros sanırım markası :26:

ayrıca bısey sorucam kızlar şimdi ben erkek annesi olucam inş da, alınacaklar lıstesınde bu pıjama gecelık olayı kaldı, yavastan goz ucuyla cesıtlere bakmaya basladım da, pembişli fılan takımlar gecelıkler var, şimdi bı erkek annesı olarak pembe deil de şu mavılı fılan olan takımlardan mı almam lazım, pembeleri ben gıysem nolur ki

Panoradaki Kipadan aldık. Daha vardı umarım kalmıştır :44::44:

Hakkatten ha biz konuşurken sen yapıverip gelmişsin bile Konuşmaktan üretime geçemedim ama seni görünce gaza geldim walla. Çok güzel olmuş etiketler be kesmesi de kolay olur bu modeli...Güle güle kullan canım
Bu devirde çocuk olmak varmış, her şeyleri itinayla yapılıyor, hepsi birbirinden güzel canım, güle güle kullanın inşallah

Panoradaki Kipadan aldık. Daha vardı umarım kalmıştır :44::44:

Oy maşallah küçük delikanlı olucak sizinki çok klasmış salopeti falan

panora da bıze uzak oluyo baya ama aklımda bulunsun orda da bı kıpa oldugu, saolasın canım

o salopete de elim gıttı geldı sürekli h&m de, şapkası da ayrı satılıyodu.. ilk gıttımızde begenıp almadan cıkabilmiştim, ikincisin de eşim baktı benım gozum yıne orda, dayanamadı o aldı

ben bı de o seriden bunları aldım, renkler aynı olsa da cok tatlılardı indirimde olunca dayanamadım, hele battanıyenin ölçüleri gayet iyiydı ve 12 lira gıbı bı fıyatı vardı yanlıs hatırlamıyosam

Bu devirde çocuk olmak varmış, her şeyleri itinayla yapılıyor, hepsi birbirinden güzel canım, güle güle kullanın inşallah

bunları bı gazla aldık canım, bı baktık kı bızım aldıklarımızı hep bebek kıyafetlerı zıbınlar, tulumlar fılan.. sonra dedık bu cocuk dısarı cıkarken de bunları mı gıyıcek, bı kac parca boyle de kıyafetı olsun dedık, azıcık kucuk adam tarzı oldu inş hepımız aldıklarımızın ıcınde saglıkla oldugu gunlerı de goruruz bebişlerimizin

tesekkur ederim canim begenmenizede ayrica cok sevindim baska seylerde var aklimda keceyle ilgili yapiyim insallah yine yüklerim cicilerimizde çektim ama yukleyemedim bi turlu masallah aldiklariniza bayiliyorum gercekten sansli bebekler bu zamane bebekleri

Benimkiler hep tulum, hiç normal pantolon kazak almadım sadece ilk altı 6 ayda giyeceği tulum ve badileri aldım
Benim yeterlilik sınavım var, ben o sınavı verene kadar gezmeye de gidemeyeceğim misafir de kabul edemeyeceğim, bu süreç en az 6 ay sürebilir artık ondan sonra bol bol pantolon kazak alırım

Bekliyoruz canım yapacaklarını, bize de fikir veriyorsun

fiyonklu modele bayıldım...ben kapı süsümü almıştım ama bunu da görünce dayanamayıp oda kapısına yapıcam sanıyorum..ellerine sağlık

yap canım güzel oluyor. begendiğine sevindim. yapınca da paylasmayı unutma

tesekkürler canım...

Kızlar harikasınız maşallahhhhj hepsi birbirinden güzel allah iyi günlerde kullanmak nasip etsin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…