2014 haziran annelerinin kıymetlilerine aldıkları ciciler

ve bu da internetten (http://www.picabo.com.tr/disney-mickey-mouse-kostumu-mc0879) sipariş verdiğim 2 günde gelen yeni cicimiz.. Micky kostümü bide altına micky'li patik buldum mu tamamdır...

Eki Görüntüle 1027217

Bunlar yakışıklı oğlumun cicileri. Nihayet ben de yüklüyorum. Devamı birazdan..♥

meleğimin yeni kısa tulumu :) netten aldım bakalım babası yada babaannesi gibi maviş mi anneis gibi yeşilmi olacak gözleri :)

aman sağlıklı olsunda kuzum...
Eki Görüntüle 1029643

Eki Görüntüle 1030446 Eki Görüntüle 1030447 Eki Görüntüle 1030448 Eki Görüntüle 1030449

Bunlarda bizim cicilerimiz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ne ciciler gelmiş ne ciciler...:) Bebişleriniz güzel günlerde kullansın kızlar...:)

biraz da anneye alış veriş yapalım

relax mode da her zamanki gibi güzel indirimler var kızlar...

hepsini hastane ve sonrasında evde giyerim diye düşünerek aldım, dörtlü gecelik takımını mavi aldım... penye takımlarında mavi kısımları kırmızılı... kaprili takımı dışarıda da giyebilirim sanırım...

mevlüt için o dönemki bedenime uygun düz beyaz tiril tiril bir elbise alırım diz üzeri,kolsuz falan... mevlütte gecelik giymek çok mantıklı gelmedi bana...

Eklentiler

• $3897.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 67
  • $3598.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 36
  • $3828.jpg
    22,2 KB · Görüntüleme: 46
  • $3896.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 50
  • $3436.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 48
  • $3435.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 51

Canım sen de hoş geldin
Uzun zamandır ortalarda görünmüyordum, umarım her şey yolundadır canım
Hazırlıkları tamamladın mı ne yaptın?

Siteye giremedim bi türlü ama tek sorun yaşayan da ben değilim galiba güncelleme varmış galiba şifremi kullanıcı adımı kabul etmedi o yüzden canım... Çok şükür biz iyiyiz canım bu gün alış veriş de yaptık daha önceden bahsettiğim yaylı yatakla pamuk yatağı aldım.Kendim için emzirme sütyeni ve atleti aldım. Yine dayanamayıp giyisi aldım.. Dört aydır kullandığım bi krem var çokta memnunum bitmişti aynı zamanda aynı markanın bebek ürünleri de var çok hassas ciltler için onuda aradan çıkardık... Deterjandı vs. pek bişey kalmadı bi kısa kollu gecelikle sabahlık almam lazım bide çanta var bakalım... :106:

Bu ara lavanta kesesini kendim yapacağım demiştim önceden onun malzemelerini aldım örneğini yaptım ozalitçiye bastıracağım etiketi de seçtim artık bi haftada anca bitiririm hepsini... :44:

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 1034457

Bunu geçen hafta almıştım, eklemeyi unutmuşum...
10' lu Hastane çıkışı.

Güle güle kullanın cicilerinizi kızlar;-) Hepsi harikaa, hepsi çok yakışacak

Kızlar bunlar yapılıyor şuan oğluşum için..Ama dolaptaki kırmızılıklar falan yok tamamen bembeyaz heryeri..Evimizin durumuna göre bunları yaptırabiliyoruz şuan.başka bişey sığmıyor zaten. ileride dolaba bir bölme daha yaptırıp şifonyerdi çalışma masasıydı tamamlarız diye düşündük..İnşallah güzel olur 2 haftaya kadar elimizde olur sanırım...Bu arada ikinci resimdeki beşik yapılıyor sadece diğer mobilyalar yok...

Son düzenleme:

saglıklı huzurlu guzel gunlerde kullanın hepsını

teyzesi kuzuma tarağını tırnak makasını almış...şampuan sabun bebek yağı almış..fotsunu gönderdi şimdi..

Eki Görüntüle 1034060

teyzeler bı tane oluyo ya

guzel, saglıklı gunlerde kullan canım, çok guzeller hepsı de

Eki Görüntüle 1034457

Bunu geçen hafta almıştım, eklemeyi unutmuşum...
10' lu Hastane çıkışı.

bız de bı tane onlu aldık, kaç tane boyle yenıdogan hastane cıkısı seklınde almak lazım ki acaba :26: 0-3 ler yenıdogunca çok mu buyuk gelır ki :44:

çok guzel canım bence hem dolap hem beşik, saglıklı gunlerde kullanın

Yine çok güzel şeyler almışsın canım, güle güle kullanın inşallah

Güle güle kullanın cicilerinizi kızlar;-) Hepsi harikaa, hepsi çok yakışacak

Teşekkür ederiz canım

canım çok güzel olmuş
Bu terliği nerden alıyorsun... Ben bulamadım da

Terliği terlikçiden 5 TL ye aldım, üzerini de kendim süsledim canım. Üzerindeki süsleri tuhafiyelerde bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…