2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ne güzel hiç birinizin tansiyon sorunu yok sanırım saolun bayanlar..

hayır canım,bende öyle bi sorun yok şimdilik..

canımmmmmm olsun yaaa dediğin gibi sağlıklı olması herşeyin yolunda olması o kadar önemli ki... ne güzel bak kocaman olmuş maşallah

CANIM ASLINDA BENİM TANSİYON SORUNUM VAR AMA HAMİLELİKTE Bİ KAÇ DERECE DÜŞÜK OLURMUŞ TANSİYON O YÜZDEN İYİYİM 13 LERDE ÇOĞUNLUK YİNE 12/8 15 LERE KADAR İLAÇ VERMİYORUZ DEDİ DOKTOR İNŞALLAH BÖYLE GİDER İLERKİ AYLARDA ÇIKARSADA İLAÇ İÇERİM ARTIK

işte kızlar, güzel anneler benim köftem için tutacağım günlük.. yani defter bu.. şu an itibari ile başlıyorum yazmaya, ilk cümlelerimi kurayım

şiiişşşşşşt sessizlik lütfen

yaz bakalım, Allah zihin açıklığı versin

ya benim ateşim çıktı kızlar. bu sabah tetanos aşısı yaptırmıştım.
kolum ağrıyo, kendimi halsiz hissediyorum. bi de ateş var yaa :2:

kimse bu mesaji okumadi mi yeeeeeaaaaaaaaa yok mu uleeeeeeeyyyyynnn boyle sorunu olan benim durumum anormal mi :18::18: sevgili kalsiyum eksikligim geri mi dondu tirsiyorum tirsiyoruuuuummm :18::18: yok mu anlayan

Ben de genelde sol yanıma yattığım için sol tarafımda sabah kalkınca ağrı oluyor. Ama geçen hafta kalsiyumu ölçtürdüm ve üst sınır 10 ken benim ki 10.3 çıktı. Üstelik mağnezyumum da normal aralıklarda. Galiba bende aynı tarafa yatmaktan kas ezilmesi oluyor Şunu da söyleyeyim kalsiyumum maksimumun üstünde ama gebeliğimin başından beri 3 bardak bile süt içmedim. Sütü hiç sevmem Kalsiyum takviyede kullanmıyorum. Ancak, her gün bol peynir ve yoğurt yiyorum

Benim tansiyonum normalde düşüktür. Küçük 6-6,5 büyük 9.5-10.5 tur. Ancak doktor kontrollerinde 8-12 çıkıyor. Eve tansiyon aleti almayı düşünüyorum. Tansiyon yüksekliğinin tehlikeli olduğunu okumuştum. Geçmiş olsun.

Çok güzel bir defter. Büyüdüğünde güzel bir anı olarak kalır.

ayy cok gzl...Gzl anılarla dolsun inşallah...Bende bebegime hamile kaldığımı öğrendikten sonra kısa kısa notlar tutuyorum telefonumda...

ben ilaç kullanıyorum alfamet ama doğal yollarla tansiyonu düşürmeye çalışıyorum daha doğrusu istiyorumonun için soruyorum..

Ayy canım ya geçmiş olsun. Benim de en cok korktuğum şey düşmek. Bi sıkıntı olsaydı zaten hissederdin o yüzden telaşlanmana gerek yok.
Coook güzel bir şey bu Nerden aldın ben bu kadar guzelini bulamadım

Coook güzel bir şey bu Nerden aldın ben bu kadar guzelini bulamadım

Eminönü'nden aldım canım.. kalemle takım
günlük olarak yazcam buna hep.. sonrada doğum olacağı gün hastaneye gelenlere yazdırcam.. karışık olcak

teyzeleri biz geldik doktordan :) çok şükür sağlıklıymış bebişim 20 haftalık dedi ama buarada kilo boy falan söylemiyolar kesin değilmiş çünkü biz biraz ısrar edince 350 gr civarında dedi normal mi acaba ama önemli olan sağlıklı olması . ya çok tatlıydı elini ayağını oynatıp duruyorda bi ara elini falan emdi annesi yer onu yer :) veee cinsiyetide teyzeleri KIZZZZZZZ ben erkek diye hissediyodum ama olsun rabbim sağlıklı sıhhatli eylesin inş :) bu arada dua eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum inş hep iyi haberlerle geliriz buraya . işin kkötü yanı bu son ultrasyondu burada hamilelik boyunca iki kere bakıyolar sonraları rutin kontroller neyse sağlıklı olsunda doğduğunda doya doya bakar inş annesş o cimcimeye :)

sağlıklı olsunlar bunu bilelim eminim tüm annelerimize yeter de artar ne kadar merakta etsek,sağlık sağlık sağlık ... maşallah canım kızına,sana

hoşgeldin canım.. bana da boyunu söylemedi. sadece bacakları uzun dedi. bizimkisi de 366 gr. aynı haftadayız. anormal olsaydı söylerdi benim dr. ama bir sorun görmedi çok şükür... benimde kızım olacak.

hayırlı uğurlu olsun kızın allah kucağınıza almayı nasip etsin... olsun dediğn gibi doğsun da hayırlısıyla doya doya bakarsın :))

hoşgeldin canım.. Bana da boyunu söylemedi. Sadece bacakları uzun dedi. Bizimkisi de 366 gr. Aynı haftadayız. Anormal olsaydı söylerdi benim dr. Ama bir sorun görmedi çok şükür... Benimde kızım olacak.

yok doktor bi sorun yok normal dedi zaten çok şükür ben merak ettim kiloyu sadece . Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin hepimize ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…