2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
teyzeleri biz geldik doktordan :) çok şükür sağlıklıymış bebişim 20 haftalık dedi ama buarada kilo boy falan söylemiyolar kesin değilmiş çünkü biz biraz ısrar edince 350 gr civarında dedi normal mi acaba ama önemli olan sağlıklı olması . ya çok tatlıydı elini ayağını oynatıp duruyorda bi ara elini falan emdi annesi yer onu yer :) veee cinsiyetide teyzeleri KIZZZZZZZ ben erkek diye hissediyodum ama olsun rabbim sağlıklı sıhhatli eylesin inş :) bu arada dua eden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum inş hep iyi haberlerle geliriz buraya . işin kkötü yanı bu son ultrasyondu burada hamilelik boyunca iki kere bakıyolar sonraları rutin kontroller neyse sağlıklı olsunda doğduğunda doya doya bakar inş annesş o cimcimeye :)

hoşgeldin canım.. bana da boyunu söylemedi. sadece bacakları uzun dedi. bizimkisi de 366 gr. aynı haftadayız. anormal olsaydı söylerdi benim dr. ama bir sorun görmedi çok şükür... benimde kızım olacak.

çok sevindim arkadaşlar bugün benimde kontrolüm vardı ne güzel hepimiz güzel haberlerle geldik maşallah kızlarımıza

çok şirinnn yaa bayıldım canım... içine en güzel anılarını duygularını yazman dileğiyle inşallah:KK16::16:

çok teşekkür ediyorummm canımmmm
ilk sayfayı yazdım kapadım.. başlangıç için ideal, sonra döktürürüm ben nasılsa :KK1:

Ben de genelde sol yanıma yattığım için sol tarafımda sabah kalkınca ağrı oluyor. Ama geçen hafta kalsiyumu ölçtürdüm ve üst sınır 10 ken benim ki 10.3 çıktı. Üstelik mağnezyumum da normal aralıklarda. Galiba bende aynı tarafa yatmaktan kas ezilmesi oluyor :KK1: Şunu da söyleyeyim kalsiyumum maksimumun üstünde ama gebeliğimin başından beri 3 bardak bile süt içmedim. Sütü hiç sevmem :KK19: Kalsiyum takviyede kullanmıyorum. Ancak, her gün bol peynir ve yoğurt yiyorum :KK56:

kalsiyum ve magnezyum testini nasıl yaptırdınız? doktorunuz mu istedi siz mi talep ettiniz? öyle bir test olduğunu bilmiyordum açıkçası ben de yaptırmak isterim. değerlerim normalse ilaç kullanmak da istemem

çok teşekkür ediyorummm canımmmm
ilk sayfayı yazdım kapadım.. başlangıç için ideal, sonra döktürürüm ben nasılsa :KK1:

ben de foto albümü yapmayı düşünüyorum inşallah ilk ultrason çıktılarından itibaren ay ay doğduktan sonra da inşallah en güzel fotolarını ekliycem damat olana kadar yolu var:KK1::KK1:

günaydın arkadaşlar.bu aralar pek giremiyorum siz sayfalarıepey ilerletmişsiniz.dün ayagım kaydı ve kalçamın üzerine düştüm yan bi şekilde.çok korktum çok ağladım bebeğime bişey olcak diye.kanamam ya da agrım olmadı ama doktorada gitmedim.sizce ne yapmalıyım? 2 hfta sonra gidicektim zaten şimdi yine de gitmelimiyim

Çok geçmiş olsun canım... Bebeğinin hareketlerini takip ediyormusun normalde olduğu gibi hissediyorsan zaman ve hareket sıklığı açısından bide ağrım da yok demişsin bi sorun yoktur İnşallah... Ama yinede için rahat edecekse ki bu daha önemli doktoruna bi gözük canım...

ben de foto albümü yapmayı düşünüyorum inşallah ilk ultrason çıktılarından itibaren ay ay doğduktan sonra da inşallah en güzel fotolarını ekliycem damat olana kadar yolu var:KK1::KK1:

ooooo ben fotoğraf albümü yapmaya kalkarsam yanarım :KK1: çok seviyorum çünkü fotoğraf çekmeyi,doğuncada tek beraber bisürü çekicem..o yüzden bunu yapamam :KK1: sadece alacağım albümlere çok beğendiklerimi,güzel olanları eklemeyi düşünüyorum..daha foto albümlerini ananeye babaneye falanda yollucaz :KK1:

Bu gün aşımı oldum üstünden de iki saat geçti yeni yeni ağrımaya başladı bu ağrı ne kadar süre sonra geçiyor acaba..? :44:

Kızlar, bacılarrr yaaaa soy ismimiz ŞEN çok kısa ve ince seslerden oluşuyor. E bebeğimizde erkek olunca iyice isim konusunda zorlandık. Onu dioyrum yok bunu diyorum yok olmuyor uymuyor.

Şen soy ismine uyacak isim önerisi olan var mı??

Kızlar, bacılarrr yaaaa soy ismimiz ŞEN çok kısa ve ince seslerden oluşuyor. E bebeğimizde erkek olunca iyice isim konusunda zorlandık. Onu dioyrum yok bunu diyorum yok olmuyor uymuyor.

Şen soy ismine uyacak isim önerisi olan var mı??

Doruk
Çınar
Mert
Rüzgar
Ayaz
Ilgaz Aras
Cenk
Can
Eymen
Uygar
Göktuğ

Son düzenleme:
Kizlar gunaydin...ben cep telefonundan giriyorum nete,o sebepten cok adepte olamiyorum:KK37:

Ben yarin ayrintilu ultrasona girecegim...sizden yardim istiyorum.radyolaji uzmanina ozellikle sormam gereken bisi var mi,yaklasik kac dakika bakiyorlar ultrasonla...
Simdiden tsk ederim...

kızlar bakar mısınız?

kızlar bakar mısınız?

ben henüz girmedim canım, bi bilgim yok..
ama yarım saat kadar sürende duydum burda yazmışlardı..
ama özellikle bişey sorman söylemen gereken bişey olduğunu sanmıyorum, sen özellikle bişeyi merak ediyorsan sor tabi..

Bebişim erkek olsaydı, uygar ismini koymayı düşünüyordum..
ben henüz girmedim canım, bi bilgim yok..
ama yarım saat kadar sürende duydum burda yazmışlardı..
ama özellikle bişey sorman söylemen gereken bişey olduğunu sanmıyorum, sen özellikle bişeyi merak ediyorsan sor tabi..
Sağol cnm..Boyu,kilosu,kaç haftalık olduğu(benim geç ovulasyon oldu) ve SAĞLIĞI...

X