2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz

Canım ben balığı çok severdim ama hamilelikle birlikte tiksindim ve kesinlikle görmeye bile tahammülüm yok..Dün kontrolüm vardı aklıma geldi sordum doktora.Doktorum bana istersen balık hapı dedi sanırım yanlış hatırlamıosam alabilirsin ama çok ta önemli değil dedi zaten haftada 2 kez tüketilmesi öneriliyor dedi.Ama yiyemiyorsan zorlama balığı hiç görmeyenler var dedi.Bende takmıyorum artık.Ama alternatif olarak ceviz tüketebilirsin ben öyle yapıyorum.

Yaaa... Senin de sonradan mı oldu canım kanaman? Benimki bugün kesildi. Regl kanaması gibi 3,5 gün sürdü. Çok ilginç bir durum

15. Haftamda aniden başladı canım. Hatta tuvalete gidene kadar hissetmedim bile. Ama görünce çok korkmuştum... 19. Haftada kesildi şükür... Senin de kanamanın durmasına sevindim canım. Demek ki adet kanamasını tekrarlamış vücudun. Bazen öyle olurmuş

ayyy canım çok geçmiş olsun.aynen bir kaç gündür geceleri bile u yutmayan
diş ağrım var,sanırım 20lik çürüdü,galiba artık bende gidicem dr.a,çok korkuyorum:18::18:

kızlar çook geçmiş olsun. benim de 20 lik sorunum var. çıktı benimkiler ama çürük berbat haldeler. aylardır ağrı çekiyordum en son 10 gün önce birini çektirdim. dün birini daha çektirdim. cektirirken sorun olmadı pek. çok korkuyordum ben ondan gitmedim zaten o kadar zaman. ilkinde çok kolaydı zaten. ah dedim bu kadar zaman boşuna acı çekmişim. 2.si biraz zor oldu. çıkmadı diş bir türlü kırıldı falan. ağzımın kenarı tahriş oldu doktor uğraşırken. ama kurtuldum ondan da. sonrası daha önemli. uyuşukluk geçince çok ağrım oldu ama dayanılmayacak gibi değil. akşam biraz ağrıdı. sabahtan öğleye kadar çok ağrıdı. ama şu an ağrı yok. acıyor sadece, yemek yemek biraz zor. kolay değil sonuçta kocaman yara var ağızda. dişimin çıktığı yer, damağım, boğazım, o taraftaki dişlerim hep acıyor. 3 güne o da gecer. kurtuldum ya o ağrıdan binlerce kez şükür. hem zaten çürük dişler bebeğe de bize de zarar. hem benim ağzımı çok kokutuyordu. diş çıkarken bile leş gibi kokusu geldi. gidin çektirin yani. her gün acı çekeceğinize 2 gün çeker kurtulursunuz kızlarr.

Bende oglumu dizimin dibinden ayirmam bi kere
Ayni evde oturucaz yok oyle ayri gayri
Amma kaynana moduna girdim

kizlar benimde kasiklarim agriyo:18: bebek eskiye oranla yukariya cikti ama sanki bu gunlerde cok asagilardaymis gibi baski yapiyo sanki 19 haftaya girdik normalmi acaba boyle bi durum yasayan oldu mu. agriyan yeri tarif edebildim mi ki:26::26:

Ahhhh ahhhh sorma cann im bende su an cekiyorum o agrilari
Karnim daha da yukariya cikti kocaman gorunuyor....

Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz
Feyza 'm bende balik yemiyorum gebeligimde tiksindim....
Efa Daily adli balik kapsulunden kullaniyorum...

Ben her gittiğimde istiyor.Hatta aile hekimliğinde ayrı doktorum ayrı durmadan tahlil yapıyorlar,vere vere kan kalmadı bende

anladım kızlar cok saolun bende artık birdahaki hafta yaptırıım hepsini hem tetenozuda olurum

Ay ay ay yesinler o elini tatlı bıdık.Maşallah bebişine canım inşallah randevun güzel geçer.

ilk aşımı oldum şuanda hiç acı felan yok.sağlık ocağına bebeğin kalp atışına da bakılıyormuş kalp atışı 141 çıktı.

Canım herşeyin hayırlısını dileyelim.Ne bizler doktoruz ne de olumsuz düşünüp kendimizi sıkıntıya sokalım.Plesentan yukarı çıkabilir canım.Çünkü doktorlar kötü birşey olsa pat diye söylüyorlar zaten.Demekki doktorun kötü bir durumun olduğunu düşünmemiş.İçini ferah tut canım.

anamm kız yerim parmaklarını annesine ciaaa yapmış baksana benim oğluşumun da resmi böyle net eller kulaklarında keyfi yerinde gayet baya net görünüyo fotosu gidiyom geliyom öpüyom aşındırdım artık:))

ben de hissettiğimde 18-19.haftada hissettim ilk güçlü hareketi.şimdi durmuyo hiç minişim.yanlış değildir annesi yaa gazla bebek farklı oluyo.

kizlar benimde kasiklarim agriyo:18: bebek eskiye oranla yukariya cikti ama sanki bu gunlerde cok asagilardaymis gibi baski yapiyo sanki 19 haftaya girdik normalmi acaba boyle bi durum yasayan oldu mu. agriyan yeri tarif edebildim mi ki:26::26:

Canım benimde alt karın ve kasık ağrılarım var ama şiddetli değil ara ara.normal olduğunu düşünüyorum bu haftalarda.Ayrıca evet bende bebeği bu hafta aşağılarda hissediyorum sanki.Olumsuz düşünmeyelim herşey yolundadır inşallah.3 Şubatta randevum var gün sayıyorum.

Ben haftada bir balık yiyorum ve sadece hamsi.Hamsiyi pek sevmezdim hep büyük balıklardan yerdim.Ama bebeğim için yiyorum.İlaç kullanmıyorum çünkü haftada bir balık ve hergün 2 adet ceviz yediğim için ilaca gerek yok canım.

kızlar bişey sormak istiyorum...geçen sefer idrar yollarımda az bi enfeksiyon vardı ilaçsız bol su içerek geçirdik doktorum ilaç vermek istemedi ama ben dünden beri az bi kaşıntı var ve tahriş olmuş gibi pişik gibi...napcamı bilemedim bephanten falan sürsem bi zararı olur mu ki?

bende öyle meleğimi öpüyorum kokluyorum :) kucağımıza bir alsak hayırlısyla zamanında :)

Ay ay ay yesinler o elini tatlı bıdık.Maşallah bebişine canım inşallah randevun güzel geçer.

saol canım..şimdi çıkıyorum zaten heyecanlıyım çok.. :)

canlarım hepinizi kocaman öpüyorum...gece geç yazabilirim ayrıntılı ultrason sonucunu... çünkü yemeğe davetliyiz doktordan sonra yemeğe gidicez..yada yarın sabah dua edin aksi birşey çıkmasın..öptüm hepinizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…