2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
yesin onu teyzesiiiiiii maşallah canım benim.allahım sağ sağlim bi doğsalar ne kadar zor geliyor beklemek yaaa:18:
Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz
bana vermedi omega3 ama ben haftada 2 bazen 3 kez balık yiyiyorum normaldede çok severdim şimdide çok seviyorum.belki o yuzden vermemiştir gerçi bana vitamin hapıda vermedi geerek yok dedi.:26:

ye teyzesi doğduğunda gel ye :) tekmeler ne alemde :) devam mı :)
bende birtek kan hapı kullanıyorum başka birşey vermedi doktorum..bende o ne derse onu yapıyorum...

Son düzenleme:
Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz

hep böyle oluyor..ancak siz yazınca farkediyorum..bende çok sevdiğim halde sık yemedim bu sıralar 10 günde 1 kere belki....yemem lazım seviyorumda ama unutuyorum resmen ..eve gidince ne varsa onu yiyorum iş çıkışı...
sütü düzenledim ama balığıda düzenlemem lazım ((

canım benim annem bu tarz konularda eli baya yatkın.. Bende ona çekmişim biraz sevdiğim bişey yaparsam bende yaparım.. O yüzden muhtemelen biz kendimiz yapıcaz, Eminönü'nden alıcaz malzemeleri elbette zaten asıl yeri ora (hazırda alıcaksan oraya git derim) mesela ayrı ayrı bebek figürleri var onlardan alıp başka alacağın bi figüre yapıştırabiliyorsun yada bebek çerçevesi,arabası gibi çeşit çeşit ürünler var.. Ürünleri ayrı tüller ayrı alıp içine şeker koyup hazır hale getirebiliyorsun..

ama cidden baktıkça içim gidiyo bu resme nasıl belli tek tek parmakları bile oyyyy kuzum yaaaa hangi hastane kız bu ultrasonu iyi galiba

ne kadar şanslısınız İstanbulda çeşit çeşit....gerçi ben elimdede yapamam becerikli değilim senin gibi :)

acıbademde canım .. ultrason cihazları gayet iyi..bu akşamda ayrıntılı ultrason var bakalım napıcaz

Benim saçlar sarı. Diplerim çoktaaan çıktı. Haftaya kısmetse abimin nişanı var ve ben bu halde katılmak zorundayım. Çünkü doktorum organik de dahil, doğuma kadar saç boyamak yasak dedi
doktorun yasak demişse riske atma canım bence de ..
canım ben de çok kararsızım aslında eski saçlarıma bakıyorum içim gidiyo ama bebişim aklıma geliyor bilerek zarar vermek istemiyorum ben de zaten eşim de hayır yaptırma biraz sabret aşkım ne olur diyo:))

ilaçta cok ıyı galıba cnm ıcınde hangı vıtamını ararsan var cok kapsamlı bıde 100 tane.
ilaç iyiye benziyo hakketen ama sgk nın ödememesi kötü olmuş ama 100 taneyse baya idare eder bi kere almak yeterli bence de..

ayy canım sen napmışsın öyle yaa yazık etmişsin saçlarına kız benim saçım karamel tonlarıydı canım aktıkça daha da açıldı şu an dipler koyu uçlar açık karamel o şekilde.. çok çok kötü durmuyo aslında sabredebilirim açıkçası:))

kızlar en son gitimde dr benden kan ve ıdrar testi istedi tekrardan ama ben daha yaptıramadım sızdende ıstedımı

canım zaten haftada bir yeterli ben de hafta bir yiyorum ancak omega 3 ihtiyacını cevizden de alabilirsin ceviz yiyosan her gün düzenli gerek yok bence doktoruna danış yine de istersen gerek görürse verir ilaç..

yaptırma arkadaşım az daha sabret benimde geldi boyam ama keisn kararlıyım :) yaptırmıcam..zararı varmıdır yokmudur net birşey diyemem ama benim içime sinmedi..kuaförümde yaptırmayalım dedi..bende bıraktım kırıklarını aldırdım okadar..

ben de bu ilacı kullanıyorum işe yarıyo mu bilmiyorum kan tahlili yaptırmadım daha demir seviyem çıkmış mı inmiş mi bilgim yok açıkçası...

hiçbir fikrim yok canım.bende bir hamilelik başında kan testi istedi bir daha istemedi..vaziyet ne bilmiyorum..

kızlar en son gitimde dr benden kan ve ıdrar testi istedi tekrardan ama ben daha yaptıramadım sızdende ıstedımı

bendende henüz isteyen olmadı..hala ilk aylarda yaptırdığım kan testi sonuçları elinde..

canım ben daha ilk gebeliğimi öğrendiğimde yaptırmıştım 8. haftaydı tam kan idrar testi vermiştim ondan sonra genel kan testi yaptırmadım bu gittiğimde doktor ister diye düşünüyorum bakalım artık..

canim ben adanadayim ya.. bende el becerime guveniyorum yapabilirim.. netten siparis konusunda ne dusunuyorsun

sabahtan beri yoğunluktan nevrim döndü geçmişi okuyum diyorum ama göze alamıyorum saat 5 olsa da evime gidip kafamı dinlesem ayy beynim şişti resmen yaa sesten pöffff:95:

benden istedi cnm 20 ocakta gittim bende...hatta idrar yollarımda enfeksiyon çıktı
kızlar gyno-tardyferon kan ilacını kullanan varmı arnızda

ben kullanıyorum cnm...çok düzenli kullanmıyorum ama...çünkü süt yada süt ürünleriyle aynı anda kullanmayın diyolar ya ben yatarken süt içiyorum ilacıda erteliyorum

huzeyfem biraz gec oldu kusura bakma... oglus da iyi prenses de anneleri de iyi gibi biraz genital bolgemde agri var bu gunlerde cok ayakta durmak istemiyorum bu aralar:18: senin oglusta iyidir ins. tekmeler atmaya baslamis cok sevindim artiktekme yedikce biraz daha rahat olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…