2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlar dün resim paylaşmıştım...bugünde tartılayım dedim.bir baktım 77.6 çıktım hemde aç karnına..ay bi üzüldüm ağlayacaktım:KK5::KK5: ben kendimi tok 77 sanarken..napcam ben:18::18:

KAÇ KİLO ALDINKİ CANIM. bİRDE BİRLİYORSUN BOY DA ÖNEMLİ BENDE BUGÜN TARTILDIM 72 ÇIKTIM ŞOKŞOK ŞOK YANİİİİİİ

pek net değil ...fotoğrafın fotoğrafını çektim :) kızçemin parmaklarına bakın teyzeleri maşallah maşallah :)) kapamış yüzünü .. :) bu akşam 18:00de ayrıntılı ultrasonumuz var ve çok heyecan yaptım :) :nazar: :nazar:

Eki Görüntüle 952761

aaaaay Allah'ım şuna bak yaaa şu güzelliğe bak yaaa.. İnsanın ultrasona girip yiyesi öpesi geliyo resmen yaaaa maşallah yavrum yaaaa.. Aaaay nasıl net nasıl güzel (benim daha böyle net resim yok)

Bayıldım..Çok güzelmiş...Sağol cnm senide uğraştırdım:KK17::KK17:Biz tayinci olduğumuz için böylesi bi oda alamayız:50::KK50:

aaaaaay canım çok sağol teşekkürler ama uğraştırmadın önemli değil :KK34: seve seve :KK34:

Ayyy maşallah minik parmaklarına bak sen onun çok tatlııı :nazar: dün benim oğluşunda eli ağzındaydı :)

kuzucuklar şekilden şekile giriyorlar ..bu hallerine ölüp bitiyoruz yarın doğduklarında gülümsemeler anne demeler bakalım ozaman ne yapacağız :)

yok canım en son 1 ay önce gitmiştim o zaman poposunu yukarı dayadığı ve dönmediği için görünmemişti.. önümüzdeki pazartesi görüş günümüz. inşallah yeni öğrenicez tabi gösterirse :KK52::KK52::KK52: senin belli miydi???

hayırlısı olsun canım kız erkek farketmez ikinizde saglıklı olun onemlı olan o. evet benımkı neredeyse 11.haftadan berı bellı erkek olacak :) kıza odaklanmış bırı olarak 11.haftada(beklemediğimiz bı anda) duyduklarımla bır şok yasadım ama sonra alıştım.16. haftaya kadar belkı yanlıs gormustur falan dıye beklemıştım :) simdi boyle hastalanınca cınsıyetın de hıcbı onemı kalmadı tabı tek dılegım saglıgımız...sende ögrenınce haber ver ama olur mu?

şortlu tulum..
aaayyyy hayal ettimde,çok güzel geldi gözüme birden..
sağlıkla giymekte nasip olsun cnm

tatlım bu işte ördüğüm tulum, bitince böyle olacak inşallah

$çilek.jpg

canım aynı şokları ben de sürekli yaşıyorum insan 1 ayda 3 kilo nasıl alır yaa ve siz ince görünüyosunuz ve incesiniz ama ben bildiiniz godzilla olma yolunda ilerliyorum. :18::18::18::18: ayrıca hakkaten ince görünüyosun. sanırım boylarımız aynıydı ben de 75 civarındayken millet şaşırıyodu gayet ince görünüyodum boydan ama şimdi oldum bir dev anası :KK53::KK53::KK53::KK53:
cnm merak etme seni dev anası olma konusunda yalnız bırakmıcam:KK37::KK37:evet boylarımız aynıydı cnm..geçen gün bi arkadaşımla dışarda buluştuk..ben restorana girince dediki gur_bet sen gelince bi baktık kocaman heybetli bi kadın girdi içeri...

KAÇ KİLO ALDINKİ CANIM. bİRDE BİRLİYORSUN BOY DA ÖNEMLİ BENDE BUGÜN TARTILDIM 72 ÇIKTIM ŞOKŞOK ŞOK YANİİİİİİ
an itibariyle tam 5 kilo cnm..gerçi kaçla hamile kaldığımı tam bilmiyorum hamileliğimi öğrendiğimde 6 haftalıktık çünkü...o zaman 72.6 ydı.
kuzucuklar şekilden şekile giriyorlar ..bu hallerine ölüp bitiyoruz yarın doğduklarında gülümsemeler anne demeler bakalım ozaman ne yapacağız :)

senin bebişi gördükçe gülüyorum allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

hayırlısı olsun canım kız erkek farketmez ikinizde saglıklı olun onemlı olan o. evet benımkı neredeyse 11.haftadan berı bellı erkek olacak :) kıza odaklanmış bırı olarak 11.haftada(beklemediğimiz bı anda) duyduklarımla bır şok yasadım ama sonra alıştım.16. haftaya kadar belkı yanlıs gormustur falan dıye beklemıştım :) simdi boyle hastalanınca cınsıyetın de hıcbı onemı kalmadı tabı tek dılegım saglıgımız...sende ögrenınce haber ver ama olur mu?

aynen öyle canım ilk başta erkek hissettim rüyalarımda gördüm falan ama şimdi şimdi kız gibi hissediyorum etrafımdakilerin de etkisiyle (herkes kızın olacak diyo da) ama benim için sağlıklı olması önemli.. zaten kıyafet olarak unisex alıyorum çoğu şeyini.. hediyeler zaten cinsiyete göre olur.. sağlıkla kucağıma gelsin yeter benim için..:KK31::KK31::KK31: 3 şubatta hemen buraya yazıcam merak etmeyin:KK4:... ayrıca yerim senin inatçı oğluşunu maşşallah ona...:nazar::nazar::nazar:

tatlım bu işte ördüğüm tulum, bitince böyle olacak inşallah

Eki Görüntüle 952936

pek güzel içinde bir de hayal edince bebişi oyhhh tam ısırmalık.:KK52::KK52::KK52::KK52:
:nazar:
cnm merak etme seni dev anası olma konusunda yalnız bırakmıcam:KK37::KK37:evet boylarımız aynıydı cnm..geçen gün bi arkadaşımla dışarda buluştuk..ben restorana girince dediki gur_bet sen gelince bi baktık kocaman heybetli bi kadın girdi içeri...

ah canım benim aramızda 12 kilo var bir de benim heybetimi düşün :KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
dün kızıma ilk örgüsünü başladım şortlu tulum örüyorum bitince sizinle de paylaşıcam kızlar. Babamıza sözğm vardı bu yıl ona örecektim ama ufaklık araya sıkıştı :KK1:

aaa ne guzel ben cok sevıyorum o orgu sortlu tuumları. merakla beklıyorum :)

kızlar günaydınn... hepinize güzel günler diliyorummm :21:

size bir sorum olacak. sizce beren ismi mi yoksa berin ismi mi daha güzel? :nazar:
tam kesin olmamakla birlikte şimdilik hoşuma giden isimler bunlar.

BEREN :
1. Güçlü, kuvvetli.
2. Akıllı.
3. Tanınmış.
4. Kadife kumaş.

BERİN :
1. En yüksek, çok yüce.
2. Soylu.

ben beren diyorummm:21:

an itibariyle tam 5 kilo cnm..gerçi kaçla hamile kaldığımı tam bilmiyorum hamileliğimi öğrendiğimde 6 haftalıktık çünkü...o zaman 72.6 ydı.

senin bebişi gördükçe gülüyorum allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

canımcım bende görendiğimde 6+4 dü o zaman da kilom 65 di. Şİmdi olmuşum 72 :26::26::26:

aaaaay Allah'ım şuna bak yaaa şu güzelliğe bak yaaa.. İnsanın ultrasona girip yiyesi öpesi geliyo resmen yaaaa maşallah yavrum yaaaa.. Aaaay nasıl net nasıl güzel (benim daha böyle net resim yok)

aaaaaay canım çok sağol teşekkürler ama uğraştırmadın önemli değil :KK34: seve seve :KK34:

evet ya parmaklarını öyle görünce yüzünü kapattığını ay nasıl insanın öpüp koklayası geliyor.. doktor dedi yuvarlak yüzümüz olacak dedi çenemiz ince dedi annesine benziyor dedi :) babaanne annane baba hepimiz ordaydık :) Allahım hepimizin kuzucuklarını korusun sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin :)

çok tatlı maşallah ya yerim ben onun ellerini:KK16::16

bir doğsun bende yicem ellerini parmaklarını :) minik meleğim benim :)

kizlar benimde kasiklarim agriyo:18: bebek eskiye oranla yukariya cikti ama sanki bu gunlerde cok asagilardaymis gibi baski yapiyo sanki 19 haftaya girdik normalmi acaba boyle bi durum yasayan oldu mu. agriyan yeri tarif edebildim mi ki:26::26:

tamam canım :KK34:

aaaaaay canım benim yaaaa görünce bikez daha vuruldum sanırım harika yahu bu maşallah çok tatlı giyincede eminim çok yakışacaktır :KK34: aaaay bayıldımmmmm

pufpufum sana da bisey danismak istiyorum :44: bu bebek sekerlerinden bende yaptirmak yada yapmak istiyorum. bir aklim amaaan bosver al hazirini diyo bi aklimda evde cok keyifli bi ugras olur diyo. evde yapmak konusunda biraz bilgilendirir misin beni malzemeleri nereden alacaksin evde yaparsak isim yazma sansimiz var mi nasil yapacagiz vs..:KK16::KK16:

Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz

Kızlar ya bişey sorcam ben haftada bir balık tüketebiliyorum cok sevmyrm Dr um da omega3 ilacı falan vermedi belki de unuttu siz napıyosnz içiyormsnz

canım ben hayatımda yemedim ve maalesef yine yiyemiyorum. ekstra ilaçta kullanmıorum doktorum da vermedi. bu gidişimde sormayı planlıyorum ben de. bir kaç yemeyi denedim ama maalesef sonum tuvalet oldu :KK50::KK50::KK50::KK50:

X