2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

kızına canım.ayyy yerim parmaklara bak çok net çıkmış,
ya bende merak ediyorum oğlumu çok oldu görüşmeyeli,3 şubatta detaylı.tekrar

bakalım cnm esımde ole dıo hedıye gelır fılan ama olsun hedıyede gelır bende alırım bakalım bır dahakı maasımla alısverıse cıkmayı ıstıorum zıbınlar fılan almak ıstıorum

çileksurat bebeğinin resmi ne kadar nett benim böle değil siyah beyaz kahve falı gibi ama masalahhhh bebeişineee ölürümmm o parmaklara minicikkk uyşşş

dün kızıma ilk örgüsünü başladım şortlu tulum örüyorum bitince sizinle de paylaşıcam kızlar. Babamıza sözğm vardı bu yıl ona örecektim ama ufaklık araya sıkıştı

ay maşşallah ben tembellik yapmaya başladım bitmek üzere olan şeyi bıraktım öremiyorum.. uyuyorum sürekli :26::26::26::26:

maşşallah senin kızçene bizde 1 ay oldu görmeyeli. çok özledim sıpacığı.. 3 şubatta inşallah az kaldı görüş günümüze.. ama biz böyle foto alamıyoruz. siyah beyaz ve böyle boyutlu diil doktorumuzun ultrasonu bakalım ayrıntılıdan ümitliyim

Yaa ne güzel bir resim bu böyle . Ben bebeğimi daha böyle net hiç göremedim. SEnin ultrason renki mi canım. Benimki hep siyah beyaz. Birde 3d gibi duruyor seninki

evet canım..son iki aydır hep böyle veriyor..sağolsun birde renkli cdsi var :) siyaz beyaz olanda genelde kalp atışının ve bebeğin boyu kilosu baş ölçümler vs gibi bilgiler içeren sayfayı veriyor..ay ay bende onları arşivliyorum :)

masallah cilegim.. ne guzel bi foto bu♥♥ bizim en net fotomuz pipili fotomuzdu:26: daha da net fotomuz yok henuz

saol canım..insan ne garip oluyor dimi..yani bir parmak bir pipisini görmek vs insanhayretler içinde kalıyor ve şuan büyüyor içimizde..hepimizin bebişlerine maşallah

ne güzel denk gelmiş..Allahın izniyle hayırlısıyla bi aksilik olmadan orda yaparsın doğumunu...
inşallah canım..bugün ayrıntılı ultrasonumuz var gidince yüzyüze konuşacağım bakalım hastane ile..inşallah bir aksilik çıkmaz..

ay benimde bugün detaylı..ölüyorum meraktan..heyecan yaptım iyice..maşallah hepimizin meleklerine :) iyidir annesi iyidir onların keyfi yerinde :) biz biraz stresliyiz :)

kızına canım.ayyy yerim parmaklara bak çok net çıkmış,
ya bende merak ediyorum oğlumu çok oldu görüşmeyeli,3 şubatta detaylı.tekrar

teşkkür ederim canım..bu akşamda güzel haberler alırız inşallah..ayrıntılı ultrason çok önemli..

çileksurat bebeğinin resmi ne kadar nett benim böle değil siyah beyaz kahve falı gibi ama masalahhhh bebeişineee ölürümmm o parmaklara minicikkk uyşşş

ayyy yerim o parmakları..maşşallahhhh

çok teşekkür ederim canlarım :) inşallah hepimiz sağlıcakla alırız kucaklarımızı bebişlerimizi..Allah korusun onları

Cok sagol canim .....
Evet baslarda olan agrilardan ama daha bir agir.....
Kasulma falan degildir ins. O yuzden tedirgin oldum :18:

canım hayırlısı olsun ablan için...
sen tek bir doktorda karar kıldın mı artık,yoksa hala birden fazla doktora mı gidiyorsun.... memnun musun şu an gittiğinden..
Allah (c.c.) razi olsun canim ......
Biraz hayal kirikligi oldu benim icin....
Amcamlarin yasinda gibiydi :26:
Hayirlisi diyelim.....
Canim benim hastane belli zaten Camlica Erdem olacak....
Ayse Katrancidan memnun degildim Aysegul diye biri varmis onunla devam edecegim artik yeter iyi yada kotu yoksa bana gore doktor bulana kadar dogurucam

Masaallah sirineye
Benim oglanda yuzunu kapatiyor senin kizda gel bunlari kertelim
Guzel haberlerle gel cilegim ins.

Yazıyı beğenmenize çok sevindim ben de kah güldüm kah gözlerim doldu.

Çok tatlıymıış yerim ben onuuu.Hayırlısıyla git gel arkadaşım

HTML:
axigirl
Geçmiş olsun arkadaşım

Ben dün detaylı usg içi gidecektim biliyorsunuz.Doktorumuz nette yazdığı gibi ukalaydı bir sürü tıbbi terim kullandı.Bebek nerde şu an boyu kaç dediğimde bakın böyle şeylere takılmayın bebekler yer değiştirir ne fark eder işte burda dediSinirimi bozdu . Yaşı genç Prof olduğu için mi böyledi bilmiyorum.Onun haricinde her şey daha iyiydi.Beyin içi sıvıya, gözdeki lense,burun ölçüsüne,dudağın aşağıdan görüntüsüyle yarık dudak olup olmadığına ,karın cevresine,kalbin odacıklarına iaorta,dalak,karaciğer ,böbrekler,
tansiyon icin bir oran varmış ona baktı ,sağ ve sol yumurtalıklarda yine bir oran baktı ama hatırlamıyorum ,ayak kemikelri,kol kemikleri,parmaklar,plasenta vs. .bize 4 boyutluyu açtı Allahım o sırada bebeğim gülümsüyordu,doktor bey gülümsüyor değil mi dedim o da bilerek yapılmış bir şey değil ama evet dedi,üstelik parmağını da sanki gel gel der gibi sallıyordu:) Çok mucizevi bir andı her şey normal gözüküyor dedi en son çıkarken plasentan biraz aşağıda ama yukarı çıkabilir ileriki haftalarda dedi.O an çok dikkat etmedim ama yazdığı raporda plasenta previa yazıyordu .ve başka bir yerde alt segment notu eklenmişti.İnternette araştırınca kanama ve erken doğum riski olabileceğini gördüm.Burda da zaten okumuştum hatırladım az çok.Ben onu öyle gülerken ,hareketlerini hissederken,
,şimdiden bağlanmışken erken kanama riski ve bu kanamayla bebeği kaybetme korkusu sardı gece beni çok rahatsız uyudum.Eşim kızıyo doktora daha yorum yaptırmadan kendi kendine teşhis koyuyorsun doktorculuk oynuyorsun diye.Haklı bulup unutuyorum sonra yine bir korku salıyor içimi.Her şey Allah tan .Allah yardımcımız olsun.İnşallah 7 şubattaki randevumda doktor olumlu şeyler söyler.İnşallah 40.haftaya kadar bebeğimi taşır elime sağlıklı bir şekilde aldığımı görürüm.

canım benim de plasentam aşağıda bana da plasenta previa dediler. dün gttim ama bebek kafasını koymuş plasentanın oraya yukarı çıkıp çıkmadığını anlamadı.

Canim Allah (c.c.) yardimcin olsun annelik icgudusu iste herseyin en kotu detayina odaklaniyoruz....
Sen gonlunu ferah tut canim bebegini saglicakla kucagina alacaksin ins.

Masaallah sirineye
Benim oglanda yuzunu kapatiyor senin kizda gel bunlari kertelim
Guzel haberlerle gel cilegim ins.

saol canım benim..çok uzaktasın ama kıyamam ben kızçemden ayrı kalmaya :) yakınlara gel kertelim :)

canım arkadaşım...genelde çok söylenen bir terim..o anlık görmüş kendi doktorunda bir baksın..ve çoğu kişinin zamanla yukarı çıkıyor..lütfen şimdiden stres yapma..benim ilk aylarda hep lekelenmelerim olduğu için kağıtlarda düşük tehlikesi yazıyordu ama ben hep bebeğimin iyi olduğunu drdan duyarak rahatlamaya çalıştım..nolur canım eşini dinle stres yapma biz yapıyoruz bunu doktorculuk oynuyoruz dediğin gibi.. bebeğin iyimiş annesi...üzülme hadi.. gelmesi gereken vakitte gelecek kavuşacaksın meleğine..iyi dileklerim dualarım seninle canım..

Ayyy maşallah minik parmaklarına bak sen onun çok tatlııı dün benim oğluşunda eli ağzındaydı :)

insallah canım ya... umarım hıssettıklerımde yanılmamışımdır :) bu arada cınsıyetlnl ogrenebildın mı?

canım her şey yolunda gidecektir sen içini ferah tut. hayırlısıyla alacaksın bebişi..

kızlar dün resim paylaşmıştım...bugünde tartılayım dedim.bir baktım 77.6 çıktım hemde aç karnına..ay bi üzüldüm ağlayacaktım ben kendimi tok 77 sanarken..napcam ben:18::18:

canım aynı şokları ben de sürekli yaşıyorum insan 1 ayda 3 kilo nasıl alır yaa ve siz ince görünüyosunuz ve incesiniz ama ben bildiiniz godzilla olma yolunda ilerliyorum. :18::18::18::18: ayrıca hakkaten ince görünüyosun. sanırım boylarımız aynıydı ben de 75 civarındayken millet şaşırıyodu gayet ince görünüyodum boydan ama şimdi oldum bir dev anası

insallah canım ya... umarım hıssettıklerımde yanılmamışımdır :) bu arada cınsıyetlnl ogrenebildın mı?

yok canım en son 1 ay önce gitmiştim o zaman poposunu yukarı dayadığı ve dönmediği için görünmemişti.. önümüzdeki pazartesi görüş günümüz. inşallah yeni öğrenicez tabi gösterirse senin belli miydi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…