2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
5-6-7. sayfalara baktım göremedim canm...

en iyisi tekrar yükleyim ben

Önce içeriği söylüyorum : Büyüyen beşik (ama yatağı normal beşiklerden daha büyük,geniş ve beşiğin yanı dolaplı çekmeceli,ayrıca üst kapağı kalkıyo içide kullanılıyo) 3 kapılı dolap (dolap üstü stickerlar zevke göre değişiyor ve mobilyaya zarar vermiyor,sonradan çıkarabiliyorsun ayrıca kulpları dilediğin renk desen seçebiliyosun) oyuncak dolabı adı verilen ince bi dolap,ilk doğduğunda yatak odasına koyulacak şık bir beşik,sallanan emzirme sandalyesi ve pufu,yatağı,nevresim takımı (istediğim renk ve desende) duvar rafı ve birde bebişin ismine özel duvara asılan isimlik (buda istediğin desen ve şekilde) : hepsi 5.000 tl ...

Bize çok uygun geldi.Kaliteside 10 numara... Dilersen aynı desenlerde halı lamba ve perdede yaptırabiliyorsun,ek fiyat...

Neguzel cnm ...darisi tepik bekleyen bizlere

Oooo süperr arkası gelir artık.şahane bir duygu cnmm

Gözün aydın olsun canım.Bol tekmeli günler diliyorum sana.

Herkese günaydın...

Oooo... gözün aydın canım...:)

22.hafta / ilk tekme oooooy benim daha çok yol almam gerek desene peeeehhh
çok sağolun kızlar çok bekletti annesini sıpa.darısı bekleyen herkese tez zamanda inşallah Pufpufum benim plesenta önde olduğu için böle oldu sen daha erken hissedersin bak gör.
bir de plasentası önde olan arkadaşlar bebeğimizin hareketlerini maalesef geç hissedeceğiz. öyle dedi doktor
canım katılıyorum sana ama ben plesenta mın yukarı çıktığını sanıyorum çünkü tekmeyi göbek deliğimin çevresinde hissettim. Önceden orda plesenta vardı doktorum öle demişti 24. Haftaya kadar yukarı çıkıyormuş. Benim çok aşağıda değildi zaten bakalım ilk kontrolde belli olur.inşallah devamı gelir bu tekmeninde tembel oğluşum kendini hissettirir annesine.

Son düzenleme:
Bence hiç ayıp olucak diye düşünme.Doğum yapacağın hastanenin evine yakın olması çok önemli özellikle normal doğum olacaksa.Sen bilirsin tabi ama iyi düşün canım..

doğru diosun , herkesde aynı şeyi söylüyor ama..
gidince artık konuşmam lağzım bunları

gunyadın annısler ve bebişler hehehe bn yenı kalktım da :) bnde grip oldum :18:

Çok geçmişş olsun canım :/ ödüm kopuyor grip olucam diye.. Bol bol yat dinlen 3 gün kıpırdama yataktan gerisini zaten biliyorsundur yapmamız gerekenler kısıtlı ! günde en fazla 2 fincan ıhlamur , bal falan filan .. + C vitamini ^^ İnşallah hemencik atlatırsın

dün kızıma ilk örgüsünü başladım şortlu tulum örüyorum bitince sizinle de paylaşıcam kızlar. Babamıza sözğm vardı bu yıl ona örecektim ama ufaklık araya sıkıştı

dün kızıma ilk örgüsünü başladım şortlu tulum örüyorum bitince sizinle de paylaşıcam kızlar. Babamıza sözğm vardı bu yıl ona örecektim ama ufaklık araya sıkıştı

şortlu tulum..
aaayyyy hayal ettimde,çok güzel geldi gözüme birden..
sağlıkla giymekte nasip olsun cnm

ayyy canım çok geçmiş olsun.aynen bir kaç gündür geceleri bile u yutmayan
diş ağrım var,sanırım 20lik çürüdü,galiba artık bende gidicem dr.a,çok korkuyorum:18::18:

geçmiş olsun canım..imkanını varsa bol bol dinlen tarhana çorbası birebir..bana çok iyi geliyor :)

ya benım bos odam var ama genede odama kurdurdum bebegımı ayrı odaya asla yatıramammm en az 2 yasına kadar yanımda

:) kardeşim gibi ..yeğenim dünyaya geldi belli bir ssüre sonra baba başka odaya transfer oldu yer kalmıyordu :))

çok çok çok geçmişolsun canım..bende okumuştum ilk 3 ay ve son 3 ay dişle ilgili herhangi bir operasyon yapılamaz diye..yoktur bir sakıncası endişe etme öbür türlü her ağrıdığında içeceğin ilacın daha çok zararı dokunacaktı belkide..dikkat et kendine çok geçmişolsun yine..

uuuuufffff yazını bile böyle yamuk yumuk bi suratla okudum..
aaaayyyy çok fenadır eminim..
herkesz diş acısının çok feci olduğunu söyler,aaaay zaten canım çok tatlı inş başıma gelmez,Allah'ım koru çok geçmiş olsun canım

ayyy canım çok geçmiş olsun.aynen bir kaç gündür geceleri bile u yutmayan
diş ağrım var,sanırım 20lik çürüdü,galiba artık bende gidicem dr.a,çok korkuyorum:18::18:

Allah razı olsun cnm atlattık çok şükür , Diş çekimi için en uygun zamanmış 4. ve 6. aylar , Mutlaka git en azından muayne ol, belki çekmeden bişeyler yapabilirler ki benim öyle bi şansım yoktu ne yazıkki

gnaydın canım,aynen bende yeni kalktım sayılır okullar tatil kızımla uyku keyfi yaptık,
bu arada çok geçmiş olsun.allah acil şifalar versin:))

en yakın zamanda gidicem canım çok saol,umarım kurtarırlar dişimi...bende kurtulurum senin gibi

Çok sağolun Güzeller , Valla bu yaşıma kadar diş ağrısı nedir bilmezdim, onuda öğrenmiş oldum.. Allah Düşmanımın başına vermesin

pek net değil ...fotoğrafın fotoğrafını çektim :) kızçemin parmaklarına bakın teyzeleri maşallah maşallah :)) kapamış yüzünü .. :) bu akşam 18:00de ayrıntılı ultrasonumuz var ve çok heyecan yaptım :)

gecmisi okumamaya karar verdim. gecmusi okuyacam diye onden sayfalar ucuyor resmen muhabbeti yakalayamiyorum sonra

masallah cilegim.. ne guzel bi foto bu♥♥ bizim en net fotomuz pipili fotomuzdu:26: daha da net fotomuz yok henuz

Yaa ne güzel bir resim bu böyle . Ben bebeğimi daha böyle net hiç göremedim. SEnin ultrason renki mi canım. Benimki hep siyah beyaz. Birde 3d gibi duruyor seninki

ne güzel denk gelmiş..Allahın izniyle hayırlısıyla bi aksilik olmadan orda yaparsın doğumunu...

bende aslında sık ultrasona girmek istemiyorum ama çok merak ediyorum bebişimi cnm sende benim gibi fazla ilaç kullanmıyorsun...

Beren daha hoş geliyor kulaga

bence de bence de isim paylaşım sayfası açılmış oradan paylaşalım benim beğendiğimi başkası beğenmiyor başkasınınkini ben bakalım
bencede paylaşalım..gerçi eşim kayın validemin ismini koymak istiyor ama
ya benım bos odam var ama genede odama kurdurdum bebegımı ayrı odaya asla yatıramammm en az 2 yasına kadar yanımda

benim de boş odam var ama yanımda yatıracağım ben de aynalı şifonyeri çıkartacağım canım tam yanımda olacak düşünmesi bıleçok güzel şükürler olsun

kızlar ben biraz gaddar mıyım yaa bebeğim hayırlısıyla 5-6 aylık olunca odasını ayırmayı düşünüyorum

Cilekkk surattt benimde kuzucugum.vakti zamaninda gelirse bende orda yapicam...belki yollarimiz ayni gune kesisir ama.ben mecbur sezeryan olucam
sen neden mecbur sezeryan olacaksın canım..
Bayıldım..Çok güzelmiş...Sağol cnm senide uğraştırdımBiz tayinci olduğumuz için böylesi bi oda alamayız:50:

Valla canım gayet net gözüküyor Maşallah kızımıza 1 aydır görmüyorum bende bebeğimi , Böyle parmakları falan görünce de iyice heycanlandım Cumartesi kavuşucam Allahın izniyle detaylı ultrasonumuz var , inşallah iyidir bebişlerimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…