2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Kendimi iyi tutmaya çalışıyorum ama aklım takılı fena halde...
Valla bu 3. Kanama zaten diğerlerinde sorunsuz geçtik diyebilirim. Sadece iğne yapmışlardı.
Bu defa daha da ciddileşti sanırım...

Rabbim senide bebişinide korusun Rabbim hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin bol bol dinlen ve dua et canım Allah cümlemizin yardımcısı olsun

Amin canım yatıyorum, bakalım iyileşeceğiz inşallah kızımla...
Dua her aklıma geldiğinde ediyorum, Allah kabul ederse inşallah...

bugün annemle İçerenköy Hello Baby 'e gitmiştik
veeeee harika şeyler aldık yarın paylaşıcam cici topiğimizde..

eğ doktor ne dedi, neymiş yani sebebi, dahası kanamının nedeni ne teşhis ne ?

Kanama için pek bişey demedide,rahim ağzında olan bir kanamaymış.
Önem verdiği ağrı hissetmediğim halde ağrı aralığının 10 dk olmasıydı.
Erken doğum riski dedi.

Amin canım yatıyorum, bakalım iyileşeceğiz inşallah kızımla...
Dua her aklıma geldiğinde ediyorum, Allah kabul ederse inşallah...

Rabbim kabul eder bende şimdi senin için ayetel kürsi okudum.Allah kabul etsin biriciğin sımsıkı sarılsın seni hiç bırakmasın inşallah

Allah allah nerden çıktı şimdi bu? Cok üzüldüm canım ya. Düşük tehlikesi bu aylarda oluyor muymuş? Yorma kendini dinlen bakalım biraz.cok geçmiş olsun
Selam kızlar acil yardım doktor 22 haftada ayrıntılı usg istedi şuan 20+5 haftalığım(yani 21 haftanın içindeyimbu hafta bitincemi? yoksa 22+0 damı? kafam karıştı tam olarak ne zaman gitmeyim?
Canım 21+0 ile 21+6 arasında gitmelisin. 22+0 artık 23. Hafta oluyor

çok teşekkür ederim bende öyle biliyodum herkes kafamı karıştırdı

huzeyfe canım senin de mi plasenta önde benim de öyle.ben de hala hissedemıyorum. Sağlıcakla doğsunda erken doğum riskimiz var mı ben hala çalışıyorum o yüzden hep çok tedirginim

Selam kızlar. Bugün akşama kadar, ayaktayken karnımda bir ağrı vardı. Oturunca geçiyor ama idrarımı yaparken ve ayaga kalkınca agrı tekrar giriyor. Böyle olan var mı aranızda? Doktora gitmem gerekiyor mu bilemiyorum. Herkes ağrım vardı doktora gittim falan diyor. Kimi boşa endiseleniyor kimi gerçekten önemli bir rahatsızlıkla gidiyor. Ben mi abartıyorum?

Canım hiç moralini bozma.Rabbim tez zamanda şifanı verir inşallah.Tamam iğneni vurun ve maneviyatını yüksek tut tatlım.Bebişin belki sıkılmıştır içerde annesi bir dışarı çıkayım demiştir ama annesi üzülünce hissedip vazgeçmiştir demekki daha zamanım var demiştir.Bebişin seni seviyor sende seviyorsun şurda birkaç ay gül gibi geçinin sonra kucaklaşır hasretinizi dindirirsiniz.Rabbim sağlık versin her ikinize de öpüyorum.

Bacilar benim karnim bu hafta dahada belirginlesti....
Aniden buyudu hatta bugun dahada buyudu yani farkediyorum
Hamileyim galiba

Selam kızlar acil yardım doktor 22 haftada ayrıntılı usg istedi şuan 20+5 haftalığım(yani 21 haftanın içindeyimbu hafta bitincemi? yoksa 22+0 damı? kafam karıştı tam olarak ne zaman gitmeyim?

Canım doktorun 22.haftada dediyse bu 21+0 ile 21+6 demektir.Yani bir hafta sonra gitmelisin.Ama 22 haftalıkken gel dediyse 22+0 ile 22+6 demektir.

Canım anlattığına göre ayakta çok kalmışsın ve ağrılarının olması normal.Bende ayakta fazla kalınca ağrılarım oluyor.Eğer bir süre uzanıp dinlendikten sonra hala aynı şiddetteyse doktoruna bir görün ama hafifliyorsa canını sıkma iyice dinlenirsin tamamen geçer.Geçmiş olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…