2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

yorulduysan ondan olabilir. Benim de yoruldugumda agrim oluyor. Hatta okula gitmek icin duraga dogru yurumem gerektiginde her adimda karnima bicak saplaniyormus gibi oluyor yolun yarisinda oturup bi sure dinlenmek zorunda kaliyorum. Hamile olan bi abla normal dedi ama bilmiyorum. SSali gunu gidicem doktora o zaman sorucam ben de.

Dinlenince gecti di mi agrin?

Canım sakın moralini bozma stresini hissetmesin minişin. İnşallah atlatacaksın hiç merak etme. Erkenden teşhis edilmesi baya iyi olmuş Dr önlemini alır zaten. Sonrasında da biraz dikkatle kalan günlerini tamamlarsın inşallah. Dualarım seninle sen canını sıkma yeter ki

Yok canım sen doktorunada sor istersen ama yatabiliyorsan sola yat bebişe bol bol kan gitsin
Selam canimmm.. olaya tam vakıf olamadim.. benimde plesenta önde yaziyor kagidimda.. ve bende cok nadir hissedebiliyorum..
Tam olarak nasil oluyormus. Biz gec mi hissedicez ((
Maalesef evet canım bi sorun teşkil etmiyor çok şükür sadece ultrasonda çok rahat görüntü alınamıyor ve tekmeler geç hissediliyor. Gerçi şimdiye kadar ultrasonda sıkıntı olmadı ama bebişi hissetmek adına tık yok gaz gurultusundan başka

ayy ben bunu bilmyrdum bebek kıpırdasın diye arada sırt üstü yatıp bekliyrdm

Çok yapmamak gerekiyormuş işte bebişleri rahatsız etmemek için
huzeyfe canım senin de mi plasenta önde benim de öyle.ben de hala hissedemıyorum. Sağlıcakla doğsunda erken doğum riskimiz var mı ben hala çalışıyorum o yüzden hep çok tedirginim
Yok canım erken doğum riski önde olmasıyla alakalı değilmiş ben sordum içim rahatladı sende sor doktoruna istersen
Yorma kendini canım dinlenince geçtimi nasılsın şimdi

Canım dualarım seninle inşallah bebeğin tam vaktine kadar bekler fetih süresi ve inşirah süresini oku canım. Rabb'ime emanet olun ikinizde.

Kendimi iyi tutmaya çalışıyorum ama aklım takılı fena halde...
Valla bu 3. Kanama zaten diğerlerinde sorunsuz geçtik diyebilirim. Sadece iğne yapmışlardı.
Bu defa daha da ciddileşti sanırım...

3. kanama olunca doktor ciddiye almıştır nolur çok üzme kendini dinlenmeye bak çalışıyomusun bilmiyorum ama..

günaydın annişlerr hayırlı cumalar haftanın son iş günü..yarın uyumak uyumak ve uyumak istiyorummmm

günaydın hayırlı cumalar sağlıklı günler hepimize...ben bu kan ilaçlarına alışamadım pekmez ile devam edicem bulantılarım başlamasın diye

çok şükür dün akşam detaylıya girdik...
işin doğrusu ben bu detaylı işini pek sevmedim birde doktor bakarken çok bastırdığı için beni yordu resim ve CD de vermedi
renkliye geçince de bizimkisi ellerini yumruk yaptı yüzünü kapattı ve inat edince bişey göremedik :)

çok şükür neyseki hiç bir sıkıntımız yokmuş sadece sol rahim damarında bir tıkanma varmış oda normal doktorun takip etmesi gereken bişeymiş, nedir ne değildir bende bilmiyorum

bebeğim 440 gr olmuş... boy veremem zaten bu saatten sonra yanlış olur herkes tahmini bişey söylüyordur dedi
veee en önemlisi nihayet cinsiyetini öğrendik... Kız bebeğimiz geliyor :)))

Gunaydinnnnnn anneanne ve babanne adaylari
♥♥♥

Anali babali buyutun kizinizi ins.
Masaallah canim
Damar tikanikligi ins. Onemli degildir....
Onemli olsa uyarirdi doktor sanirim....
Neyse bebis saglikliymis sukur

Gözün aydın olsun.Çok şükür bebişin sağlıklıymış ayrıntılın sorunsuz geçmiş sevindim senin adına.

Gecmis olsun sizlere dun aksam dua ettim ve sizin icin de dua ettim bundan sonra da dualarim sizle korkmayin hep birlikte destek ilarak atlaticaz.Dun gece bunlari dusundum. Gece ruyamda bebegimi dogurmusum 5.5 aylikken.Kendi kendime Allahim ben ne yapicam bir suru seyi eksik gogus pedim bile yok diyodum.Korkarak uyandim.Sizi bir nebze bile olsa anliyorum arkadaslar Allah hepimizin yardımcısı olsun hayirlisiyla cocuklarimizi kucagimiza almayi nasip etsin insallah.

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.
Hepinize hayırlı cumalar diliyorum.

Gunaydin can arkadaslarim, yol arkadaslarim hepimiz icin guzel ve hayirli haberlerin oldugu bir gun olur umarim.

allahalahhh sımdıden erken dogum oluyormu öle:44:kiii

Dr 3 ay sonrasında biz bunu erken doğum olarak adlandırırız, 3 aya kadar düşük deriz dedi. Allah korusun zaten eğer dünyaya gelmeye kalkarsa yaşama sansı yok denecek kadar az
Rabbim tüm melekleri korusun ...

Kızlar dün akşam çikolata ve daha sonra portakal yedim ve sırtüstü uzandım.Konuşmaya başladım elimi karnıma koydum ki dakika dolmadan bir tane pıtırtı hissettim.Başka yok ama o bile beni çok mutlu etti.(Rosalinda tşk ediyorum dün söylediklerini yaptım ve hissettim.)

Valla işte erken doğum diyorlar aslında da, yaşama şansı düşük olur Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…