2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
birkaç gündür sitede problem mi vardı nedir bağlanamadım bi türlü.
Bu zaman zarfında neler oldu neler

Cuma günü randevumuz vardı babamız 6.haftadan beri bebeği görmemişti bende en son 13. haftada gördüm. Bebiş çok hareketliymiş daha önceki doktorlarda aynısını söylemişti 7
Gelişimi gayet iyi, sağlıklı hareketli kıpır kıpır dedi.
Biz daha cinsiyetini bilmiyoruz dedim KIZ dedi
Babamız şok... Kocam dışında herkes kız diyordu ama eşim okadar inanmıştı oğlan olduğuna ( üstelik rüyasında kız görmesine rağmen ), beni bile ikna etmişti ben de şaşırdım kız diye duyunca. Hiç beklemiyordum.
Su içmemişsin diye payladı doktor. Hiç göremiyorum dedi. Bebeğin suyu iyi ama ben susuz kalmışım. Hergün 3 litre su şartmış ben 1lt zor içiyorum. 4D ye bile geçtiği halde çok net görünmedi. Bu arada ben zaten kızımla aynı giyinmeyi onun bana arkadaş olacağı ,birlikte kek yapacağımız zamanları düşünüyordum. Görmesem de olurdu.
Sonra doktorumuz fazla kilo aldığım için kızdı. 49 kiloyla hamile kaldım şuan 54 kiloyum. Boyum 170 ama zayıflığına güvenip şişirme kendini dedi. Çikolata hamur işi kızartma yasakmış. Bunu söylerken kocama bunları sen dinle dedim, çünkü ısrarla kusana kadar yediriyordu. Artık ısrar etmiyor
Sonra ogün hastaneden çıkınca ilk kıyafetlerini aldık kızımıza.

Veeeeee asıl bomba. Dün temizlik yaptım sonra ilişki sıcak duş filan bornoz keyfine bayılırım. Bornozla soluma yattım keyiflenirken göbeğimin altında bişey sola aktı gibi oldu hemen sırt üstü yatım bekledim. Pıt diye bişi oldu. Nefes bile alamadım şok oldum. -
saniye sonra bi daha pıt oldu. Eşimi çağırdım hemen.Hareket etti dedim. Gazdır dedi. Önce ben de gaz olabileceğini düşündüm ama ben çok gazı olan biriyim ve o göbeğin üstünde gurrrrrgggg diye oluyor. Bu öyle değil bi tanecik pıt diye olup duruypr ve hepsi aynı yerde gerçekleşiyor.Sonra babası konuşmaya başladı. Kızına baba demeyi öğretti. Anneyi kıskandıralım dedi. Veee daha çok pıt pıt oldu. Eşşek sıpa ya şimdiden bbacı oldu
Biz de iki kız kardeşiz oğlumuz yok ve ikimizde babaya düşkünüz. Babaalr çok seviliyor papucum damda kızlarrrrr

Anneme, biz babamı daha çok sevdik onun peşinden koştuk kucağından hiç inmedik diye kıskanmadın mı dedim. Yo hoşuma bile gitti sizle ilgilendiği için dedi. Ben kıskandım ama yaaaaa

iyidir insallah bebegin cnm. besiginizde hayirli olsun
inşalahhhh cnmm işten izin aldım 4 te gidicem dra
çok ciciymiş cnaım güle güle kullansın bebişin mışıl mışıl uyusun içinde
amiin cnm hepimizin bebeişleri mışıl mışıl uyusunlarrr

ne bilim işte evham yaptım heraldee yaaa evet cnm 5-6 yasına kadar rahat yatar denildi cekmeceler cıkıor baza oluor 600 tlye aldıkk yanında yıkaama kuvetıyle bezınıde verdı hediye nakit aldık

Güle güle kullan canım.Canını boş yere sıkma canım.Herşey Allahtan ama biz olumlu düşünelim.

aa canım hayırlı olsunn, bende bu resimdekini gördüm internetten beğendim , ama canlısı nasıl hayatım, genç yatağıda oluyormuş bidee. ve sorması ayıptır kaça aldın canım ???

Güle güle kullan canım.Canını boş yere sıkma canım.Herşey Allahtan ama biz olumlu düşünelim.
tabi cnm herşey allahtan zaten bugün erken çıkıcam 4 de gidip bebeğimi göreyim içim rahat etsinn
aa canım hayırlı olsunn, bende bu resimdekini gördüm internetten beğendim , ama canlısı nasıl hayatım, genç yatağıda oluyormuş bidee. ve sorması ayıptır kaça aldın canım ???

cnm evet bazada oluyormuş 600 tl ye aldım nakıt yanında yıkama kuvetıde verdiler

ne guzel haberler bunlar masallah.. cok sevindim canim gozun aydin. su konusunda bende senin gibiyim gunde 2 bardak icemezdim ama artik dikkat etmeye calisiyorum canim su cok onemli ihmale gelmemeli.
bu arada benimde boyum 1.70 ama ben 64 le hamile kaldim ve aramizda 15 kg var (su an 62yim). kiz sen kg alsan ne olur. ben bile su halimle heves ediyorum biraz alayim diye ama tik yok hala

Kızlar bende bbeğimi cuma günündn beri net bi şekilde hissediyorum
hatta daha önceden de pıt pıtlar oluyordu ben gazdır dıyordum ama bebeğimmiş onlar çok mutluyum
hissedemeyenler hiç kafanıza takmayın valla bi anda oluverıyor şaşoğ kalıyosunuz snra sanki ilk günden beri ordaymış kendini hep hissettiriyormuş gibi geliyo

birde su içmeyi ihmal etmeyin kızlar

bugün iş başı yaptım 3 günden sonra çok zor geldi çooookk

ben çalışmak istemiyorum yaaaaaaaa

bende bendde calısmak ıstemıorummmm

Aynen şekerim ya ortada minicik bi göbek var ve ben hala dal gibiyim ama gel görki çok kilo almışsın dedi. Son aylarda almam gerekiyormuş. Aslında ben doğuma kadar sadece 10 kilo hedefi koymuştum ama daha yolun yarası olmadan 5 kiloyu alınca kendime dur dedim. Ekmeği kestim. Yoğurt süt falan takviyesi yapıp acıktıkça su içeçem artık
Doktorda bi asker disiplini var görmen lazım. Çok sert bi mizacı var iyiliğin için sert müdahale ediyor yapmacık gülmüyor. Bana sert davranmasa ben hiç sallamam zaten

oh oh ne guzel hissedemeyenler hizla dususe gecti artik pit pitlari hissedemeyen kalmayacak.

iyi haberlerle bekliyoruz cnm
çok güzel cnm iyi günlerde kullanın mışıl mışıl uyusun içinde..içini rahat tut..bende 2 hafta yedim kendimi ama cumartesi günü bebişimi görünce rahatım şimdi (=
günaydın annelerim

işe gidenlere Allah dayanma gücü versin,güç kuvvet versin..
ben gibi evde olanlarada bol miskinli bi gün bol dinlenmeler yayılmalar olsun..

hepiciğinizi öpüyorum göbişlerden..
aminn cnmm...işe gelmek çooık zorrrr
Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta diliyorum.
günaydın cnm sanadaa
herkese gunaydin bu arada. Saglikli mutlu bol tekmeli bir hafta gecirelim hepimiz. Bu sabah biraz tatsiz uyandim kizlar kalcam bacaklarim agriyor. benim cadi kizimda dogru duzgun uyutmuyo bizi sagolsun sersem gibiyim:2::2:
geçmiş olsun cnm akşama doğru açılırsın sabahın miskinliğidir belki

kızlar babaya daha düşkün oluyo cnm dediğin gibi..bende dün akşam ilk defa bukadar net hissettim kızımı..ama babası elini koyunca hareket etmedi..ben koydum elimi tekrar oynadı..benimki bana düşkün olucak galiba ilk kıyafetlerinizde hayırlı olsun iyi günlerde giyisin..suyu ihmal etmeyin

benim kizimda gittigim dr o kadar mukemmeldi. psikolog gibi ailemden biri gibi hissediyordum hala cok seviyorum o doktoru. yeni drumda bu sebepten olaccakki aradigimi bulamiyorum. once bi sikintin var mi diye soruyo sonra bebise bakip hersey yolunda deyip gonderiyo hic ayrintiya sohbete falan girmiyo guler yuzlu ama bana cok samimi gelmiyo sadece gorevini yapiyo. belkide olmasi gereken budur ama dedigim gibi dger dr 10 nimara olunca benim beklentilerimi karsilamiyor. ay cok uzattim bebegim saglikli olsunda gerisi teferruat

Yahu bizim baba öküzleşti resmen yaa adama diyorum ki gel bak dinle kızımız tekme atıyor diyorum
ben elimi süremem diyo sanki al sen taşı bebeği diyorum korkuyormuş

bide kızları aslında çok severdi ama şimdi şakayla karışık bi erkek evlat doğuramadın diyip benle dalga geçiyo bende üzülüyorum
sonra şaka yaptım diyo

bi sorun daha var ama utanıyorum söylemeye
bizde düşük tehlikesi olmuştu 2.ayımızda progestan kullanmıştık plasenta aşağıda demişlerdi doktor ilişkiyi yasakladı bize
bizimki zaten bebeğe bişey olacak diye korkusundan yanıma yanaşmıyor çok özledim kocişimi ben yaaaa

doktor izin versede o korkuyor şimdi olmaz bebek daha önemli ben beklerim diyo ne sabır var adam da ya taş olsam çatlarım bn

Günaydın annişler hepinize iyi haftalar çoğunuz ev işinizi yapıyosun okuduğum kadarıyla ben hiç birşey yapamıyorum yaa bi tane bardak yıkasam kocişle kavga ediyoruz elimi uzatıp yerden bişiy alsam başlıyo söylenmeye o yokken yapayım diyorum ama gelince anlıyo ya kızıyo yok sofrayı dilkelemişim yok koca tencereyi nasıl kaldırmışım o yokken makarna yapazmışım süzerken nasıl kaldıracakmışım le lee leee şimdi diceksiniz ki buna şikayet edilir miii ooohhh mis gibi yat işte ama fazlasıda kötü yaaaa evimin işleri gözüme gözüme batıyo Allahtan işe gidiyorum 5 saat yoksa beni bağlayacak yatağa yat kalkma diye inanırmısınız fanfini bile yok artık hayatımızda söylemesi ayıp:44:

canım ben ilk başta yapılan birsürü tahlili kamu sağlığında yaptırdım içeri girdim kendi doktorum bi kağıt vermişti onu gösterdim bu tahlilleri yaptırmak istiyorum dedim özelde doktora gidiyomusun diye sordular evet dedim muayene istermisin dedi yok dedim zaten içerde 3 hastaya birden bakıyolar kimi sandalyede kimi perdenin arkasında ultrasonda falan tamam dedi yolladı barkotla tahlile ikili testi özelde yaptırdım 150 tl bayıldım detaylı için bezmialem vakıf üniversitesine gidicem 50 tl imiş azerikızı gitmiş memnun kalmış bende haftaya salı gidicem sana ayrıntıları o zaman vereyim tecrübe sahibi olayım da dr ismi filan tam bilmiyorum
günaydın annelerim

işe gidenlere Allah dayanma gücü versin,güç kuvvet versin..
ben gibi evde olanlarada bol miskinli bi gün bol dinlenmeler yayılmalar olsun..

hepiciğinizi öpüyorum göbişlerden..
günaydın pufpuf bizim yerimize de yayıl emi
herkese gunaydin bu arada. Saglikli mutlu bol tekmeli bir hafta gecirelim hepimiz. Bu sabah biraz tatsiz uyandim kizlar kalcam bacaklarim agriyor. benim cadi kizimda dogru duzgun uyutmuyo bizi sagolsun sersem gibiyim:2::2:
ayyy bende uyuyamadım ya kasıklarım ağrıdı ya tuvaletim geldi ya belim ağrıdı döndüm durdum kaç kere uyandım hatırlamıyorum dedim kendini hazırla önümüzdeki iki sene deliksiz uyku yok sana tabiii kızım bi tekme atınca sabah unutuverdim herşeyi

Güle güle kullansın bebegin canım.Hani nerde bunun dolabı, sifonyeri.Onları almayacak mısın?
Ne şanslısın bebeginin seninle oldugunun göstergesi.Ben de hala bekleyenlerdenim.Benim de oglum olacak o da annesine düşkün olur inş.

Kızlar bezmialem de hangi doktora gidiyorsunuz orda benim eşimin süt ablası görev yapıyor
kadın doğum uzmanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…