2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kizlar ilk net hissettigimde 31 Aralik gunuydu....
Hic unutmuyorum gece tekmesine kalkmistim ....
Kalktigimda da yedim bir iki tekme baya bir aglamistim :KK16:
Bu gercekten bambaska bir duygu :21:

uykudan mı uyanarak hissettin ilk cnm sn hareketlerini?? bn de akşam tv izliyordum hafif hafif pıt pıtlar hissettim ay ayyy dedim refleks olarak brz huylandım ama bebişim aklıma gelince çok mutlu oldum:))

ne alakasi var deli:KK1::KK1: gozden kacmistir zaten iki gundur fazla kimse yok:KK37: hem ne farkeder takildiginiz seye bak ha 3 gun onde ha geride.. ay benim dr sagolsun haftasini bile soylemiyo resim verirse ordan bakiyorum:KK52::KK52:
Baksana cann2014 ne sorsam cevap yok:-( 4 gün olunca hafta olarak da erken giriyoruz yeni haftaya, o yüzden hangisini takip edecegimi bilmiyorum.
Canım benim bebişte ayaklarını mideme dayadı bazen öne eğilemiyorum müsaade etmiyor sıpa
Huzeyfeecim ben de egiliyorum ama tedirginim Acaba icerde cocuga rahatsızlık veriyor muyum diye.

uykudan mı uyanarak hissettin ilk cnm sn hareketlerini?? bn de akşam tv izliyordum hafif hafif pıt pıtlar hissettim ay ayyy dedim refleks olarak brz huylandım ama bebişim aklıma gelince çok mutlu oldum:))

Evet canim uykumdan uyandirmisti beni sipa :KK9:
Simdilerde ise sabah ezaninda uyandiriyor sagolsun :KK16:
Ben evlendigimde bile bu kadar mutlu olmamistim diyebilirim :KK9::KK52:

aramızda 1 gün dğl 4 gün var cnm:)) bizimki geriden gidiyormuş 5 gün... geçen hafta doktorum haziran 28 gibi doğum görünüyor dedi... ilerleyen zamanlarda değişir mi bilmiyorum ama döllenme geç olmuş olabilir dedi... hissetmeye gelince bn de çok iyi anlamadığım için emin olamıyorum ama öyleyse eğer çok hoş bir duygu cnm kısa zamanda hissetmeni dilerim:KK66:))

hımmmm anladım canım..ben hamilelik iletisine bakarak söyledimdi :KK34:
amin cnm inş
:nazar:

Kizlar ilk net hissettigimde 31 Aralik gunuydu....
Hic unutmuyorum gece tekmesine kalkmistim ....
Kalktigimda da yedim bir iki tekme baya bir aglamistim :KK16:
Bu gercekten bambaska bir duygu :21:

acaba bende de oluyor da ben mi hissedemiyorum bilmem ki :26:

günaydın annelerim :KK69:

işe gidenlere Allah dayanma gücü versin,güç kuvvet versin..
ben gibi evde olanlarada bol miskinli bi gün bol dinlenmeler yayılmalar olsun..
:KK1:

hepiciğinizi öpüyorum göbişlerden..
:KK54:

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta diliyorum.

günaydın annelerim :KK69:

işe gidenlere Allah dayanma gücü versin,güç kuvvet versin..
ben gibi evde olanlarada bol miskinli bi gün bol dinlenmeler yayılmalar olsun..
:KK1:

hepiciğinizi öpüyorum göbişlerden..
:KK54:

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.Hepinize sağlıklı,mutlu ve sıkıntısız bir hafta diliyorum.

günaydınlar... güzel dileklerinize bende katılıyorum.. p.tesi işe gelmek çok yorucu :26::26:

günaydınnn datlı anneler ve minnak bebişleri oğluşumla acayip bi koşturma ile yaşama devam ediyoruz cumartesi pazar ezanla uyanıp durup dinlenmeden bütün evi temizleyip çamaşır bulaşk yedik bebeğimle ve üzerine beşik yapımımıza başladık kesimler bitti çıtalarımızı zımparaladık kalanını bu hafta sonuna bıraktık şimdide işe geldim :KK53: oğlan anası olduğumdan mı nedir acayip yorgunum ama ayakta durabiliyorum kendime şaştım vallahi :KK9: :KK55: :KK55:

günaydınnn datlı anneler ve minnak bebişleri oğluşumla acayip bi koşturma ile yaşama devam ediyoruz cumartesi pazar ezanla uyanıp durup dinlenmeden bütün evi temizleyip çamaşır bulaşk yedik bebeğimle ve üzerine beşik yapımımıza başladık kesimler bitti çıtalarımızı zımparaladık kalanını bu hafta sonuna bıraktık şimdide işe geldim :KK53: oğlan anası olduğumdan mı nedir acayip yorgunum ama ayakta durabiliyorum kendime şaştım vallahi :KK9: :KK55: :KK55:

Maşallah diyorum sana canım.Ama o kadar yorma kendini dikkat et.

Sayfalar coşmuş yine :) okuyamadım şimdi, çıkıyorum birazdan, kızımla randevum var da :) ayrıntılı ultrasona gideceğim, her şey yolundadır inşallah... Dualar edin bizim için, oğluşum da hala hasta ona da dua edin de iyileşsin hemencecik ...

Sağlıcakla kalın, görüşmek üzere :)

Sayfalar coşmuş yine :) okuyamadım şimdi, çıkıyorum birazdan, kızımla randevum var da :) ayrıntılı ultrasona gideceğim, her şey yolundadır inşallah... Dualar edin bizim için, oğluşum da hala hasta ona da dua edin de iyileşsin hemencecik ...

Güzel haberlerle gel inşallah canım.Allah oğluna acil şifalar versin.

$beþik.jpg

günaydın günaydınnnnnn

c.tesi günü yoğun bir gündü karşıya geçtik eminönü gezdik tozduk kaynanamlar eltimler filan :KK53: o gün bebeğim pek hareketliydiiii kıpır kıpır hiç durmadıııı :nazar: pazar gününde bebek magazaları gezerken beşiğimize karar verip aldık :KK53: bir anda oldu bitti şimdide pişmanım allah korusun ama bişey olursa dayanmam :KK25:birde dün ve bugün daha hiç bir hareket yok içimi korku sardııı ne bilim çok kötü bir rabbim onu korusunnnnnn beşiğin resmşinide atayım

Eki Görüntüle 940928

günaydın günaydınnnnnn

c.tesi günü yoğun bir gündü karşıya geçtik eminönü gezdik tozduk kaynanamlar eltimler filan :KK53: o gün bebeğim pek hareketliydiiii kıpır kıpır hiç durmadıııı :nazar: pazar gününde bebek magazaları gezerken beşiğimize karar verip aldık :KK53: bir anda oldu bitti şimdide pişmanım allah korusun ama bişey olursa dayanmam :KK25:birde dün ve bugün daha hiç bir hareket yok içimi korku sardııı ne bilim çok kötü bir rabbim onu korusunnnnnn beşiğin resmşinide atayım

iyidir insallah bebegin cnm. besiginizde hayirli olsun:nazar:

dualarimiz bebislerinle canim:KK16:

herkese gunaydin bu arada. Saglikli mutlu bol tekmeli bir hafta gecirelim hepimiz. Bu sabah biraz tatsiz uyandim kizlar kalcam bacaklarim agriyor. benim cadi kizimda dogru duzgun uyutmuyo bizi sagolsun sersem gibiyim:2::2:

Eki Görüntüle 940928

günaydın günaydınnnnnn

aman ehvam yapma hayırlısıyla herşey güzel olacak, öyle bir günlük hareketle anlaşılmaz :) bişey sormak istiyorum bu beşikte kaç yaşına kadar yatılıyormuş birde o sonraki çekmeceler çıkıp yatak uzayabiliyor mu ? son olarakta kaç para :) bence artık paylaşım yaparken bu bilgileri verelim ki haberdar olalım ne nekadardır :)

X