2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin arkadaslar umarim hepiniz iyisinizdir
Sabah basima gelen bi olayi anlatcam birilerine anlatmasam catlicam bu kesinlikle esim olmamali her ay artik ise gitme deyip duruyo( ben kendi arabamla gelip gidiyorum diye korkuyo en cok ) ben hala calismak istiyorum neyse o ayri bi konu
Sabah ise geliyorum delinin teki arkadan sifir takip mesafesiyle yanasti gerizekali kadin yol istese vericem ama carpti carpicak korkutmaya calisti kendince genelde gerizekali soytari kesminin yaptigi seyin aynisini yapiyo yani bende inadina yol vermedim 3 kere carpiyodu ben kurtardim yani anlicaginiz direksiyonuna bile hakim degildi isikta bi saga bi sola gecip laf saymaya basladi orali olmamam onu dahada sinir etti onun seviyesine dusup cami acip cevap vercemi sandi sonrada seni trafige bildircem dedi hahayt bildirsin bende bildirdim aradim 155 i anlattim takip mesafesini korumama taciz kamera kayitlarinin incelenmesini istiyorum dedim plakasini mevkiyi bildirrdim hadi bakalim kim hakli ciksin ortaya ( biraz psikopata bagladim ama deli gibi kurallara uymayanlari sevmiyorum kackerede polise bildirmisimdir) tabi sadece takip mesafesini korumadigina bakckmis polis gerisini savciliga suc duyurusunda bulunmam gerekiyo ms artk o kadarini kizimla beraber Allaha havale ediyorum

Günaydın kızlarrrr :KK16:
bu haftasonu çok yoğundum giremedim nete
nasılsınız umarım herkes iyidir
bugün saat 5 de randevumuz var bir ay oldu görmüyorum bebişimi çok özledim
dua edin hayırlı sağlıklı haberlerle dönelim inşallah

tabi cnm herşey allahtan zaten bugün erken çıkıcam 4 de gidip bebeğimi göreyim :KK34: içim rahat etsinn :KK9:

cnm evet bazada oluyormuş 600 tl ye aldım nakıt yanında yıkama kuvetıde verdiler :KK9:

ben interrnette gördüm canım, evet fiyatı da yakın aynı şekildee benimde gördüğum , ama işte netten güvenemiyorsun , o yuzden sordum kuzumm, nerden aldın canım

Selam bacılarrrrr sağlık ocağından geldim şimdi geçen hafta hemşirem aramıştı gel bi göriyim seni demişti normalde aşım ocak sonundaydı gelmişken onu da vurayım bari dedi... anammmmm şu an omzumdan parmak uçlarıma doğru bir acı silsilesi geliyor daha 15 dk. oluyo vurulalı hemşire üstüne basa basa ağrın olacak şişme felan da olabilir buz koyabilirsin dedi.. kilom da 69 olmuş çok almışsın dikkat et dedi ama ben zaten çok bişey yemiyorum kiii yemem gereken şeyleri yiyorum abartmadığımı düşünüyorum ama alıyorum işte napiimm:KK50::KK50: bebeğin kalp atışlarını dinlemedi şimdi daha duyulmaz erken dedi 20 haftadan sonra duyabilirmiş:KK43:(

:)) maşallahhh sn epey erken hissetmişsin cnmm... bn de diyorum erken heralde yanlış hissediyorum
diyordum:) geç bile kalmışız baksana:KK70: her gün hissedilmiyor ama dğl mi cnm bn dün çok hissettim mesela ama bgn yok bsy

evet canım öyle oldu ben erkenciyim biraz :) aynen canım her gün hissetmiyorum en yoğun bu hafta sonu hissettim bu gün daha bişey hissedemedim mesela :KK50::KK50: anne karnında hareketli olan bebekler doğduktan sonra sakin oluyomuş anne karnında sakin bebekler de doğduktan sonra çok hareketli oluyolarmış dün komşum gelmişti bizzat ben yaşadım dedi bebeğim çok hareketsizdi karnımdayken ama şu an görüyosun dedi hakketen yaa maşallah çocuk 1.5 yaşın da ve 1 saniye durmuyo :))

Sabah basima gelen bi olayi anlatcam birilerine anlatmasam catlicam bu kesinlikle esim olmamali her ay artik ise gitme deyip duruyo( ben kendi arabamla gelip gidiyorum diye korkuyo en cok ) ben hala calismak istiyorum neyse o ayri bi konu
Sabah ise geliyorum delinin teki arkadan sifir takip mesafesiyle yanasti gerizekali kadin yol istese vericem ama carpti carpicak korkutmaya calisti kendince genelde gerizekali soytari kesminin yaptigi seyin aynisini yapiyo yani bende inadina yol vermedim 3 kere carpiyodu ben kurtardim yani anlicaginiz direksiyonuna bile hakim degildi isikta bi saga bi sola gecip laf saymaya basladi orali olmamam onu dahada sinir etti onun seviyesine dusup cami acip cevap vercemi sandi sonrada seni trafige bildircem dedi hahayt bildirsin bende bildirdim aradim 155 i anlattim takip mesafesini korumama taciz kamera kayitlarinin incelenmesini istiyorum dedim plakasini mevkiyi bildirrdim hadi bakalim kim hakli ciksin ortaya ( biraz psikopata bagladim ama deli gibi kurallara uymayanlari sevmiyorum kackerede polise bildirmisimdir) tabi sadece takip mesafesini korumadigina bakckmis polis gerisini savciliga suc duyurusunda bulunmam gerekiyo ms artk o kadarini kizimla beraber Allaha havale ediyorum

geçmiş olsun canım aman dikkat et yaa böyleleriyle uğraşılmaz iyi etmişin cevap vermemekle baksana kadınmış bi de yazık yani hiç yakışır mı bu bi bayana polise bildirmekle de iyi etmişin inş. ceza yer de görür hanya yı konya yı..:KK51::KK51:

Ben de dün aynı şeyi sormuştum senden önce ama bana kimse cevap vermedi beni kimse sevmiyor galiba:'( benim de 4 gün önde ve hangisini baz alacagımı bilmiyorum.

Aydınlı mısın canım sen? Eger öyleyse hemşehriyiz.

ay canım niye öle diyosun niye sevmesinler bazen gözden kaçıyor yazılar okadar ya bilmiyorum ama bence sadece o bebein kilosuyla alakalı diye düşünüyorum

günaydın güzel anneler; umarım herşey yolundadır, hafta sonu okumaya çalıştım ama yazamadım... misafirlerim vardı, kendimi çok yormamaya çalıştım ama eskisi gibi değilim demek ki dün gece misafirler gidince yığılıp kaldım yorgunluktan, bugün mecbur evi temizlemem lazım, çoook zor geliyor:18:

mide yanması beni bitiriyor kızlar sizde de var mı, gece uykumdan uyanıyorum yanmadan dolayı...:KK14:

Kızlaar! Bebeklerinizin haftasını, boyunu ve kilosunu yazar mısınız? Bebekten bebeğe değişiyor ama üç aşağı beş yukarı karşılaştırma yapalım.

benim ilk 7.8. haftada 3-4 gün sat a göre geriden geliyodu doktoruma neden geriden geliyo gelişiminde problem mi var demiştim o da önemli olan ileriki haftalar yani 32.33 haftalar demişti eğer o zman geriden gelirse sıkıntı olurmuş.. ayrıca 3-4 gün önemli değilmiş 1-2 hafta gibi bi süre olursa problemmiş...çok takılma cnm bence sıkıntı olmaz inş.

inş canım yok doktor iyi dedi ama ben sizi çok samimi buluyorum kafama takılan herşeyi bi kızlara da soriim diyorum benimde en başta geriden geliyodu ve geç döllenme diye düşünmüştüm ama şuanda hep önden gidiyor allahım sağlık versin bebişlerimize:nazar:

Gerizekalı kadın mı? Yani bunu yapan kadın mı? Millet magandalığı marifet sanıyor galiba.. Hele de bir kadının bunu. Başka bir kadına yapabilmesini aklım almıyor.. Geçenlerde yolda karşıdan karşıya geçiyorum. Arabanın teki köşedeki yoldan dönüp benim olduğum yola geldi sonra zoooorrrrttt diye kornaya bastı. Baktım şoföre böyle hanım hanımcık gibi görünen bi kadın... Yolu da geçmek üzereyim yani. Dedim ne var?geçiyorum işte şunu zortlattın da kendine güvenin mi geldi nedir? Gereksiz korna sesi kadar nefret ettiğim bişey yok... Bu arada eşin duyarsa bu meseleyi trafikten men edebilir seni😉

yok canım aynı doktora gittim hep her gittiğimde 4 5 gün önde oluyo öle çıkıyo ulturasonda canım hep böle devam edermi acaba:KK49:

benimde öle bizimkiler sabredemiyo heralde bi ana önce çıkalım istiyolar çabuk çabuk büyüyolar:nazar::nazar:

bir de kadın sürücüymüş ne kadar ayıp. geçmiş olsun. ben olsam bende yol vermezdim.

geçmiş olsun canım aman dikkat et yaa böyleleriyle uğraşılmaz iyi etmişin cevap vermemekle baksana kadınmış bi de yazık yani hiç yakışır mı bu bi bayana polise bildirmekle de iyi etmişin inş. ceza yer de görür hanya yı konya yı..:KK51::KK51:

Gerizekalı kadın mı? Yani bunu yapan kadın mı? Millet magandalığı marifet sanıyor galiba.. Hele de bir kadının bunu. Başka bir kadına yapabilmesini aklım almıyor.. Geçenlerde yolda karşıdan karşıya geçiyorum. Arabanın teki köşedeki yoldan dönüp benim olduğum yola geldi sonra zoooorrrrttt diye kornaya bastı. Baktım şoföre böyle hanım hanımcık gibi görünen bi kadın... Yolu da geçmek üzereyim yani. Dedim ne var?geçiyorum işte şunu zortlattın da kendine güvenin mi geldi nedir? Gereksiz korna sesi kadar nefret ettiğim bişey yok... Bu arada eşin duyarsa bu meseleyi trafikten men edebilir seni😉

Malesef ki var boyle kadinlar da belki bende haksizim yol vermeliydim ama zorbalikla olmaz bole seyler arkamdan selektor etse gelse tamam gecicem sagaki kadinda bolle bisi yok yollar onunya istedigini yapabilir saniyo heralde Allah sahidimdir hamileligimi ogrendigimden 60 70 i gecmem ve sag seritten giderim vandayim ben ve burda gercekten bayan sofore karsi farkli bir tutum var zaten yani ayiptir solemesi kendimede guvenirim bu konuda ama esim duysa cidden kotu olur:KK50: bi an bebegimi dusundum bana carpsaydida suclu oyduama onun stresini dusunemiuorum bile

patates kızartmasını da neden yemıyorsunuz bn yıyorum kolada canım ıstedıgınde içiyorum çok az

kilo alma dedi doktor bana geçen kontrole gidişimde 6 haftada 4 kiloya yakın almıştım. İlk aylarda verdim şimdi hızla alıyorum. zaten çok zayıf bi hatun değilim ondan doktor beni kovuyordu neredeyse kapısından. bidaha böyle kilo alıp gelme bana dedi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: hem kızartma yağlı çok sağlıklı değil bence de.

Yahu bizim baba öküzleşti resmen yaa adama diyorum ki gel bak dinle kızımız tekme atıyor diyorum
ben elimi süremem diyo sanki al sen taşı bebeği diyorum korkuyormuş

bide kızları aslında çok severdi ama şimdi şakayla karışık bi erkek evlat doğuramadın diyip benle dalga geçiyo bende üzülüyorum
sonra şaka yaptım diyo :KK43::KK43::KK43:

bi sorun daha var ama utanıyorum söylemeye :KK30::KK30::KK30:
bizde düşük tehlikesi olmuştu 2.ayımızda progestan kullanmıştık plasenta aşağıda demişlerdi doktor ilişkiyi yasakladı bize
bizimki zaten bebeğe bişey olacak diye korkusundan yanıma yanaşmıyor çok özledim kocişimi ben yaaaa

doktor izin versede o korkuyor şimdi olmaz bebek daha önemli ben beklerim diyo ne sabır var adam da ya taş olsam çatlarım bn :KK53::KK53:

bende kocise aksam elini karnima koy dedim. uc bes saniye sonra cekti hani bisey yokki diyo sabirsiz:KK52: duygusuz dedim :KK1: bide bana ne dese iyi oglum dogsunda seni bi dovdureyim:KK52::KK52: deli yaa.. dogsunda kim kimi dovduruyomus gorelim dedim bende:KK53::KK53:
bu arada fanfinifinfon yasak olsaydi benim kociste yanasmazdi ama catlardi dedigin gibi :KK23::KK23::KK52::KK52:

kilo alma dedi doktor bana geçen kontrole gidişimde 6 haftada 4 kiloya yakın almıştım. İlk aylarda verdim şimdi hızla alıyorum. zaten çok zayıf bi hatun değilim ondan doktor beni kovuyordu neredeyse kapısından. bidaha böyle kilo alıp gelme bana dedi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: hem kızartma yağlı çok sağlıklı değil bence de.

off ya yine mi kiloo aynı durumdayız canım bende aldım başımı gidiyorum yani eşim saolsun boğazına düşkündür bende görüyorum canım istiyo napimm yaa kısamıyorumda allah sonumuzu hayır etsin:KK56:

yaş28 İlk bebek şehir Bursa muhtemel doğum tarihi 22 Haziran kız bebek bekliyorum listeye eklerseniz sevinirim .Teşekürler

X