2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Vala napalim sabah kalkiyom genelde kayinvalideme gidiyorum kahvaltıya kocis erken giderse
sonra gorumcemin oğlu 1.sınıfta okula geliyoz öğlen kv le yemek yediriyoz ona sonra anane var ona gidiyoz oturmaya 3te çocuğu aliyoz okuldan
eve gidiyorum biraz toparlama yemek yapıyorum kocis geliyo 6 da yemek yiyoz 7de yuruyuse gidiyoz
yarım saat sonra tv izliyoz 11.30da uykum geliyo benim sonra 12 dedi mi yatıyorum :)))

Canim benimde en nefret ettigim seydir tek yemek yemek .....
Gel birlikte yapalim bende yapmadim daha

Vala benim burda arkadaşımda yok sıkıcı

Ayyy sorma ya gecen kocise bi kacamak yapim canim istiyo dedim de izin vermedi. Buzz gibi olsada icsek

Ya benimde kocis aliyo içiyorum azcik o da çok seviyo vazgeciremiyorum onu

Vala hiç vazgeçmem baharat falan yiyorum

Allah nazarlardan sakınsın.. maşşallah kızlarına.. hayırlı uğurlu olsun canım..

sanırımartık cinsiyetini bilmeyen bi ben kaldım

aaa lütfen ben de varım, rekor kırıcam artık :) ama en son 17 haftada gitmiştim haftayada detaylıya giricem o arada da gitmeyince böyle merakta kaldık :)

Kizlar ihlamuru limonlu nasil yapiyosunuz bi tarif edrmisiniz. Ben daha once hic limonlu yapmadim

Canım kalbini ferah tut inşallah bişey olmamıştır.Rabbim korur meleğini endişelenme.

Kizlar ihlamuru limonlu nasil yapiyosunuz bi tarif edrmisiniz. Ben daha once hic limonlu yapmadim

ben ilk önce kaynatırken içine 2-3 parça limon parçası atmayı denedim..
ama bu şekilde sevmedim,çok limon tadı oldu..
sonra normal sadece ıhlamuru kaynatıp içmeden önce bardağa 1-2 damla sıkarak içtim..
yani zevk ve ağız tadı meselesi cnm

canım ıhlamuru kaynar suya atıp çay gibi 5 7 dk demledikten sonra içine çeyrek limon sıkıyorum. öyle içiyorum. aslında 1 tatlı kaşığı da bal konunca tadı benim çok hoşuma gidiyor..

Canım sen ne kullandın?yeşilerik magvital kullanıyormuş ama ishal yapıyormuş.Sen memnunmusun yan etkisi varmı canım.

Canım sen ne kullandın?yeşilerik magvital kullanıyormuş ama ishal yapıyormuş.Sen memnunmusun yan etkisi varmı canım.

Canim ben magnorm adli olanini kullandim....
Ishal yapiyormus o ilaclar ama ac karina alindiginda diye biliyorum....
Ben aksam yemegimi yedikten sonra suda eritip icerdim yatincada bebekler gibi uyurdum

aksama kuzene yemege davetlıyızzzz aksam olsada gıtsekkk sohbetler muhabbetler ooo sımdıden heyecan yaptım bayadır gıtmıodukkk bırde kızı var cımcıme ne zaman gorse karnımı bır sevıo sanarsın bebek dısarıda benımde ockk hosuma gıdıoorr

benim de canım çok kola istiyor. bir de patates kızartması. offff ama yiyemiyorum içemiyorum ühüühühühhüüh

Ben canımın istediği bazı şeyleri çok az olarak tüketiyorum.Mesela sucuğu iyi marka ve çok iyi pişmiş ince bir dilim olarak tüketiyorum.Canım kola çekmiş olsa iki yudum içerdim bişey olmaz diye düşünüyorum.

Benim yukarı çıktı galiba:) yani bilmiyorum ama iki gündür kanamam kesildi. Dr zaten kesilir bir iki haftaya demişti çok şükür dediği gibi oldu galiba inşallah:) ya aslında her şey Dr da bitiyor. Yani seni rahatlatsan da geceleri uykunu kaçıran da onun bir çift sözü oluyor. Ben ilk kanamam olduğunda Dr çağırmıştı. Nasıl ağlıyorum ama düştü bebeğim diye. Ya korkma olur mu hiç öyle şey annesi bak burda dedi ultrasonda gösterdi. Ben ağlıyorum hüngür hüngür kıpırdamıyo işteeee diye. Dr açtı kalbini dinleti bak kıpırdıyo hem de dedi. Sonra ben gözümün yaşını sildim hani nerde demeye başladım:) çok normal bişeymiş gibi davrandı ben de rahatladım. Plasenta previa teşhisi koyduğunda da bir iki haftaya kesilir artık kanaman demişti haftasıyla alakalı yukarı çıkma durumu. Yukarı çıkmıştır ikimizinki de inşallah. Normal normal doğururuz inşallah:)

Allah'ın izniyle hiç biişeycik olmaz kuzuna inşallah annesi. Rabbim yardımcımız olsun. Eşin de kendini sorumlu tutmuştur çok üzülmüştür. Olmadı Dr a git için rahat etsin bi dinle kalbini

Tşk ederim canım.Peki sen ne kullanıyosun ve memnunmusun?

Kizlar ihlamurun zarari olur mu bogazim kotu annem ihlamur ic diyo ama icilirmi gebeyken bilmiyorum ki

tatlım ıhlamurun zararı yok zaten ilaç kullanamadığımız için en doğal yöntem olarak ıhlamur ve zencefile başvuruyoruz mecburen. Ben aktarla konuştum aktar dedi ki ıhlamuru kaynatıp iç ben de dedim ki herkes bangır bangır kaynatma demle diyor dedim sen onlara bakma daha çok satılsın sirkülasyon olsun diye öyle söylüyorlar dedi. Kaynat limon sık iç hatta sinüzitin varsa kaynarken buharını içine çek dedi. Valla iki gündür hastaydım evde ıhlamur limon mandalina iç ye derken şimdi iyiyim çok şükür. Ağrı kesici bile almadım .

oy sevsinler benim de yeğenler seviyo öyle. Teyze senin bebeğin ne zaman doğcak diyip duruyorlar. Karnında bebek var teyzemin biliyomusun diye arkadaşlarına söylüyorlarmış :)

Ayyy sorma ya gecen kocise bi kacamak yapim canim istiyo dedim de izin vermedi. Buzz gibi olsada icsek

ben söylesem azcık iç bişey olmaz der gözün kalmasın der ama ben kıyamıyorum kola çok zararlı bişey bence. Oğlumun içerde savunmasız olduğunu düşününce korkuyorum böyle.

Tşk ederim canım.Peki sen ne kullanıyosun ve memnunmusun?

canım ben de kasılmalardan 1 hafta kadar sıkıntı çektim ve magnezyum vermişti doktor onu içtiğimde geçti. hoş düzenli kullanamadım ama o kısacık kullanım bile benim rahatlattı. Magnorm vermişti doktorum bana. 3 veya 4 gün içtim sonra unutmaya başladım. bol muz yemek ve süt de magnezyumu arttırır. aklınızda bulunsun..

2014 ocak anneleri benim eski topiğimdi..
Allah nasip etseydi belki bende şimdi doğurmuş olucaktım 2.hamileliğim için söylüyorum..

neyse merak ettim bi girip bakiyim dedim,doğum hikayeleri için ayrı topik açmışlar bikaç tane okudum aaaay Allah'ım nasıl duygulu nasıl gözlerim doldu anlatamam..harika yaaa..

bizlerede böyle paylaşmak nasip olur dilerim ki,sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…