2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hahaha çok güldüm yaa erkekler hep aynı demek benim eşim de aynı şeyleri söylüyo

aynen aynen benimkide öyle ama ben kendimi tutamayıp alıyorum kızıyo bana erken diye sonra bakıyorum resimlerini çekmiş arkadaşlarına gösteriyo

bu aksam kıyamet kopar ama bizim aylık market alışverişimiz var multinet ile aldığımızdan hapyy center a gidiyoruz

sabahtan beri bahsedilen şu inu baby 12 mendiller orda 42 tl alıcam hemen :)

ben oda takımı değilde dolap ve yatagını sadece almayı planlıyorum.dğer topige yükledim fotolarını.ikisi 2600 ediyor bi şifnyeri eksik onu da almıcam.bende çalışıyorum ama maalesef borç ödüyoruz hala daha yeni evliyiz.2-2 bucuk ay daha çalışmayı düşünüyorum belki üç beş kenarı atarım.şimdilik hastane masraflarımın bi kısmını biriktirdim.özel pahalı maalesef...

Kizlar e-bebek in camlica subesi burnumuzun dibinde yurume mesafesi uzaklikta ama esim goturmuyor beni
Magazayi talan etmemden korkuyo sanirim

Bir şifonyer kalmış canım onuda al gitsin. Tek tek alınınca çok pahalıya denk geliyor çünkü. Resimlerini atsana bana da marka bir yerden mi aldın. 2 parça şey iyi para tutmuş. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin. Bizde borç ödüyoruz canım ev kredimiz var. Ben doğum izninden sonra döneceğim işe allah nasip kısmet ederse. Bebişimi kayın validem bakar diye düşünüyorum. Benimle kalıyor çünkü. ama yazları memlekete gidiyor 2 aylığına falan o dönem nasıl yaparım hiç bilmiyorum. Sen ne kadarlık evlisin tatlım?

evet canım internet mağazası var + gerçek mağazası da varmış sanırım.. zaten normalde ortalama fiyatlar 300 lira felan ama bizim istediğimiz özellikte olanlar en az 600.. 2. bebeğe de kullanırız inş. temiz kullandıktan sonra dimi:)

Kızlar buraya çok sevdiğim yeni doğum yapmış bir arkadaşımın hazırladığı ihtiyaç listesi şablonu ekleyecektim Ancak excel dosyası ekleyemedim. Nasıl ekleniyor bir fikriniz var mı

kızlar dayanamıyorum üç -dört gündür 14.haftada geçen kusmalar geri başladı Allahım napıcamı şaşırdım böle benim gibi kusması yeniden başlayan var mı 19.haftada? biraydır çok iyiydim kusma ve bulantılardan kurtulmuştum niye durup dururken başladı korkuyorum bişi mi oluyo diye?doktoru aramicam çünkü ne sorsam olabilir normaldir diye cevap veriyo deli ediyo beni.bşuna aramış oluyorum kızımın saçları mı çıkıyor acaba bu yüzden mi kusmaya başladım yine benim gibi olan yokmu yada durumum normalmi bi yardımcı olursanız sevinirim günlerim yine kabusa döndüüü

canım ben markalarada baktım çok güzel şeyler var ama aşırı pahalı.by fatih kral die bi marka var tükiyede 4 şehirde bir beşik 4500 alcak oldugumu internnette modellere bakarken rastgele buldum.kocaelinde bi marka.akçan mobilya diye.
http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...inin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler-38.html
bu linkte altlarda canım bakabilirsin burdan

Canım normal bende 19. Haftamdayım ama arada kusuyorum üst üste normal yani canım

Kızlar buraya çok sevdiğim yeni doğum yapmış bir arkadaşımın hazırladığı ihtiyaç listesi şablonu ekleyecektim Ancak excel dosyası ekleyemedim. Nasıl ekleniyor bir fikriniz var mı

fotografını çekip fotograf gibi yükle canım

haksızlık ama ya.hep yapıyorlar bunu.doğudaki şehirlere böyle mağazalar gelmiyor ya da çok sonra geliyor gerçekten haksızlık

burda çok fazla avm var bütün bebe mağazaları joker bücürük chicco kraft felan ama e bebek mağazası yok canım malesef.. evet biraz haksızlık.. ben de internetten alırım ne yapıyım sizler gerçeğini görürsünüz mağazasından bize tavsiyelerde bulunursunuz biz de sizin tavsiyenizle internetten alırız

olur tabi canım neden olmasın :) ben hem hesaplı hemde biraz konforlu bişeyler baktım.aldıgım zaman sana haber veririm inşallah

varmi bi tercihiniz ben ilk dogumumu özelde epidural normal dogum yapmiştim şimdi kadin dogumda yapmayı düşünüyorum ama orada doktoruna baglı diyorlar her doktor yapmiyormuş

varmi bi tercihiniz ben ilk dogumumu özelde epidural normal dogum yapmiştim şimdi kadin dogumda yapmayı düşünüyorum ama orada doktoruna baglı diyorlar her doktor yapmiyormuş

ılk doğumum normal ve bunuda norml ıstıyorum bır sıkıntı olmazsa inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…