2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kılzar ya bugun bebegmı hsstmyrm yaa ufak ufak seyrır pıt pıt yapardı ama hiç tık yokk çok korkyrm :18:

Kızlar ben hergün bi tavsiye alıyorum yiyecekler konusunda
şimdide hurma ye diyorlar doğumu kolaylastırıyormus hamileykende çok faydalıymış

sizden ricam gün içinde tüketmeye dikkat ettiğiniz şeyler neler

mesela canınız çekmesin ben ceviz , badem ve kayısı kurusu çok tüketiyorum bi kaç gündür çikolata yiyorum
akşamları portakal yada mandalina yemeye muhakkak özen gösteriyorum günde en az 2 litre su içiyorum

Geçmiş olsun aman bana benzeme dinlenmen gerekli yoksa geçmiyor.

Geçmiş olsun canım idrar enfeksiyonu basit ama önemli o yuzden o antibiyotiği alman gerekli bence ve suyu oldugundan daha fazla iç.

Bu arada babygel in facebook adresi hangisi ki ben yeni bir face adresi açtım her ihtimale karşı.Facebook bildirimleri direk telefona geliyor o anlamda takibi daha kolay .

piyasadan daha da uygunmuş.ah ben istanbulda olsaydım :)

yok canım piyasadan çok uygun değil çetiğin eziyete değmiyor bence amcakızıda oraya gitmeyi düşünüyo
alışveriş için onunki şimdi 7 aylık ama en fazla 1 lira ya oynuyor ya oynamıyor ben yakında değilm zaten araba olacak bide
oraya gittiğin zaman 50 lira kar yapayım derken o kadar yorgunluk çekemem valla hiç üzülme gelemiyorum diye bence

Ben meyveyi eksik etmiyorum ozellikle de ayvayı .Ayva bebek doğdugunda onu tertemiz yapıyormuş ve bebeği güzelleştiriyormuş.Karşılığı da olmayabilir ama sonuçta meyve ve lezzetli benden alacağı bir şey yok .Tavsiye ederim hem ayva yerken çeneye dokununca gamze oluyormuş

kuru üzüm filan ye kan yapar ama hurma için erken. Doktorlar bile son ay öneriyor. 35. haftadan filan sonra yemek lazım çünkü erken doğuma sebep olabiliyor.

evet canım ben de hurma yiyorum çookk faydalıymış özellikle son aylarda mutlaka yenmesi gerekiyormuş ben de badem fındık ceviz yemeye özen gösteriyorum her sabah taze portakal suyu içiyorum kahvaltıda.. akşamları yoğurdumu yiyorum bunlar olmazsa olmazım şimdilik:))

ayy kıyamam devam ediyo mu yaa.. benim sabah bulantılarım devam ediyo hatta çıkarıyorum da ama çok şükür gün içinde olmuyor..

Allah yardımcın olsun canım , benimde daha 1 hafta oldu bulantılar biteli , hala inanasım gelmiyor bittiğine. inşallah biran önce geçer gider ya

Devam etmez mi bacilar....
Bende buyuk ihtimal baska bir sorun var cunku doktor coktan bitmesi gerektigini soyledi....
Yakinda cikar ne oldugu :18:

canım folikasit zamanımız geçti sayılır ama decaviti kullanmaya çalış, içinde yok yok maşallah çok acayip bir yöntem olacak ama sen de benim gibi gece tuvalet ihtiyacı yüzünden sık sık uyanıyorsan uyandığında içiver, uyku sersemliği ile gidiveriyor ilaç... tabi sabah acaba içtim mi rüyamı gördüm diye düşünmemek için ilaç tabletini ortada bir yerlerde bırak... zira günde iki tane içtiğim oluyor bu yüzden

arkadaşlar bursa medical parka giden varmı ? varsa hangi doktora gidiyorsunuz ?

ben eskişehirdeyim ama bursalıyım memlekete gittikçe ahmet yılmaz var medical parkta kendi kliniği fsm de azra klinik die süper bi doktor ona gidiyorum.kız kardeşim onda doğum yaptı.bir kere gidin anlarsınız ama ben medical parka hiç gitmedim hep fsm deki kliniğine gittim 120 tl aylık ücreti tahlilleri medical parkta yapıyor.yani ben çok memnun kaldım.

evet ayvanın böyle bi tılsımı varmış benim ablam çok fazla yemişti ayvayı grçekten yiğenim ay parçası gibi maş. ben ayvayı doğruyorum üstüne limon biraz da tuz ımmm süper oluyo tavsiye ederim kızlar özellikle ekşiyi sevenler)

kızlar bana müsade işler beni bekler
akşam üstü uğrarım bi çayınızı içmeye artık bacılar

dikkat edin kendinizede bebişlere de

Bugünün haberidir. ( üstelik devlet hastaneleri fiyatları - özeli düşünemiyorum )

Normal doğum ve sezaryen ücretlerinde de geçen yıl önemli bir artış yaşandı. Özellikle normal doğum ücretindeki artış dikkati çekti. Normal doğum ücretinde yıllık ücret artışı yüzde 114'ü buldu. Böylece 1 yıl önce 393 lira olan normal doğum ücreti, 2013 sonu itibariyle 843 liraya çıktı.

Sezaryen ücretindeki artış ise normal doğuma kıyasla daha sınırlı oldu. Söz konusu dönemde sezaryen ücretindeki artış yüzde 45'e karşılık geldi. Bu artış, 710 lira olan ortalama sezaryen ücretini yaklaşık 1032 liraya yükseltti.

Şuna bak ya eskiden millet pıtır pıtır evde doğururdu bu kaar basit ve nerdeyse 0 müdehalenin olduğu bi olaya 800 lira ödüyoruz. Bide bas bas bağırıyorlar normal doğum olsun bilmem ne diye. Ulan para bi asgari ücretli maaşı millet nasıl doğursun bu paralarla. Nerde kaldı 3çocuk yapın nidaları

Güzel canım. dikkat et kargo ücreti olmayan yerden bul al. gitti gidiyorda kargo ücreti yok mesela.45 Tl.
samsun merkezden misin.

kampanyasını akip edip indirimli alıcam e bebekten.hatta bebk arabası falan alırken hediye olarak bile isteyebilirm evet canım merkezdenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…