2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bulantisi tekrar baslayan arkadaslar benim bulantim yok ama kuzenim 9 ay boyunca kusmustu olabiliyor demek ki

eşine kızma pufpuf senin durumunu biliyorum kaybın vardı. Erkekler bu konuda rasyonel yaklaşıyor ki haklılar. Benimki ok sevidğimde filan " hayatım kendini çok kaptırma bişey filan olursa dünyanın sonu değil üzülme tamam mı yine yaparız diyo" yazık onlarda bizim için endişeleniyor

biliyorum.. Çokta haklı ve doğru ama bunun sonu yok ki canımcım.. Hadi diyelim şimdi almıyoruz 6.-7. Ayda almaya başladık eee ondan sonra bişey olmayacağı (Allah korusun) ne malum?? Garantisi yok ki bunun..
:KK50:

ayyy kızlar yandık vallaha ben boluda ikametgah edıyorum özel hastaneye gıdıyorum doğum ücretlerine zam gelmiş:18:normal 500 olmuş sezeryan 600 olmuş yarıyarıya zam gelmiş ayol bıde devletlerde oyle dıyorlar boyle sacmalık olur mu

benim şu an gittiğim hastanede sezeryan 7.000 tl normal 6.000 tl :KK1:

varmi bi tercihiniz ben ilk dogumumu özelde epidural normal dogum yapmiştim şimdi kadin dogumda yapmayı düşünüyorum ama orada doktoruna baglı diyorlar her doktor yapmiyormuş

ben kesinlikle sezeryan istiyorum tam sezeryan...

bende düne kadar niye hissedemiyorum diye kendi kendimi yiyodum düşünmekten ama bizim minik kelebek dün uzandığımda baya baya hareketlerini hissettirdi hatta babası onunla konuştu onu sevdi iice bi coştu :) merak etmeyin yani en kısa zamanda hemen hissedeceksiniz :)
darısı başıma diyelim ozaman :KK66:
ben 14.haftadan sonra baya hıssedıyodum ama 10 gundur bısey yok cunku bebegım poposunu donmus keyıf yapıyor 3 kere gıttım cınsıyetı ıcın yıne aynı pozısyon bır turlu yuzunu donmedı cuma yıne gıdıcem belkı doner meraktan olucem.doktor dedı cok ters olucak bu sız ısrarla ogrenmek ıstıyosunuz o da ısrarla gostermıyo bakalım kım pes edıcek :)
inşallah artık görürsün cnmm
merhabalar hepinize hayırlı doğumlar sağlıklı bebişler diliyorum :KK16:
2014 temmuz annelerinden geliyorum yanlış görmüyorsam bursalı anne adayı epey çok sizde arkadaşlar 14 haftamdayım ama hala doktor konusunda kararsızım Bursalı anneler bana doktor önerebilirmisiniz rica etsem :KK16:

ben yıldırımdaki doruk hastanesine gidiyorum doktorum gizem yıldırım çok memnunum mesleğinde iyi bi sevilen biri..bazı insanlar suratsız olduğunu düşünselerde kesinlikle değil..ben bir kere anadolu hastanesine gittim doktordan aldığım negatiflik bir gün üstümde kaldı..gizem benm annemin tanıdğı belkide oyüzden bana karşı iyi ama ne olursa olsun ben çok memnunum

pufpufcum o parayı vermeyı dusunuyor musun gercekten:KK52:

aslında aile desteği falan derken bu miktarı verme imkanınız var.. Hastane mükemmel zaten + herşeyden önce doktoruma aşığım çok seviyorum ve başkasına gidince kendimi ona ihanet etmiş gibi hissediyorum (saçma gelcek belki ama) :KK1: o yüzden açıkçası çok istiyorum ama bi yanımda gereksiz pahalı diyo.. Bilemiyorum
:26:

canım ben markalarada baktım çok güzel şeyler var ama aşırı pahalı.by fatih kral die bi marka var tükiyede 4 şehirde bir beşik 4500:KK1::KK1::KK1: alcak oldugumu internnette modellere bakarken rastgele buldum.kocaelinde bi marka.akçan mobilya diye.
http://www.kadinlarkulubu.com/hazir...inin-kiymetlilerine-aldiklari-ciciler-38.html
bu linkte altlarda canım bakabilirsin burdan :KK34:

ama fatih kuraldan bahsediyoesun canım tabiki orda çokçok pahalı yanından geçilmez ürünlerin.

Geçmiş olsun aman bana benzeme dinlenmen gerekli yoksa geçmiyor.

Geçmiş olsun canım idrar enfeksiyonu basit ama önemli o yuzden o antibiyotiği alman gerekli bence ve suyu oldugundan daha fazla iç.

Bu arada babygel in facebook adresi hangisi ki ben yeni bir face adresi açtım her ihtimale karşı.Facebook bildirimleri direk telefona geliyor o anlamda takibi daha kolay .

saol canım haklısın suyu çok içmeme rağmen enfeksiyon çıktı. ya iş yerinde ki lavabolar temiz değil malesef ne kadar dikkat etsem de kapmışım :KK19:

aslında aile desteği falan derken bu miktarı verme imkanınız var.. Hastane mükemmel zaten + herşeyden önce doktoruma aşığım çok seviyorum ve başkasına gidince kendimi ona ihanet etmiş gibi hissediyorum (saçma gelcek belki ama) :KK1: o yüzden açıkçası çok istiyorum ama bi yanımda gereksiz pahalı diyo.. Bilemiyorum
:26:

kendını nerde rahat hissedıyorsan orda olmlısın bnce en azından beynınde soru işaretı olmaz RABBIM hepımıze hayırlı doğumlar nasip etsin

kendını nerde rahat hissedıyorsan orda olmlısın bnce en azından beynınde soru işaretı olmaz RABBIM hepımıze hayırlı doğumlar nasip etsin

amin canımcım yaaa
:nazar:
valla ben hamileliğin tadını falan çıkarmak istemiyorum.. Bian önce bitsin bu süreç haziran gelsin istiyorum.. Endişelerim,tedirginliğim,korkum hiç geçmiyor böyle hiçbişeyin tadı olmuyor (alışveriş yaparken bişey almak isterken bile hep "acaba"lar kafamda)

Son düzenleme:

ben kesinlikle sezeryan istiyorum tam sezeryan...[/QUOTE]

ooo aşiri pahalı ben kıyamam zaten imkanda el vermez

amin canımcım yaaa
:nazar:
valla ben hamileliğin tadını falan çıkarmak istemiyorum.. Bian önce bitsin bu süreç haziran gelsin istiyorum.. Endişelerim,tedirginliğim,korkum hiç geçmiyor böyle hiçbişeyin tadı olmuyor (alışveriş yaparken bişey almak isterken bile hep "acaba"lar kafamda)

bnde oyleyım yarın hazıran olsa yanı okadar çabuk olsun ıstıyorum bu surec gecsın ıstıyorum hayırlıyla

Iste ona ornek ben gibi gorunuyorummm :KK14:

Bu arada kizlar ben normal dogum dusunuyorum....
Evde dogurayim diyorum :KK52:
Ozele 2000 e yakin vermektense evde belese dogurayim iste :KK24::KK52:

Canim bende israrla normal dogum isteyenlerdendim. Drmda adananin sayili drlarindan normal dogumu savunuyordu. Ama sezaryen olmam gerektigini soyledi amniyon sivisi eksikliginden dolayi. Mecbur sezaryen oldum sezaryenimden de cok memnun kaldim ama yinede normal dogum taraftariyim. Adi ustunde NORMAL. Benim ninem 12 cocuk dogurmus hastane yuzu gormemis. Benden daha saglam valla :)

arkadşlr ıyı akşmlar ya sizlern afp sonucu kaç bnm duzeltlmiş mom olrk 0.48 yazıyo nasıl acabaaa

biliyorum.. Çokta haklı ve doğru ama bunun sonu yok ki canımcım.. Hadi diyelim şimdi almıyoruz 6.-7. Ayda almaya başladık eee ondan sonra bişey olmayacağı (Allah korusun) ne malum?? Garantisi yok ki bunun..
:KK50:

ben kesinlikle sezeryan istiyorum tam sezeryan...

Benim dr da 3 sene once 3 bin lira istedi sezaryen icin ama ben ayni islemi yaklasik 500 liraya yaptirdim :)) 2500de kar kaldi :KK66:

X