2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
gündüz misafir vardı gecede misafir gelecek acayip yoruldum yatıp uyumak istiyorum.evi bi toparlamam lazım tekrar mutfak dağaldı.kociş gelecek yemek yenecek amanınnnnn çok işim var ama belim çok ağrıdı oturdum valla.
bebişi hissetmiyorum daha ona canım sıkılıyor zaten 20 .haftaya girdik daha tık yok baş aşşağa duruyor o yuzdenmi hissetmiyorum acaba:26:.bugun küsüştük hiç konuşmadım bebişimle tekmelemiyo die

Kesin teşhis muayenede belli olur birde daha önce rahim operasyonu felan gecirdiysen rahim ağzında zedelenme olabileceğinden tedbir amaçlı hamilelikte atıyorlar dikişi,arkadasın sansliymis emin ellerde ben kanama ve agriyla gittiğim halde doktorum sadece üstten bakarak bişeyin yok diye eve gönderdi beni,hoş fark etseydi bile kurtarması zordu açılmam başlamıştı,hamilelik suprizlerle dolu neler neler var Rabbim sag salim vaktinde kucağımda almayı nasip etsin hiç bir bebeğin garantisi yok onu anladım

Allah (c.c.) yardimcin olsun canim
Bana da sukur nadir misafir geliyor ama pert oluyor insan gercekten
Bebisinin rekmelerini yemen yakindir huzeyfemmmm ♥♥♥
Sonra tekme boks Allah (c.c.) ne verdiyse dalacak annesine

Cok kısa değilmiş aslında 2.5 altı için riskli derler,cok ayakta kalma istirahat cok önemli benim doktorum sen ayag kalktikca bebek aşağıya basınç yapar demişti burda rahim ağzı yetersizlig topig var hatta face de grubumuz var orda sadece yatarakta vaktinde doğuranlar var

Ben her ultrasona girdiğimde doktor ölçüyor illa alttan bakılmasına gerek yok benim bildiğim...

Kizlar bendee3l rahim anamolisi oldugu icin erken dogum riskim.var o nedenle her gittigimde olculuyor dr cok iyi bir prof.ona cok guveniyorum bana hep.karindan yapildi olcum tuvalete sikisiktim 13.haftada dusuk ciksa serklaj yani dikis atilabilirdi o zaman 4.1 cikmisti suan icin cok iyi 3 un alti tehlikeli demek ...stres yapmayi rahim cok farkli bi yapi benim yarim rahimle olcum.bu kadar olabilmisken sizin cok daha iyidir...rahim agzinda deger kuculdukce hunilesme oliyor ve tehlikeli olan o deger 3 un altina dustuyse sorun varr

Canim ben sonuclarimi aldim doktora gosteremedim ama cok sukur sorun yok gibi gozukuyo
aclik kan sekeri 78 referns deger 70-110
75 gramlik seker yuklemesi 60 dk 129 ref. 120-170
120. Dk 93 ref deder 70-140
ben hamile kalmadan once yaklasik 10 kilo vermistim diyet halim az cok devam ediyodu hamile oldugumu ogrendigim zaman elimde olan sigara paketini bitirdim bidaha almadim 8 aydir istiyoduk hamile oldugumu ogrenince diyet uctu gitti zaten bide sigarayi birakmak cok zor geldi telafisini aburcuburla yaptim
bgn itibari ile8 kilo almis bulunmaktayim ki 75 76 ile hamile kaldim halimi sen dusun yani benimki ekstrem bi durum galiba sen korkma Allah saglikla kucagimiZa almayi nasip etsin

Geçti mi? Ovdurdun mu? Nasıl oldun?

Kulunç zor oluyor. Bende de var şu an. Bu havalarda dikkat etmek lazım

Ahhh canım hiç ekstrem değil seninki ben senden beterim aynen sen gibi hamile kalmadan önce 15 kilo verdim 70 e düştüm sonra tatile gittik 5 ini geri aldım 75-76 kiloya hamile kaldım 20. Haftadayım ve 10 kilo aldım ki belki daha fazla 1 haftadır dartılmadım o yüzden merak ettim işte haftaya Perşembe ayrıntılı usg var gidince sorucam Dr a ne zaman yapacak bakalım. Biz senle çok benziyoruz bende ilacı ve sigarayı bırakınca direk şişmeye başladım. :18:

kesinlikle canım kucağımıza alana kadar risk altında bebişlerimiz allah esirgesin cümlemizinkileri.. önce allaha sonra doktorlara emanetiz ama herkes doktor konusunda şanslı değil mesela ben diyarbakırda yaşıyorum kadın doğum hastanesiyle ilgili neler duyuyorum bi bilseniz 3 aylık bebeği ölü diye almaya kalkan doktorlar mı, yumurtalıkta bi sorun olmamasına rağmen yumurtalığı almaya kalkan doktorlar daha neler neler.. burdaki bi özel hastanelerde diplomasız çalışan sağlık görevlileri bile var.. o yuzden allah hayırlısıyla sorunsuz kucagımıza almayı nasip etsin...

allahın izniyle bişe olmaz inşallah sıkma canını üzülme de bebişin etkilenmesin.. alttan baktı demi cnm sana da?

Canım allah bebişine sağlık versin bol bol.İnşallah sonuçların güzel çıkar.

Kizlar yazamadim kac gundur size,iste pek yalniz kalamadim. pztesi uclu test sonucumuzu aldik iyi cok sukur ve kizimizida gorduk ama pztesi sabah esim beni cok kizdirdi ve o gunden beri hersey ters dunden beride cok kotu hastayim ve 19+1 olduk ama tik yok ya kizim bari yanimda olsa.. bu arada ilac iciyorum minoset sdece 2gun sabah aksam icebilirmisim. vicdan azabi cekiyorum ama kemik agrim bitek oyle geciyo iste cok zor oluyor son olarak dra mide bulantim yine basladi dedim takip et ya yediklerinden yada idrar yolu enfeksiyonu dedi. aklinizda bulunsun.

neden erken yapmışlardı şeker yüklemesi testini size,banada sağlık ocağından randevu verdiler haftaya doktoruma sordum daha çok erken yaptırmak için yaptırmayın dedi kararsız kaldım bende,daha önce baktırdığınız şeker testiniz yüksekmi çıkmıştı

allahın izniyle bişe olmaz inşallah sıkma canını üzülme de bebişin etkilenmesin.. alttan baktı demi cnm sana da?

inşallah canım ya. önce normal karından baktı. 3cm dedi. bi de alttan bakalım az gibi değer dedi. bi de alttan baktı sonra. 3.3 cm dedi. pzts bi daha bakacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…