2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende seviniyorum cevremdekiler çok kilo almazsın diyorlar ama ben çok çabuk kilo alabilen biriyim 60 da doğum yapsam harika olacak bakalım hayırlısı gerci kilomu çok düşünmüyorum bebeğim sağlıklı olsun nasılsa geri veririz

Canım bende 60 kg ile hamile kaldım suan 62 yim

güzel canım seninki gayet iyi dur bakalım bende tartlayımda yazayım size ekmekten kısacam kızlar ama makarna pilav aynı görevi görüyo yaaa açmı kalcazzzz doyamıyorummmm

güzel canım seninki gayet iyi dur bakalım bende tartlayımda yazayım size ekmekten kısacam kızlar ama makarna pilav aynı görevi görüyo yaaa açmı kalcazzzz doyamıyorummmm

Benim bulantım hiç olmadı çok şükür ama ben çok yemiyorum günde 2 öğün akşam 5 ten sonrada yemiyorum bi yatarken bi bardak süt içiyorum ama yinede aldım kilo ya normalde hiç göbeğim yoktur şimdi göbiş oluştu birazcık

Merhaba arkadaslar.....
Masaallah sayfalar almis basini gitmis.....
Neyseki okuyabildim
Tum haftasonunun acisini mi cikarttiniz
Bu arada Ali Yasin imin tekmeleriyle gune merhaba demek gercwkten cok guzel oluyor
Bu aralar annesine kendini daha bir ispatlar oldu
Gercekten oldukca degisik bir duygu artik elim karnimda hareket etmesini bekliyorum genellikle
Hayirli olsun tatlim....
Ben daha bakmadim esyalara 6 aylikken bakmaya ve almaya baslayacagiz ins.
Simdiden baslarsam kendime engel olamam

ben bilmiyordum yasak oldugunu hiç görmedim de kazenin yazsını.bişey mi oldu canım hayırdır

Canim burada baska bir sitenin reklamini yapmak pek dogru olmasa gerek.....
Buraya gelecek cogu kisi oradan devam ediyor ....
Uyari yapmasi oldukca normal bence

Kızlarr uzun zamandır giremedim foruma..artık çoğu kişi bebişlerinin cinsiyetlerini öğrenmiş bende geçtiğimiz cuma oğluşum olacağını öğrendim :)) Birde üçlü test yaptı doktorum,sonucunu bugün öğreneceğim.Allah'ın izniyle bir şey çıkmaz inşallah..Bu arada kiloya şimdiden takılmayın kızlar hepimiz 5. aydan sonra almaya başlıcaz sonra emzirirken vericez kiloları merak etmeyin bebişlerimiz sağlıklı doğsunda :))))

kızlar bebek mobilyalarına baktık dün caploomba çok pahalı takımlar 5000 lira.beşik baktık 580 tl gibi bir fiyat ama begenmedim hiç istediğim gibi değil.benim istediğim model de haır yok burda ben samsundayım çok alternatif yok.yaptırsam aynı modeli bir beşik 1200 lra.e bunun yanına bi dolap ya da çamaşırlıkta lazım.ne olcak bilmiyorum masraf çok :)

aaaay en çok korktuğum şey bu işte.. göğüs ucu yarası..
hemen not ettim kremi cnm

canım yazdığını gördüm de gögüs ucu kremi sürmek doğumu hızlandıran bir şey çok dikkatli kullanmak gereken bir şey
düşün ben daha kullanmaya başlamadım çünkü krem çok yogun ve sürerken gögüs uçlarını asla sıkmaman gerek
aynı kremden ben de aldım ama satan kız bile çok dikkatli sürün dedi
ben duyduğumu iletmek istedim yine de doktorunuza danışmadan kullanmayın derim

Canım geçmiş olsun Rabbim sağlık sıhhat nasip etsin. Sana da bebeğine de.

Bitanem doktorun sana en doğru yolu gösterecektir. ama ben de 4 aylık olup dişe müdahale edenleri duymuştum. Benim de dişlerimde bazen ağrı oluyor ama ben sabredebilecek seviyede olduğu için bekliyorum geçsin diye

Aramıza Hoş geldin canım. Bebeğine de sana da güzel bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum diliyorum.

doktorun ne dediyse uygula derim ben canım başka bir doktora daha gitme durumun var mı? Yurtdışında biraz sorun oluyor sanırım doktor vs durumları. Hayırlı haberler alırsın inşallah.

oooo pufpufummm hadi sevindim valla ya görememiştin hayli zamandır. Bu vesileyle görmüş oldun köfteni. Maşallah güzel haberlerle dönmüşsün. Erkektir bence de benim yakışıklı prensime de bi arkadaş lazım zaten

evet aynen öyle. karnımı tutup kızım ya da oğlum diye sevmek istiyorum :))

Ben seviyom valla oğluşum diye 1 hafta önce kızım diyodum öyle hissediyordum doktor da kız gibi demişti ama inşallah küsmemiştir kuzum

ben de rüyamda hep erkek bebek görüyorum. hatta geçen gün rüyamda doğum yapıyorum kız zannediyorum bebeğimi ama bi bakıyorum erkek çok mu etkileniyorum duyduklarımdan bilemiyorum neye işaret bu rüyalar :)
Ayyyy ne güzel canım ya rüyamda görmüyorum artık ben yaaaaa keşke ben de görsem

Bu arada kızlar ben geçmişin tamamını okuyamadım kusura bakmayın. Ciddi durumları olan birileri varsa şifalar , kontrolü olanlara güzel haberlerle dönmelerini dilerim. Çok öptümmm sizi ve bebişleriniziii

Canım bende geçen gün samsunda baktım normalde samsunda oturmuyorum ama doktorum samsunda o yüzden kontrollere oraya geliyorum bebbiş mağazasına girdik geçen geldiğimizde,o da denk geldi diye girdik zaten çokta bilmiyorum samsunda nerede hangi mağaza var.Park yatak almayı hiç düşünmüyordum ama orada güzel park yataklar vardı boyutlarıda baya bi büyüktü hoşuma gitti açıkçası düşünmeye başladım fiyatlarıda çok uygun..Benim evim şimdilik bebek odası yapmaya müsait değil bir beşik ve bir şifonyer anca sığacak.Çocuk odası yapacağım zaman en güzelini yaptırmayı düşünüyorum açıkçası şimdilik park yatak idare eder gibi ama emin olamadım yinede ???

Son düzenleme:

teşekür ederim canım,sağolasın
evet 3 haftadır görmemiştim,geçen hafta o vesileyle gördüm hehehehe şimdide asıl kontrole gün sayıyorum,son 4 ee tabi bide cinsiyet heyecanı var..gösterir inş ve net bişey denir,ihtimal istemiyorum ben yaaa..

bilgilendirme için tşk tatlım.. vuuuyyy ben bilmiyordum doğumu hızlandırıyor falan
ama zaten ben kafama göre hiçbişey kullanmıyorum,doktora soruyorum hep..bunuda sorucam..

havluyla göğüs uçlarını sertleştirme yöntemini de unutma canım her duştan sonra

bunun amacı neydi canım?ve tam olarak ne şekilde yapılıyor?
emzirirken çocuk doğru tutsun,acımasın diye mi?

canım ben park yatak alma derim ben hiç sevmiyorum kaba geliyor bana ve basit.ark yataga 300 lira verceğine mobilya beyaz beşik al derim.artepe var kiralık tarafta orda bi beşik beğendim ben 540 lira ve güzeldi gerçekten.bi de çamaşırlık uydurursun güel olur.sen nerde oturuyosun canım sinop falan mı ? birde doktorun kim burda ben medicana da hatice hanıma gidiyorum dogum hastanesindede gülizar hanıma

bunun amacı neydi canım?ve tam olarak ne şekilde yapılıyor?
emzirirken çocuk doğru tutsun,acımasın diye mi?

bunun amacı gögüs uçlarını dogumdan sonraya hazırlamak canım.biraz sertleşsin nasırlaşsın diye.çünkü bebek emerken çok sıkıyor ve yaralar oluşuyor.her banyo sonrasında havluyla göğüs ucunu birkç dakika ovlar gibi sürterek yapıcaksın.ayrıca o dedğim kremi bebeği emzirirkende kullanabiliyorsun ve silmene gerek yok bebeğe hiçbir zararı yok natural bir krem

içeriğinde sadece folik asit ve demir var. diğerleri yok.

mrb canım 3 lü testte sadece kan tahlili ve idrar mı veriyorsun. ayrı bir cihaza sokuyorlar mı seni 2 li gibi bende 6 sında yaptıracağım 3 lümü? Sen özelde mi yaptırdın ne kadar tutuyor

Bunu ilk defa duydum çok güzel bilgiler öğreniyoruz burada hemen uygulamaya başlayalım.

ben daha önce yazmıştım, aramızda en çok kilo alan benim :))
1.70 boy. 50 kiloyla başladım şu an 60 kiloyum :))

kalça ve bel bölgemden aldım. çok afedersiniz ama popom bayağı büyüdü reel anlamda :))
ama ben kilolarımdan rahatsız değilim. nasılda bir kısmı gidecek. asıl önemli olan bebeğe yarasın bu kilolar. zarar vermesin yeter ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…