2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ben kıdeimli bi anne değilim ilk bebeğim ama hamileliğimi öğrendiğim zamanlarda bebek arabalarını çok araştırdım.gerçekten çok güzel bi model seçtim ama burda fiyatlar uçuk.concord neo seyahat setini tek geçerim yerinde de inceledim ama burda 2000 lira üçlü set.yurt dışnda nerdesin bilmiyorum ama ordan uygun alcagın kesin

günaydın :) ben 50 ile basladım ilk aylar 48.5 e düştüm şimdi 49 larda gidip geliyorum bakalım ama bu haftadan sonra almaya baslarım herhalde

bende 3 kilo verdim sonra bir kilosunu geri aldım geçen haftalarda.bu hafta karnım çıkmaya başladı kilo almışımdır diye düşünüyodum ama almamışım :) açıkcası seviniyorum çünkü ben zaten zayıf değilim.1 ay daha kilo almadan geçirirsem çok iyi olucak benim için

aaaay en çok korktuğum şey bu işte.. göğüs ucu yarası..
hemen not ettim kremi cnm
ah ben ne çektim o yüzden
sezeryanla doğum yaptım yarısı kadar bile acı çekmedim inanın
doğum yaptığımın 4 günüydi artık dayanılmazdı hastaneye gittik orda elektrikli makinaya bağladılar ,kan revan boşalttılar
gözlerimden de kanlı yaşlar tabiki
çok zordu!

ben de 68 küsürle kaldım hamile. boyum 1.70. şu an 71 lerdeyim. off planlı bi hamilelik olsaydı kilo verirdim önceden ama sürpriz oldu yakalandım bu kiloyla :) bakalım kaçları göreceğiz. ben de 68 le bile kilolu görünmüyordum ama şu an mide ve aldı başını gidiyor. ben direk mide ve göbek kısmına alıyorum kiloyu. hayırlısı bakalım :)

canım benim seni çok iyi anlıyorum ben korkudan tartılmadım ama tartılcam 168 boyum 62 ile kaldım hamile şuan kendimi 69 70 gibi hissediyorum bizim için uygun hamile platesine başlamak istiyorum bende ama 20. haftadan sonra en fazla 75 olmak istiyorum ben ya kilo almak istemiyorum şimdiden eşim senin niye kalçaların çıktı bu kadar diyo piskolojim bozuldu

banaada üç tane gyno ferro sanol elevıt ve calcıum sandoz

elevitte domuz jelatini kullanılıyor.burda bi arkadaş kullanılmadıgını yazmış ama firma bunu açıkladı biraz araştırsanız görürsünüz.decavit elevitin muadili ondan iste canım doktorundan elevit içme derim...

benim normalde hiç yoktu öle fazla bi kalçam şuan kalçadan aldım kız bebekte böle oluyomuş sanırım of ya nası dikkat etcez hç bilmiyorum

aynen benden dogumdan sonra ayrılıcam tabı bunu ıstyerıne soylemıycem paramı alabıleyım dıe

aynen canım da bnm aklıma bısey takılıyor şimdi biz işe başladıktan sonra mı alacaz doğum paramızı bellı bır sure çalışmamız gerekıyor mu izin bıttıkten sonra

gerçekten mı soyledıgın ıı oldu cnm yarın kontrolum var mutlaka soylerım ay ya of yuttum bıde 3 tane felan ee ne yutacaz

aynen canım da bnm aklıma bısey takılıyor şimdi biz işe başladıktan sonra mı alacaz doğum paramızı bellı bır sure çalışmamız gerekıyor mu izin bıttıkten sonra

cnm okonu benim de aklımı kurcalıyor ama bır yerde para yatana kadar calısmak gerekıyor falan yazıyordu ama 6 ay ücretsiz izin muhabbeti var belki en kötü 15 gün çalışırım O zamanda babanneme bırakırım

ah o planlarımız düğün öncesi 66 ya kadar düşüp, öyle hamile kalmayı planlıyordum ben de... nerdeee millet düğün telaşı ile kilo verir ben aldım o dönem... amaaaan sağlığımızı bozmayacak kadar alalım da bebeğimiz de sağlıkla ve rahat rahat gelsin, veririz nasılsa doğumdan sonra... benim de mide ve göbek büyüyor, aşağıda bir şey yok henüz...

canım ya tartılsana en azından önlem alırsın fazla kilo almışsan, tatlıyı ve karbonhidratı kesersen kontrol altına alısın... hem onların bebişe faydası yok zaten... kalçalar kız bebişte mi çıkıyordu...

gerçekten mı soyledıgın ıı oldu cnm yarın kontrolum var mutlaka soylerım ay ya of yuttum bıde 3 tane felan ee ne yutacaz

günaydın hatunlar aşırının aşırısı bi halsizlik ve yorgunlukla işe geldik bakalım.. şükürler olsun ki bebeğim yormuyo beni bu aralar sandece bel ağrımız var herkese sıhhatli haftalar

Ah ah canım aynı yorgunluk bendede var Allah'tan çalışmıyorum ama yataktan zor çıktım kolumu kaldırmaya Halim yok.

of karışık bı muahbbet evet yanı bnde en fazla 15 gun çalışırım onda da nasıl bırakırım bebeğimi izin 6 aya çıktı mı hala 4 ay mı

tartılcam canım karar verdim iş çıkışında inş. fazla bişe yemiyorum aslındada tatlı filanda pek yemiyorum ama çekirdek yiyorum deli gibi kendime engel olamıyorum ve sanırım bana kilo aldıran o kızlarda kalça çıkarmış canım ki ben popom hep küçük derdim bende bile çıktıysa bilemiyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…