2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
ıyı akşamlar kızlar. umarım hepınız ıyısınızdır. aklıma bişey takıldı. cuma gunu yılbaşı yemeğı vardı ve ben guzl muzıklere dayanamyıp oynadım zıpladım falan. bebeğime bişey olmamıştır dimi. 2 gundur düşünüyrum. oynamasaydım dıorum :/:26:

Merak etme birşey olmamıştır.O kadar kolay degil bebişe zarar gelmesi.O sıvının içinde en iyi şekilde korunuyor, sen içini ferah tut

Merak etme birşey olmamıştır.O kadar kolay degil bebişe zarar gelmesi.O sıvının içinde en iyi şekilde korunuyor, sen içini ferah tut

teşekkur ederım cnm. cok endişeli biri deilim ama kafamada takıldı bırden. eşimde kızıyor oynamama zaten. o yoktu muzıklerde superdı arkadaşlarla oynadık göbek attık eve gelıncede endişe yaptım. Rabbım butun bebişlerimizi korusun. Aminnnnnn

hayırlı olsun tatlım

Guzel haziran anneleri cevaplar icin tesekkurler. Göğüs ucu kremi lansinoh marka kullandim zerre kadar catlagim yaram olmadi. Süt pompasina gelince biraz pahali oldugundan ben ilk aylardan arastirmaya basladim ve daha 5 aylik hamileyken indirimde görünce aldim. Kesinlikle olmazsa olmaz oldu benim icin. Umarim kimse sorun yasamaz ama göreceksiniz ki dogum yapar yapmaz süt gelmiyor gelse bile bebek yeterince ememediginden goguslerde birikiyor ve malesef felaket agri yapiyor. Ve tek care göğüsleri boşaltmak oluyor

Hanimlar hayirli geceler.ben cok cig kofte yiyorum ne gibi zararlari var,elimde deil canim cok istiyo eksi eksi.bu arada etsiz veaz acili.esim yememi istemiyo bende sizlere bi danisiyim dedim.

Hanimlar hayirli geceler.ben cok cig kofte yiyorum ne gibi zararlari var,elimde deil canim cok istiyo eksi eksi.bu arada etsiz veaz acili.esim yememi istemiyo bende sizlere bi danisiyim dedim.

Canım benım de canım istiyordu yemıyordum bu kez kontrolu gıttıgımde doktoruma sordum yıyebılırmıyım dıye etsiz ve çok yememek şartıyla olur dedı

Canım benım de canım istiyordu yemıyordum bu kez kontrolu gıttıgımde doktoruma sordum yıyebılırmıyım dıye etsiz ve çok yememek şartıyla olur dedı

Herseyin fazlasi zararlidir heralde.bende persembe gidicem sorariz doktora diyoduk esimle.bu aksamda yedim cok sistim ama 7 aylik hamile gibiyim.

Canım ben de çok yiyorum çünkü canım hep ekşili ve acılı şeyler çekiyor, etsiz olunca problem değil merak etme, canının çektiğini yiyebilirsin zararlı değil

Bu pompa olayına ben de baktım da manuel olanlar daha kullanışlı gibi geldi, doğumdan sonra işte çalışırken aralarda süt biriktikçe sağmak gerekecek, yoksa ağrı yapıyormuş o yüzden manuel daha pratik geldi bana sizler daha bilgilisiniz hangisi iyi acaba?

çiğ köfte mi.. mmmmmm

nasıl özeniyorum istediği her şeyi yiyebilenlere ya, biraz ağır kaçırsam yemeği ölüyorum bulantıdan ve kusmaktan:18: 4.ayımız bitti bulantılarımız hala kesilmedi tam olarak...

Canım benim de ablamın 2. oğlunda sütü 3 gün inmemişti. Süt inmeyince göğüste ağrı yapıyormuş. Ablam da normal doğum istedi ama doğum esnasında bebeğin kalp atışları yavaşladığı için acilen sezeryana almışlardı. Sezeryandan sonra da sütü hemen inmemişti. Bir arkadaşımın da tam 1 hafta sonra inmeye başlamıştı...

bnm göğüs uçlarımda aşırı kaşınıyor ve pul pul dökülyor özellikle geceleri çok rahatsız oluyorum

arkadaslar şiddetli baş ağrısı çeken var mı aranızda tabiki inş yoktur ama ben çekiyorum 2 gunde bı nasıl bır agrıdır basımı kaldıramıyorum çok zor mıde bulantısından çekmedim ama baş ağrısı fena nasıl geçer ki

Kızlar merhaba 2 3 gündür takip edemiyordum umarım herkes iyidir ya bgn derin temizlik yaptm ardından gezmeye gittim 2 3 saat ayaktaydm belim kopuyo sanki co kötü bi ağrı var ağrı kesici krem falan kullanamam deil mi varsa bildiginiz doğal bi krem vat mı acaba ya da yöntem

gunaydınlar herkese...kızlar ozellıkle ılk defa dogum yapacaklar gogus ucu kremı alın mutlaka,ben 1 ay falan cektın catlaktan bıde emzırmeden once nemlendırın gogus ucunu bır sure sonra yumusama oldugu ıcın catlama olmuyor.ben vazelın kremı de kullandım ıse yarıyor.

bende de oluyor ara sıra ama cok sıddetlı degıl.tansıyonuna baktır ıstersen

kızlar günaydın,

doktorunuz hepinize vitamin vermiş epey bir zamandır kullanıyorsunuz. ben geçen hafta kontrole gittiğimde sadece kan içeceksin dedi. ki o da hap çıktı!!
şimdi, bu kadın yani doktor bana niye vitamin vermiyor?!
bir tek "maltofer fol" diye kan ilacı verdi onu içiyorum dünden beri!?? bu ilaçtan kulllanan var mı aranızda?!

canım bende ogün yedim ama okadar istediki canım dayanamadım hemde etlisini bi kereden bişe olmaz dimiii yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…