2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
bugün özel bir muayenehaneye gideceğim bakalım o ne dıyecek. inşallah kanamam durur artık hamileleğimin keyfini çıkarmak ıstıyorum ama stresim hiç bitmiyor

inşallah herşey yoluna girer canım, en güzel zamanlar ama mutlu olmaya korkuyorum ya bişi çıkarsa diye, her gün yeni bişi duyuyoruz. geçen haftalarda bendene toksoplazma çıkmıştı 3 haftam rezil oldu ama sonunda yüzüm güldü inşallah seninde öyle olur.

heee anladım cnm.. ama tabi en yakın olan yere git öyleyse, riske girme kanamanda varsa..

bugün özel bir muayenehaneye gideceğim bakalım o ne dıyecek. inşallah kanamam durur artık hamileleğimin keyfini çıkarmak ıstıyorum ama stresim hiç bitmiyor

güzelim gör bak bitecek zamanla azala azala bitecek..endişe stres yapmamaya çalış..herşey yoluna girecek sen sakın canını sıkma arkadaşım..bak diyorum gerçekten herşey güzel olacak bebeğini alacaksın sağlıkla kollarına..iyi düşnelim iyi şeyler olsun..bebeğinin sağlığı iyi buna sevinmelisin bence..:) dualarım seninle..

saol canım benim..hakkımızda hayırlısı..ve doğru diyorsun enaz 1 yaşına kadar onunla olmalıyım...

bitek sonda bulunan kutucuğun ne olduğunu anlayamadım, onu olduğu gibi bıraktım..
"ERKEK" çıktı bana

ben alt kısma bebeğimin muhtemel doğacağı yılı günü girdim :) kız çıktı

geçmiş olsun canım doktor ne dediyse harfiyyen uy dinlen. Bişeycik olmaz inşallah. Rabbim şifa versin sana bebeğini de korusun

ayy ne olcak bizm bu halimiz valla 5 kiloya doğru bende gidiyorum

ben de hamile kaldığımdan beri 3 kilo almışım ya öfff napcaz böyle

ayy benim de kapanmıyor valla ben gururla dolaşıyorum öyle bence çok tatlı gözüküyor hep severdim böyle hep bakardım hamile bayanlara çok hoşuma giderdi :)

aynen öyle canım, ellerine sağlık

kızlarrr merhaba biss geldiikkk drdann... herşey çok ıyı cinsiyetimizi ögrendiik oğluşum oluyooo

anaaam benim yakışıklşıya arkadaş mı geliyormuşşş Maşallaahhhh tüüüh tüh tüh

Ahanda ikinci arkadaş yakışıklıma :) Maşallaaahhh

Hadi gozun aydin canim .....
Bizim ogullarimiz nazli olacak galiba .... :26:
Benide baya bekletmisti cinsiyet icin

ayy evet ya canım valla benim kuzucuk da geç gösterdi çok süründürdü bizi :)

detyalı ultrasonları ne zaman yaptıracaksınız ben bugün yaptırmayı düşünüyorum erkenmi :44:

canım ben dayanamadım 16sında devlet hastanesine gittim muayene olucam diye ordaki dr detaylıya gönderdi ama sanırım özeldeki gibi değil bu detaylı yada senin sorduğun o mu bilmiyorum. kemiklerini ölçtü, sıvının durumuna baktı birazcık bebeğe baktık bu kadardı. ama normal hastanemde 4 boyutlu var, onu dra sorucam onun yönlendirmesine göre giricem. böbreklere ve kalbine bakılıyo sanırım onunla. pztsi randevum var sorunca yazarım sizede, ne zaman önerdiğini.

ben de öyle bebeğime kıyafet bıle almak istemıyorum ya bişey olursa dıye inşallah olmaz önceden doğurmak ne kolaymış bi çocuğu doğuramayacaz:))

ben alt kısma bebeğimin muhtemel doğacağı yılı günü girdim :) kız çıktı

ben alt tarafa "hamile kalınan zamanı" yazdım

canım conception yazıyo (gebe kalma anlamında) yani tekrar yap

Son düzenleme:
Güzel bayanlar ! yani bizler:) saçlarınızda bir değişiklik var mı? Haziran anneleri saçlarınıza hamilelikten bu yana boya vs gibi işlemler yaptınız mı? Benim saçlarım ,tırnaklarım normalinden iki kat hızla uzuyor sanırım.Bu da saç dipleri konusunda beni epey zora sokuyor.Hamileliğimin başından beri fondöten kullanmıyorum önceden onsuz yapamam sanıyordum ama durum o kadar kötü değilmiş cildim hava alınca sanki canlandı kendine döndü ,önceden fondoten sürmesem Çok solukmuşum gibi hissediyordum. Ama göz makyajını seviyorum abartmadan yapıyorum.ancak kaç aydır ojede sürmüyorum.
Aslında artık yapmadıklarım:
topuklu giymiyorum
fondoten sürmüyorum
saç boyamıyorum( gerçi doktor 4.aydan sonra boyayabilirsin tek renk ve organik olmak şartıyla dedi)
ojem yok
uzun palto giyememeye başladım kastırıp sıkıyor ,kısa mont giyiyorum
koca çantaları cok seviyorum artık onlar da yok
Bu değişimler ilginç geliyor aslında yapmadığım şeyleri yaptığım için hoşuma da gidiyor kişilik olarak kimi zaman çok asi olabiliyorum bu bakımdan bu kendime asilik etmem anlamına geliyor:)
Daha yazacaklarım var da sizin yorumlarınızı bekliyorum sonra başka değişikliklere geçiş yapacağım:)

aynen canım benimde tırnak ve saçım uzadı bebeşim sayesinde. bende boyamadan yapamam diyordum ama şuan alıştı saçımda bende, çok çok farklı bi renge boyatmadığım içinde sırıtmıyor diplerim. ojemi sürüyorum hala. makyajımıda yapıyorum zaten çok ağır yapmam ve dediğin gibi göz makyajını çok seviyorum. boya dışında yapmadığım bişi yok aslında.

normalde çok severim süsü püsü.. her zaman yapmam ama,arada bi yaparım öyle daha anlamlı oluyo çünkü ama köftemi öğrendiğimden beri yapmadıklarım :

• oje sürmemek
  • ihtiyaç olmasına rağmen saç boyamamak
  • makyaj yapmamak
  • düzleştirici,maşa bile kullanmamaya özen göstermek
  • yavaş hareket etmeye çalışmak
  • yavaş yürümek

ki bunlar benim için baya zor olan şeyler.. tam terslerini yapardım hep bunlar ilk aklıma gelenler

Sağol canım geçti zaten sıcak uyguladım sırtıma geçti
Canım bende özledim sizi. Bu arada ben grip değilim kızlar soğukta kendimi kasmışım sırtım belim tutuk gibi kramplar giriyordu bugün baya geçti sıcak uyguladım soğuklara dikkat
Rabbim gönlüne göre versin canım hayırlı evlat olsun. Bana doktor 12.haftada erkeğe benziyor demişti ve erkek çıktı kızlar değişebiliyor ama inşallah senin gönlündekidir. Çok sevindim
detyalı ultrasonları ne zaman yaptıracaksınız ben bugün yaptırmayı düşünüyorum erkenmi :44:
Geçmiş olsun canım ihmal etme yaptır hemen. İnşallah bi sorun kalmaz hamileliğin tadını çıkarırsın.

inşallah değişmezzz ama değişirse de üzülmem ilk bebeğim her türlü çookk sevicem inşaallah

ben alt tarafa "hamile kalınan zamanı" yazdım

canım conception yazıyo (gebe kalma anlamında) yani tekrar yap

benim de erkek çıktı, rus takvimi de erkek çıktı. bakalım ben de rüyamda erkek gördüm... hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişim.. kızım olsa da oğlum olsa da :18::18::18: sadece artık kıyafetlerimiz için öğrenelim istiyorum 20 ocağa kadar sabır artık...

*saçlarımı boyamıyorum bende..dipleri geldi ama kendi rengine yakın olduğu için sıkıntı yok şimdilik..
*fondoten bende kullanmıyorum artık..ama allık ve gözkalemi rimel maalesef vazgeçemedim :)
*abur-cubur ve asitli birşey içmiyorum hiç.. ki severdim..
*hamama gidemiyorum :))
*çorapsız gezemiyorum
fast food yiyemiyorum

normalde de makyaj yapan bir insan değildim (kimyager olduğum için ve nasıl yapıldıklarını bildiğim için bir de cildim sivilceye eğimli bir cilt olduğu için özel günler harici pek kullanmam makyaj malzemesi)
saç boyası maalesef beyazım olduğu için kullanıyordum ama kendi saç rengime boyattığım için beyazlarım haricinde göze batan bir şey yok boyatmayı da planlamıyorum..
boyum uzun olduğundan topuklu giyemezdim gene giymiyorum.
gene laptop çantamı sırtımdan maalesef eksik edemiyorum.
tek değişiklik olarak ayağımda çorap eksik olmuyor gece yatarken dahi..

Bir de cildim zaten bozuktu feci halde bozuldu saç diplerime yakın bölgelerde sivilce döküyorum resmen önceden de vardı ama bu kadar değildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…