2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Kızlar bugün topikte bir arkadaş kırmızı lahana ile cinsiyet tahmini nasıl yapılır onu anlatmış.Ben de denedim biraz önce.Lahana suyu pembe renk aldı.Yani erkek çıktı.Sizler de dener misiniz bakalım dogrulugu ne?
Kimse neden bir şey yazmıyor. Hani merak ettiklerimizi, sıkıntılarımızı, sevinçlerimizi yani her şeyimizi paylaşacaktık? Cevap yazılması için kanama olması, ağrı olması, düşük yapılması mı gerek merak ettim.
Selam arkadaslar..yogun ve kötü bir grip geciriyorum ve takip edemedim..yarin isyerinde hepsini okumaya calisacagim....ozledim sizi...gorusmek uzere iyi aksamlar
Geçmiş olsun çileksurat, dikkat et kendine, bol c vitamini al. Sayfaları tek tek okumak için de baya zaman gerekiyor valla:)
Kizlar az once asiri bir bulantim oldu....
Nasil oldu anlayamadim ama altima kacirmisim :26::KK60::KK60:
Ilk defa basima geldi boyle birsey doktora soylemeli miyim ???
Tecrubeli anneler yardimmm :18:
Canını sıkma, zaman zaman herkeste olabilir. Önemli bir şey değildir merak etme canım
Biz geldik daha doğrusu anca fırsat buldum hala dışardayım ... size süpriz haber ikili testte kızın olacakdediler bu günde ne görelim bariz bir pipi...:KK9: :KK9: :KK9: anlıyacağınız oğlum olucakmış...:)
Olsun o da güzel. Hayırlı, uğurlu olsun. Bir daha değişmez inş. Bebişin nasılmış? Boyu posu yerinde mi delikanlının?

Biz geldik daha doğrusu anca fırsat buldum hala dışardayım ... size süpriz haber ikili testte kızın olacakdediler bu günde ne görelim bariz bir pipi...:KK9: :KK9: :KK9: anlıyacağınız oğlum olucakmış...:)

hahahahahha tebrikler o zaman hayırlı olsun pipiniz :KK1:

hayırlı uğurlu olsunn :KK52::KK52::KK52: darısı bizlerin başına.. 1 ay daha sabretcez artık cinsiyet için :KK31::KK31::KK31:

ama o kıpırdaklığı görmek bile yetti hala gülümsüyorum gözümün önüne geliyo yerim ben onuuuuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yaşasııııınnnnnnn güzel bir haber ..gözünaydın canım..sağlıkla kucağına almak nasip etsin Allahım...

Son düzenleme:
doğduktan bi müddet sonra da bu kıpırtıları özleyeceksin.. keşke tadını çıkarsaydım diyeceksin... hissetmeye başladığın andan itibaren tadını çıkar derim.. Allah'ın bi lütfu bu bizlere yaşattığı...

Evet ya haklısın bende bi diyorum çabuk geçsin bi de diyorum tadını çıkar bi daha bu anı yaşamaya bilirsin ama bebişimi hissetmek istiyorum bi hissetsem

seninki sürpriz yaptı desene:nazar:
ben 2 li yaptırmadım ama dr 12+0 da erkeğe benziyo demişti
acaba benimkide bi sürpriz yapar mı ki:KK52:ne güzel olurdu,:KK33:ama arkekler çabuk gösteriyo
gerçi artık ben kabullendim:KK14: napalım 2 prensim olur benimde :KK16:

Bebişin sana ters köşe yapmış neyse hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah

tebrik ederim hayırlı olsun bizim de dogumumuz aynı benim ki de 10 haziran diyor dr ama yine de belli olmaz
bana da ikili testte kız gibi dedi ama yine de kimseye birşey söyleme dedi inan meraktan ölüyorum
ikili testi kaç haftalıkken yaptırmıştın

hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallaah kısmetse ve gösterirse kuzum bizde yarın görcez inşalaah çok merak ediyorum kuzucuğumu çok özledim en son kıpır kıpırdı şimdi nasıl acaba :KK49:

Burnu pek açtıgı söylenemez ama en azından solunum yollarını biraz yumuşatıyor.Sabahları o kadar tıkanık kalkmıyorum en azından.

Bir arkadaş yazmış.Bir litre suda küçük kırmızı lahanayı 10dk haşlıyorsun. Sonra bir bardağa idrarını, diger bardağa haşladığın lahananın suyundan koyuyorsun.Ama miktarları aynı olacak.Sonra idrarını lahana suyunun içine döküyorsun.suyun rengi kırmızı- pembe olursa erkek, mor- mavi olursa kız oluyormuş.Ayrıntılı anlatmaya çalıştım karışık gibi oldu ama çok kolay.Heyecanlandım yaparken.
bilemedim canım ya lahana suyunun içine idrarımı damlatamam heralde :44: sabredicez artık üşengeçim ben zaten uğraşamam onunla :KK1: cumartesi kontrolümde gösterir inş (=
pipiyide görüp kesinleştiyse ozaman oğluşun hayırlı uğurlu olsun cnm:KK1:
Hanımlar merhaba hepinize, yeni katıldım aranıza ve kısmetse bende Haziran annesi olacağım tahmini 30 Haziran :) Dr um hastane değiştirdi ve yeni iy bir Dr arıyorum önerileriniz varsa açığım yanısıra Dr bana elevit ve bir multivitamin verdi ama bulantılarım henüz bitmediğinden 1-2 defa içip bıraktım ve okadarıyla bile söyleyebileceğim şu ki tuvalete çıkmak zorlaşıyor :KK43:
hoşgeldn cnm hayırlı olsun bebişin..ben elevit yerine decavit içiyorum..spor konusunada gelince benim işim zaten çok yoğum koca gün koşturuyorum eve gelince spor yapmaya vucut kalmıyo:KK1: ama ilerleyen zamanlarda eşimle birlikte akşam yürüyüşlerine çıkmayı düşünüyorum

hoşgeldin cnm benim bdt aynı 30 haziran..
sağlıcakla al kucağına inşallah :)
ben de yürüyüş yapmak istiyorum ama bi süre daha bekliycem..

kızlar dışarda yapamıyorsanız evde yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim.ben hamilelikten önce de düzenli sporumu yapardım hamilelik dönemim de de hiç aksatmadım kar yagmadan akşamları işden gelince 30 dk yürüdüm şimdiler de çıkamıyorum dışarı ama evde devam ediyorum
bebegin gelişimi bizlerin morali açısından dogumda rahatlık için hem de kilo alışlarımızı düzende tutabilmek için lütfen yürüyüş yapalım ve dr um bu durum dan çok memnun bana küçük ritmli hareket ederek dans bile edebilirsin dedi

hayırlı olsun canım... inşallah bi daha ki sefere değişmez.:KK1::KK1:

kızlar dışarda yapamıyorsanız evde yürüyüş yapmanızı tavsiye ederim.ben hamilelikten önce de düzenli sporumu yapardım hamilelik dönemim de de hiç aksatmadım kar yagmadan akşamları işden gelince 30 dk yürüdüm şimdiler de çıkamıyorum dışarı ama evde devam ediyorum
bebegin gelişimi bizlerin morali açısından dogumda rahatlık için hem de kilo alışlarımızı düzende tutabilmek için lütfen yürüyüş yapalım ve dr um bu durum dan çok memnun bana küçük ritmli hareket ederek dans bile edebilirsin dedi

Ben yuruyus bandini aldim ama bir kac defa kullanabildim ancak. Dogumdan sonra cok isime yarayacak ama. Su anda kullanamiyorum halsizim zaten ancak ev isi cocuk idare ediyorum

:KK9::KK9::KK9: pipililer kervenına sende katıldın yani canım hadi hayırlı olsun sürprizli bebek benim ikli yada diğer kontrollerimde hiç tahmin yapılmadı ama benim bebebğim baştan sürpriz yaptığı için bende cinsiyetini çook merak ediyorum bakalım bi pipi bendednde gelicekmi :KK9::KK9:

bende mutfaga hiç giremiyodum şimdi evin hiçbiryerinde duramıyorum.iyiki çaışıyorum yoksa o evde yaşayamazdım :KK43: her akşam kusuyorum.dün ellerimi yıkarkn sabunun kokusundan kustum.ah ahh azalcagına arttı

bende 16. haftamdayım kusmalar geçti derken yeniden patladı. evden tiksiniyorum koku hassasiyetim geçmedi.. bu hep böyle mi gidecek acaba

X