2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Dün gece 1 eşime diyorum ki ben uyumuyorum sende uyuma canım sıkılıyor , sıkıntıyla yatınca sıkıntılı rüya gördüm tabi :)

Kotu ruyalarda bazen iyiye yorumlanabiliyor arkadasim...
Sen gonlunu ferah tut...
Guzel birgun gecirmen dilegiyle....
Bu zamanlarda da sadaka vermeni oneririm belalarin def i icin ...

Valla çevremde öyle insanlar yok ki yani tanımıyorum kimseye , yaz olsa çocuklara bişeyler alır sokakta dağıtırım ama genede yapmaya çalışacağım dediğini canım..

Okuyorum canım , gece uyumadan 100 salavat çekiyorum dualarımı okuyorum öyle yatıyorum.. İnşallah dediğin gibi herşey çok güzel olur..

az önce doktorumla konuştum , ikili test sonuçlarım normal çıkmış çok şükür . Allah hepimize iyi haberler almayı nasip etsin inşallah

dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

Haydi hepinizin gözü aydın kızlar darısı başıma inşallah

Bu arada ateş basması oluyormu siZde gece üstümü örtmüyorum nerdeyse sıcak basıyor , gündüz evde kısa kollluyla dolaşıyorum. Sizdede var mı?

aaaay pardon heyecandan mı ne yanlış yazmışım 12+2'yiz bugün 13 yazmışım

Hadi gözünaydın.Ne güzel haberlerle gelmişsin.Bazı doktorların davranışları hiç tatmin etmiyor maalesef.Bebeginin iyi olduguna çok sevindim.Maşaallah uzun boylu olacak herhalde seninki.

olsun olsunnnn ne güzel olur.. Bian önce gelse de neye benziyo nasıl bişey görsek ayol

Gozun aydin canim. Haftamiz ayniydi ama bir hafta one gecmissniz masallah masallah. Siz kacin bakalim biz yakalayacagiz sizi oglusumla

aaaay yok cnm yaaa yanlışlıkla 13 yazmışım
12+2 olucak o

Canim ya benimde kasilmalarim var ozellikle aksamlari sirt ustu uzandigimda karnim bi tarafa dogru toplaniyo ve baya sertlesiyo. Iki gun once cok agladim korktum ama dun doktorum bir problem olmadigini soyledi. Ben yine de endiseliyim. Etraftan netten hatta annemden duydugum ornek pek olumlu yonde degil ama bir sorun olsa dr fark etmez miydi ki. Cok erken degilmi kasilmalar icin 12. haftadayim daha

hadi gözün aydın canım hep iyi haberler al işlh
benim testlerimde kısa sürdü çarşamba günü aldık ama hala göstermek nasip olmadı doktorum bir ay rapor almış oda hamile :) başka doktor içinde ben gidemicem eşim gitcek

Sende demi rahim agzi yetersizlig var?bende de var banada dikiş atılması gerekiyor haftan yaklaşmış kesin dikiş aticam demedimi?nasil koydular bu teşhisi?ayy cok sordum galiba

Kizlar bana sadece ultrasondan bakti ve bir sorun yok dedi. Bu yeterlimi sizce. Soguklardan olabilir bol bol su ic dedi

Kizlar bana sadece ultrasondan bakti ve bir sorun yok dedi. Bu yeterlimi sizce. Soguklardan olabilir bol bol su ic dedi

bana da ultrasondan baktı ve bebeğin alt kısmında bi halkaa gibi bişey gözüküyo zaten kasılma halkası dedi..Bence de çok çok erken kasılmalar için daha şimdiden endole başladık millet 7.ayda kullanıyo ben iyice korkmaya başladım 30ları göremiycem diye

Yok tatlim keske calissaydim bu kadar ac kalmazdim ya....
Hamile olan ben bazen kaynana bana nazlaniyor....
Elinde elisi habire oruyor sonrada oram agriyor buram agriyor diyor....
Oyle deyince ben ne diyeyim artik
Ac ac uyuduk simdi kalktik pufffffff
az önce doktorumla konuştum , ikili test sonuçlarım normal çıkmış çok şükür . Allah hepimize iyi haberler almayı nasip etsin inşallah

Hadi gozun aydin canim
Bu sinavida basariyla gectin desene ne guzel

Masaallah bebisine
Kan sonuclarinda da boyle guzel haberler verirsin ins.

Canim uzuldum senin adina ..
Insan herseyini sadece esiyle paylasir simdi onuda yapmiyorsun....
Cok sukur benimki surekli agrin sizin var mi der durur agrisa bile ben soylemem uzulmesin diye....
En kisa zamanda aranizin duzelmesi dilegiyle
Pazartesi de guzel haberlerle gel ins.
Biz geldik yorum yazanlara teşekkür ediyorum arkadaşlar
Bebiş gayet iyi keyfi yerinde ama rahimde kasılma halkası varmış onun için fitil aldık 2 gün kullanıcaz
1 hafta wc harici kalkış yasak

Buma da sukurler olsun canim
Bir dahaki gitmende bu yasaginda kalkar ins.

Evet guzel bir gune denk gelecek o tarihte gelirse ne guzel
Hersey yolundaymis cok sevindim canim.....
Ohhh be boylw hep guzel haberlerle gelin ins.
dun ıkılı testimi yaptrdım kızlar dr herşey normald dedı buyuk ıhtımalle kandada normal çıkır dedı.

Olcumler normal ise buyuk ihtimal kan sonucuda guzel cikar canim....
Ins. Sonuclarinida guzel alirsin

Kizlar cok mutlu oldum sizler adina ....
Sukurler olsun Rabb'ime hep boyle guzel haberler gelmenizi nasip etsin

bende yarın gidicem bakalım ne diycek drumuz :26: 2 li test için gidicem ama 11 küsürlerde olcam bebegımıde merak edıorum 2 haftadır gormedım

Bu cevabindan ultrasondan bakmasi yeterli sorunu gorebilmesi icin anlamini cikarmak istiyorum

Arkadaşlar dun ben kan idrar tahlili yaptirmistim Saglik ocagina. Az önce tlf de sonuçları sordum. Yassi epitelin fazla dedi bi açıklama yapmadi. dr. Una sen Sole yuksek oldugunu dedi. Bi bilgisi olan var mi bunla ilgili

yassı epitel idrar yolu enfeksiyonu diye biliyorum canım herhangi bir ilaç vermedi mi

tebrik ederim canım evlilik yıldönümünde olursa çok güzel bir sürpriz olur sizin için

geçmiş olsunnnnn çok şükür iyi haberler duydukk Rabbim hep daim etsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinn

pufpuf bizim günlerimiz aynıydı bir hafta önde çıkmışsın senn ben şimdi tam 12deyim .. senin köfte annesini üzmemiş demekki :)

Son düzenleme:
geçmiş olmuş canım aman dikkat et dinlen bol bol
Sağol canım dinlenicez artık bol bol

Bu cevabindan ultrasondan bakmasi yeterli sorunu gorebilmesi icin anlamini cikarmak istiyorum

Canım keşke ultrason resmini atabilsem sende görürdün ama maalesef atamıyorum sen canını sıkma doktor normal diyosa normaldir..

demekki napıomusuz stres yapmıyomususz
çok sevindim adına gözün aydınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…