2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Aynen bende senin gibiyim canim.
Yumurta eskiden 2-3 tane yerdim sabahlari hamilelikte sogudum 1 taneyi zor yiyorum simdi
Et hicbi sekilde yiyemiyorum sadece balik
Bol bol meyve portakal suyu iciyorum
Portakal suyuna aseriyorum bile diyebilirim :))
Dr. 10.haftada erkege benziyor dedi ama benim icimden kiz geciyor hala 😄
Hayirlisi bakalim 1hafta sonra randavumuz

Olabilir canim ya. Daha bi kac gun once bi akrabama bebek hayirlamaya gittim. Iki oglu var bi de kizi oldu. Oglanlarda resmen portakal aseriyordum diyor. Kizda hic istememis cani.

Aynen bende senin gibiyim canim.
Yumurta eskiden 2-3 tane yerdim sabahlari hamilelikte sogudum 1 taneyi zor yiyorum simdi
Et hicbi sekilde yiyemiyorum sadece balik
Bol bol meyve portakal suyu iciyorum
Portakal suyuna aseriyorum bile diyebilirim :))
Dr. 10.haftada erkege benziyor dedi ama benim icimden kiz geciyor hala 😄
Hayirlisi bakalim 1hafta sonra randavumuz

A a bisey kacirmisim. 10. hafta da mi soyledi dr erkege benzedigini. Oh be kendim gibi birini buldum :KK70:

A a bisey kacirmisim. 10. hafta da mi soyledi dr erkege benzedigini. Oh be kendim gibi birini buldum :KK70:

Evet canim 10.haftada ama daha kucuk dedi
Benim ablamda ayni doktora gidiyor birde bi komsumuz
Son 1.5 ayi kaldi ablamin hala kesin birsey demedi
3d ultrasonda bakicak artik erkege benziyor diyip duruyo
Komsumuzunkinede 3-4 aya kadar erkege benziyor demis
6.aydan sonra kiz demis ve kizi oldu
Bizim doktor kesin bisey soylemiyor galiba 😁

Kızlar benim yarın ikili testim var ayrıca idrar testide isteyecek sanırım doktorum önce yaptırdığım testlerin arasında eksik olanları isteyecek..ama aklıma bişey takıldı bebeğim hareketli olsun diye çikolata yiyip gitmeyi planlıyorum ama idrar testinde şekerle ilgili bi değerede bakıldığını okudum bir yerde tatlıdan dolayı değerlerde oynama olur mu olmaz mı kafam çok karıştı...ne yapmalıyım sizce??

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr ne fark ettim bilmiyorum doğru mu ama doktorun kontrolden sonra son bi değerlendirme ekranı vardı onun fotoğrafını da verdi bze eşim biraz önce bakınca sex kısmına female yazdığını fark etti ya bu bebeğin cinsiyet tahmini olabilir mi?? kızım olacak olabilir miiii :KK16:

fotoyu ekleyeyim siz de bi bakın :) Eki Görüntüle 886846 Eki Görüntüle 886846

Tatlım hevesini kırmak istemem ama bunu bir yakınım da yaşadığı için söylemek istiyorum. Aslında ultasona sadece kadınlar girmediğinden(herhangi bir sebepten erkekler de girebiliyor ya) o kısma kişinin cinsiyeti yazılıyor. Yani o senin cinsiyetin, bebeğin değil. Hatta doktoruna da sorabilirsin :) Allah, gönlündeki neyse onu versin ama tabiki :KK16:

İşte bizzz geldiiikkkk öncelikle Allah'ım sana şükür ve teşekkürler diyorum.. 11+1'deydik ama ultrasonda 11+4 çıktık :KK66: kalp atışını dinledim ve köftemi her zamankinden çok izledim.. Hem siyah beyaz ekranda hem renklide gördük,doktorum ayrı ayrı gösterdi kolu bacağı kafası diye (annemde yine videoya aldı) girmeden önce çikolata yemiştim kıpır kıpırdı,çok garip yaaa.. Kaydıraktan kayıyo sanki oynuyo falan.. 4.76 cm olmuşuz bizzzzz <3 ikili test cuma günü yapılcak aldık randevumuzu.. Hatta doktorum kıntrolde bile ensesi kalınlığı iyi gibi görünüyor dedi.. Şimdi heyecanlı bekleyiş ikili test için.. Bir diğer kontrol 1 ay sonraya,4 ocakta.. Hadi tahmini olan var mı kız/erkek???

Eki Görüntüle 886718

Hadi gözün aydın canım. Nihayet görmüşsün minik kelebeğini. Ultrasonla bakılırken yüzünden sırıtma eksik olmadı di mi? Hatta o komik komik hareket ettikçe daha da çok gülesin gelmiştir :) Senin şu an ense kalınlığı ölçülmedi mi? Ben cuma günü gittim, ense kalınlığımız ölçüldü ve kan verdik. O da önümüzdeki cumaya çıkacak bakalım hayırlısıyla :KK16:

Kızlar benim yarın ikili testim var ayrıca idrar testide isteyecek sanırım doktorum önce yaptırdığım testlerin arasında eksik olanları isteyecek..ama aklıma bişey takıldı bebeğim hareketli olsun diye çikolata yiyip gitmeyi planlıyorum ama idrar testinde şekerle ilgili bi değerede bakıldığını okudum bir yerde tatlıdan dolayı değerlerde oynama olur mu olmaz mı kafam çok karıştı...ne yapmalıyım sizce??

canım öncelikle inşallah güzel haberlerle gelirsin... benim bugüne kadar hiç idrar örneği istemedi doktorum tahlil için....tam kan tahlillerim yapıldı sadece.. tahlil yapılacaksa aç mı tok mu dedi doktorun..istersen arama imkanın varsa ara..zaten tok karnına gidilecekse bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama aç karnına gidilecekse yememende fayda var..ben tüm kan tahlillerime aç karnıma gittim hatta açlık şekerim ölçüldü..ama dediğim gibi idrar tahlilim yapılmadı canım...

güzel haberlerinizi bekliyoruz..

Son düzenleme:
Hadi gözün aydın canım. Nihayet görmüşsün minik kelebeğini. Ultrasonla bakılırken yüzünden sırıtma eksik olmadı di mi? Hatta o komik komik hareket ettikçe daha da çok gülesin gelmiştir :) Senin şu an ense kalınlığı ölçülmedi mi? Ben cuma günü gittim, ense kalınlığımız ölçüldü ve kan verdik. O da önümüzdeki cumaya çıkacak bakalım hayırlısıyla :KK16:

sorma meleğim orda hareket ettikçe ben hem sırıtıyorum hem çok garip oluyorum..ağzım kulaklarımda çıkıyorum dr odasından :) ense kalınlığını söyledimi doktorun....kan ikili tarama içinmi aldılar ? iyi haberlerini bekliyoruz arkadaşım

sorma meleğim orda hareket ettikçe ben hem sırıtıyorum hem çok garip oluyorum..ağzım kulaklarımda çıkıyorum dr odasından :) ense kalınlığını söyledimi doktorun....kan ikili tarama içinmi aldılar ? iyi haberlerini bekliyoruz arkadaşım

Ne guzel duygudur o Allahim dunyanin en guzel seyi evlat sahibi olmak. Biz aslinda ne kadar sansli kullariz. Disarda bebek sahibi olabilmek icin maddi manevi cabalar sarf eden yuvasi dagilan psikolojisi bozulan o kadar cok insan varki. Bebek tedavisi icin baskente ilk basvuru yaptigimizda bizi bi seminere davet ettiler, kocamaan bi salon tiklim tiklim dolu ve dusunun o seminer duzenli olarak yapiliyor cok sasirmistim o gun meger cocuk sahibi olmak icin tedavi goren ne cok cift varmis. Rabbim sana sukurler olsun bu gunleri gosterdin bize. Sen kimsenin kucagini bos birakma. Kimseyi evlat hasretiyle evlat acisiyla sinama

Ne guzel duygudur o Allahim dunyanin en guzel seyi evlat sahibi olmak. Biz aslinda ne kadar sansli kullariz. Disarda bebek sahibi olabilmek icin maddi manevi cabalar sarf eden yuvasi dagilan psikolojisi bozulan o kadar cok insan varki. Bebek tedavisi icin baskente ilk basvuru yaptigimizda bizi bi seminere davet ettiler, kocamaan bi salon tiklim tiklim dolu ve dusunun o seminer duzenli olarak yapiliyor cok sasirmistim o gun meger cocuk sahibi olmak icin tedavi goren ne cok cift varmis. Rabbim sana sukurler olsun bu gunleri gosterdin bize. Sen kimsenin kucagini bos birakma. Kimseyi evlat hasretiyle evlat acisiyla sinama

çok güzel yazmışsın....o kadar haklısın ki....Rabbime şükürler olsun....Allah isteyen herkesi en yakın zamanda evlat sahibi etsin..Bizde bebişlerimize kavuşalım sağlıkla sıhhatle...

cileksurat canım nasılsın hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagına al bebeyını ınsallah cok sevındım senın adına

İşte bizzz geldiiikkkk öncelikle Allah'ım sana şükür ve teşekkürler diyorum.. 11+1'deydik ama ultrasonda 11+4 çıktık :KK66: kalp atışını dinledim ve köftemi her zamankinden çok izledim.. Hem siyah beyaz ekranda hem renklide gördük,doktorum ayrı ayrı gösterdi kolu bacağı kafası diye (annemde yine videoya aldı) girmeden önce çikolata yemiştim kıpır kıpırdı,çok garip yaaa.. Kaydıraktan kayıyo sanki oynuyo falan.. 4.76 cm olmuşuz bizzzzz <3 ikili test cuma günü yapılcak aldık randevumuzu.. Hatta doktorum kıntrolde bile ensesi kalınlığı iyi gibi görünüyor dedi.. Şimdi heyecanlı bekleyiş ikili test için.. Bir diğer kontrol 1 ay sonraya,4 ocakta.. Hadi tahmini olan var mı kız/erkek???

Eki Görüntüle 886718 [/Q

gözün aydın güzelim çok sevindim hep böyle güzel haberler alırız inşallah hepimiz...:)

sağol canım..aminnnnnn aminnnnn :KK69:

yok cnm ölçümler yapılmadı benimkide cuma günü olucak,randevu alındı..bitek doktor kontrolde "ense ölçümü iyi görünüyor ama detaylı ölçücez" dedi..yinede öyle demesi bile rahatlattı beni.. :KK34: ve aynen dediğin gibi bak bak doyamıyo insan..sabaha dek izleyebilirim yani :KK1:

Valla bende o sırıtma o gün hep sürdü :KK9:

Ense kalınlığımız 1,1 çıktı canım. Kanı ikili tarama için aldılar. Zaten taramanın biri ultrason, diğeri de hormon testiya... O da cuma çıkacak bakalım. Ama önemli olan ultrasondu benim için. :KK16:

yok cnm ölçümler yapılmadı benimkide cuma günü olucak,randevu alındı..bitek doktor kontrolde "ense ölçümü iyi görünüyor ama detaylı ölçücez" dedi..yinede öyle demesi bile rahatlattı beni.. :KK34: ve aynen dediğin gibi bak bak doyamıyo insan..sabaha dek izleyebilirim yani :KK1:

Çok güzel duygular yaa. Doktor bana tam 4 sayfa ultrason görüntüsünü verdi, her gün aklıma geldikçe alıp bakıyorum, öpüyorum... Ne mutlu bizlere ki böyle bir mucizeye sahibiz :KK16:

Guzel gunler sizlerin ve bebislerinizin olsun guzeller :KK19:
Ikili test icin gidecek ve sonuclarini alacak arkadaslar ; tertemiz sonuclarla gelin ins. :KK16:
Randevuya gidecek olan arkadaslarim ; bebeginizin kipir kipir hareketlerini gorun ins. :KK16:
Agrisi olan hasta olan arkadaslarimada acil sifalar diliyorum :KK71:

ya kızlar 19 unda kontrolüm ama sanki vakit geçmiyor gibi günler geçtikçe de heyecanım artıyor bir an önce bebeğimi görmek istiyorum:KK49:

ayyy seninle aynıyız hafta olarak benimde 19 unda randevu zor duruyorum.zaman geçmek bilmiyor gün sayıyorum resmen :KK37: 16 hafta bitmiş olacak inşallah ayın 19 unda.ne kadar büyümüş olacak kimbilir, inşallah bi sorun çıkmadan geçer şu vakit.:KK16:

Bugun itibariyle 11. haftamizi bitirdik kizlar. Ilk trimesteri bitirmeye az kaldi yani riskli donem de bitiyor olacak :)

Valla bende o sırıtma o gün hep sürdü :KK9:

Ense kalınlığımız 1,1 çıktı canım. Kanı ikili tarama için aldılar. Zaten taramanın biri ultrason, diğeri de hormon testiya... O da cuma çıkacak bakalım. Ama önemli olan ultrasondu benim için. :KK16:

süper arkadaşım...cuma günü güzel haberler bizimle olsun o zaman:)

cileksurat canım nasılsın hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagına al bebeyını ınsallah cok sevındım senın adına

teşekkürler bulut iyi dileklerin için darısı isteyen herkese canım..

Guzel gunler sizlerin ve bebislerinizin olsun guzeller :KK19:
Ikili test icin gidecek ve sonuclarini alacak arkadaslar ; tertemiz sonuclarla gelin ins. :KK16:
Randevuya gidecek olan arkadaslarim ; bebeginizin kipir kipir hareketlerini gorun ins. :KK16:
Agrisi olan hasta olan arkadaslarimada acil sifalar diliyorum :KK71:

sağol canım arkadaşım.. :) inşallah bende ptesi görürüm kıpır kıpır meleğimi:)

Bugun itibariyle 11. haftamizi bitirdik kizlar. Ilk trimesteri bitirmeye az kaldi yani riskli donem de bitiyor olacak :)

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. :) inşallah doğumgününü kutladığınız günlerinide görürüz canım :)

inşallah hepimizin ve herkesin çocuğu vatanına milletine hayırlı uğurlu çocuklar olur... Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını bilen saygı duyan seven ilkeleri doğrultusunda yürüyen aydınlık gençler olurlar...yüreği temiz inançlı gençler çocuklar olur inşallah...gerçi biz ailelerin elinde ama olsun..Allahım onları aydın güzel gençler olarak yetiştirmemize izin verir inşallah..içimden geldi yazmak istedim...

X