2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

gerçekten Allah yardımcın olsun canım benim yaaaa

Yalnız değisin canım ben 6 kilo verdim ve böyle giderse bi 6 daha vericem lokma yiyemiyorum ve serumla besleniyorum haftada 2 gün o yüzden endişelenmene gerek yok derim bence.. kontrolünde içinin rahat edeceğine eminim..

Yalnız değisin canım ben 6 kilo verdim ve böyle giderse bi 6 daha vericem lokma yiyemiyorum ve serumla besleniyorum haftada 2 gün o yüzden endişelenmene gerek yok derim bence.. kontrolünde içinin rahat edeceğine eminim..

Halimize sukur o zaman canim ya...
Ins. En kisa zamanda kendini toparlarsin ♥♥♥
Kac kilodan kaca dustun....
Oldukca fazla vermissin...

Merhaba herkese.. ben de 12 haftalik hamileyim.. merak ettigim bisi var sizler ne kadar kilo aldiniz ya da verdiniz.. ben 2 kilo aldim..biraz kklolu hamile kaldigim icin cok mu diye dusunuyorumm..

Canım ben mayıstan beri kullanıyordum folik asiti. Biliyorsun durumları. Sen kullanmaya devam etmişmiydin. Belkide o yüzden bıraktırmış olabilir.

Halimize sukur o zaman canim ya...
Ins. En kisa zamanda kendini toparlarsin ♥♥♥
Kac kilodan kaca dustun....
Oldukca fazla vermissin...

amin inşallah canım ...ben 64.200 düm şu an 58 kiloyum..normalde kilo versem havalara uçardım çünkü evlendiğmden beri 15 kilo almıştım ama kusarak ve aç kalarak kilo vermek iğrenç bişi

Ne zaman bitecek bu kusma yaaa,hamileyim ama 5 kilo verdim
Neredeyse 3 aylık olacak ama hala bitmedi bu işkence..
Çok sürermi daha kızlar varmı bilgisi olan

Ne zaman bitecek bu kusma yaaa,hamileyim ama 5 kilo verdim
Neredeyse 3 aylık olacak ama hala bitmedi bu işkence..
Çok sürermi daha kızlar varmı bilgisi olan

ben 12. haftayıdolduruyorum bende 58 le hamile kaldım şimdi 51 im. ve kusmalarım bitecek derken hafta sonu ızdırap gibiydi şimdide bulantım var doğru düzgün yiyemiyorum. bana hiç bitmeyecek gb gelmeye başladı

a, kizlar ben 3 kilo verdim diye endiseleniyordum, siz ne yaptiniz yahu, 7 kilo ,5 kilo verenler var. Halime sukredeyim, insaallah tezelden istahiniz acilir kizlar...

Kızlar naptınız siz yaaa, 6-7 kilo nedir... Çok kilo vermişsiniz, Allah yardımcınız olsun. Benim de bulantılarım var ama pek kusmaya varmıyor Allahtan. Kuru bulantı ve öğürme var sadece, çok şükür o zaman halime. Hatta 3-4 gündür ilk zamanlara göre daha bile iyiyim. Sanırım artık geçiyor benimki. Zaten ne kilo aldım, ne verdim... Allah yardımcınız olsun gerçekten...

Son düzenleme:
a, kizlar ben 3 kilo verdim diye endiseleniyordum, siz ne yaptiniz yahu, 7 kilo ,5 kilo verenler var. Halime sukredeyim, insaallah tezelden istahiniz acilir kizlar...

valla kızlar durum böyle. zaten bişey yiyemiyorum bi de çıkarıyorum eşim sürekli diyor yüzün gözün çöktü diyor. balık gibiydim şimdi şarkıcı gülşen gb zayıf hissediyorum kendimi :) ayıca çalışırken çok zor oluyor. günde 3- 4 kez sınıftan kendimi lavaboya zor atıyorum

Kıyamam yaa, hadi inşallah artık geçer. Bence şiddetli bulantısı olanların bebişi kesin kız

Kıyamam yaa, hadi inşallah artık geçer. Bence şiddetli bulantısı olanların bebişi kesin kız

bnm gönlümdede kız var ama tabiki hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli olsun cinsiyet önemli değil. bu haftayı da doldurayım geçcek bu bulantılar felan die düşünüyorum ama hayırlısı

Hafta itibariyle kasıktan gözükmesi gerekir...? Doktorun görüntü daha net olduğu için vajinal tercih ediyor olmasın hem ikili testte 3d ultrason kullanılıyor görüntü çok daha net oluyor...

yok canım ya hıc gorunmuyr benımkı rahım ters oldugundan sanırım...hatta doktor korktu dıs gebelık mı acaba dıye assadan baktılar dıyınce bakıp rahatladı

Yenibosna nisa hastanesine gidiyorum ben , reyhan hanım yapıcak 2li testimi kısmetse. 159TL dediler fiyat için

canım tahlıller dahıl mı pekı? memnun musun bır de?

ay bılmıyorum kı hıc bır sey demedı oyle..ben dıyetı bıraktıgım ıcın vucut alısık oldugu kıloya donmeye cabalar dıye duymustum normal gelmıstı

herkes yapmazlar demıs olmazsa capa yada cerrahpasaya gıdeyım...ozel sıgortam yok canım ssk calısanım..ewet bır forumda okudum ıkı sene once 350 vermıs...29mayıs hastanesı ssk ındırımı yapıyor ama ne kadar ıyı bılmıyorum

kızlar bu arada doktorum folik asiti bıraktırdı, previt positive diye bir ilaç verdi multivitamin, içinde magnezyum demir vitamin falan var.

hoşgeldin canım aramıza tekrar geçmiş olsun.telaşlanma bazen öyle olabiliyor devam ederse sıkıntı zaten iğne falan da yapmışlar yatıp dinlenmeye çalış inşallah hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımıza alırız.....:)

canım banada dramamine vermişti doktor

sanırım çoğumuzun içinden geçen kız ama erkek olacak gibi inanmaya başladım artık...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…