2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Merhaba anne adaylari, hepinize taa Cin den selamlar :) Biz esimin is durumundan dolayi yaklasik bir bucuk yildir buradayiz, ve gectigimiz Istanbul ziyaretimizde hamile oldugumu ogrendim :) Burada yazmak da henuz kismet oldu. Oncelikle tum anne adaylarini tebrik ediyorum Allah hepimizin hamileligini tamamina erdirsin insallah. Gecen hafta biraz korktuk cunku gece bir kanamam oldu. Hemen hastaneye kostuk, inanin burada o kadar zor ki hastanede kalmak, dil problemi de var ingizlizce de bilen doktor pek yok. Allaha emanetiz. Yorgunluktan oldugunu dinlenmem gerektigini soylediler, igne yaptilar cesitli kan testleri yapildi ve ultrasonla bakildi. Tum degerler ve ultrason normal gozuktu. Simdi ben de yatar vaziyette azicik is yaparak geciriyorum zamanimi. Sizlerle haberlesmek de umarim burda bana moral ve destek olur. Herkese sevgiler:KK3::KK3:

Hoşgeldin canım aramıza :)) öncelikle geçmiş olsun tatlım bol bol dinlenmene bak sen bebişin için..değerlerinde normalmiş hiç moralini bozmana gerek yok...benim doktorum demistiki durmayan inatçı kanamalar ve düsmeyen ateş olursa korkarız onun dışında hemen telaş yapmaya gerek yok demisti bana gebelik hakkinda genel bilgi verirken.... Allah hepimize hayırlısıyla kuzucuklarimizi kucağimiza almayi nasip etsin insallah....Çin'e sevgiler :)

Kizlar grip degilim ama hani grip olunca kaslarimiz sizim sizim sizliyo ya benim kaslarim oyle agriyo.sizdede oluyormu.2. 3 ayimdauim ama hala rahatsizliklarim devam ediyo:KK43::KK43:

Benm de 2 3 gün öyle oldu canm özellikle eklem yerlerim şimdi cok fena gribim dikkat et kendine aman hasta olma bi de çalışıyorsan daha da zor atlatrsn benm gibi

Merhaba anne adaylari, hepinize taa Cin den selamlar :) Biz esimin is durumundan dolayi yaklasik bir bucuk yildir buradayiz, ve gectigimiz Istanbul ziyaretimizde hamile oldugumu ogrendim :) Burada yazmak da henuz kismet oldu. Oncelikle tum anne adaylarini tebrik ediyorum Allah hepimizin hamileligini tamamina erdirsin insallah. Gecen hafta biraz korktuk cunku gece bir kanamam oldu. Hemen hastaneye kostuk, inanin burada o kadar zor ki hastanede kalmak, dil problemi de var ingizlizce de bilen doktor pek yok. Allaha emanetiz. Yorgunluktan oldugunu dinlenmem gerektigini soylediler, igne yaptilar cesitli kan testleri yapildi ve ultrasonla bakildi. Tum degerler ve ultrason normal gozuktu. Simdi ben de yatar vaziyette azicik is yaparak geciriyorum zamanimi. Sizlerle haberlesmek de umarim burda bana moral ve destek olur. Herkese sevgiler:KK3::KK3:

aaaay bu yurtdışında hamilelikler ne kadar da zor..
bikaç arkadaşımız daha var,hatta biri tüm hamilelik boyunca sadece 2 defa görebilecekmiş :KK53: çok zor ve bi o kadarda kötü..
Allah kolaylık versin valla arkadaşlar..
en azından burda destek oluyoruz birbirimize iyi ki.. :KK69:
hoşgeldin aramıza :KK3:

Gunaydinnnnnnn :21:

Hayirli olsun canim :nazar:
Senin durumun oldukca zormus gercekten....:26:
Ins. Sorunsuz bir sekilde devam eder hamileligin :KK16:

amın canım inş. ikili testin ultrasonu biraz uzun sürebiliyor normalde 5 dakikaysa 15-20 dakika olabilliyor doktor net görüntü bulmaya çalışıyor. ense ve buruna bakıldıktan sonra kan tahlılı ıcın kan verıyorsun sonucuda bir hafta sonra cıkıor canım..:KK16::KK16:
anladım cnm bende perşembe veya cuma gidicem ikili test için 11+2 olucam erken değildir heraldeikili test için
wooouww (= çinmi? Allah yardımcın olsun cnm benim bile gözüm korktu burdan (= inşallah burdan bizimle dertlerini paylaşarak yalnızlığını giderirsin cnm

merhaba arkadaşlar 3. ayıma girdiğim bu haftada o kadar huzursuz ve agresifim ki yemekten gezmekten kısaca hiçbirşeyden zevk almadan yaşamak çok zor...biliyorum geçicek bunlar ama hemen geçsin istiyorum oğluma ve eşime yeterince vakit ayıramıyorum onlara yemek yapamıyorum, beraber etkinlikler yapamıyoruz baba oğul başbaşa bıraktım onları çok huzursuz ve mutsuzum paylaşmak istedim bu hormonlar mahvetti beni...hamileliğin tadını çıkatıcam o günler gelsin artık....:KK49:

merhaba arkadaşlar 3. ayıma girdiğim bu haftada o kadar huzursuz ve agresifim ki yemekten gezmekten kısaca hiçbirşeyden zevk almadan yaşamak çok zor...biliyorum geçicek bunlar ama hemen geçsin istiyorum oğluma ve eşime yeterince vakit ayıramıyorum onlara yemek yapamıyorum, beraber etkinlikler yapamıyoruz baba oğul başbaşa bıraktım onları çok huzursuz ve mutsuzum paylaşmak istedim bu hormonlar mahvetti beni...hamileliğin tadını çıkatıcam o günler gelsin artık....:KK49:

günaydın canım
bizde aynısı baba oğul attım onları ben yalnız başıma yatıyorum:KK1:
ama benim çok şükür aşerme filan yok
balığa varana kadar herşey yapıyorum
ama sadece iş ev,çocuk birde hamilelik çok yoruyor
yinede çok şükür yemek yapıyorum ve yiyorum da 52 ile hamile kaldım şu an 55,5 lardayım
sanırım 68 lde doğururum oğlumdada bu kilo durumum aynıydı 3 ay sonra doğumdan yine düştüm 53-54 le
gerçi hemen iş başı yapmıştım onda 2 ay sonra
bunda çalışmayacağım artık yeter:KK1:

kızlar ya benım doktorum ıkılı test ıcın bellı baslı yerler ıstedı bazı yerlerden emın olamyoruz bunlardan yaptır dedı..devlet olarak capa yada cerrahpasa dedı. ozel de de 3doktor adı verdı.capa ve cerrahpasa hep erkek. saydıgı ozel doktorlar da erkek.ben gıdemem vajınal ultrason ıcın erkege:KK17: benım bebıs halen karından gorunmuyor vajınal ultrasona gırıyorum. sızın gıttıgınız ve memnun kaldıgınız fıyatı da uygun olan yerler var mı ıstanbul avrupa yakasında? anadolu da olabılır

Yenibosna nisa hastanesine gidiyorum ben , reyhan hanım yapıcak 2li testimi kısmetse. 159TL dediler fiyat için

günaydın canım
bizde aynısı baba oğul attım onları ben yalnız başıma yatıyorum:KK1:
ama benim çok şükür aşerme filan yok
balığa varana kadar herşey yapıyorum
ama sadece iş ev,çocuk birde hamilelik çok yoruyor
yinede çok şükür yemek yapıyorum ve yiyorum da 52 ile hamile kaldım şu an 55,5 lardayım
sanırım 68 lde doğururum oğlumdada bu kilo durumum aynıydı 3 ay sonra doğumdan yine düştüm 53-54 le
gerçi hemen iş başı yapmıştım onda 2 ay sonra
bunda çalışmayacağım artık yeter:KK1:

Sende ŞansLı olanlardansın :) Ben mutfağa bile giremiyorum , her akşam dışarda yemek yiyoruz , para yetişmiyo valla :/

Canim hosgeldin aramiza bebeginde hayirli ugurlu olsun.bende ingilterden yaziyorum.yurt disinda hamilelik yasamanin zorlugunu biliyorum:KK37:heleki cin daha zordur can cin con:KK1: canim dil konusuna gelince ben cok iyi degilim ama esim guzel biliyo ingilizce fakat buna ragmen biz tercuman tuttuk.nede olsa onemli bi mevzuu yanlis anlariz yada anlamayiz diye yardim aliyoruz.tercumanin ucretini devlet karsiliyo burda.eger oradada varsa isteyebilirsiniz.kac sene daha oradasiniz.allah yardim etsin gecmis olsun canim

Son düzenleme:
Günaydın bayanlar nasılsınız ben çok kötüyüm bulantılarım arttı. Dr size bulantı için hangi ilacı verdi yazarsanız sevinirim . METPAMİT VERDİ İLK GEBELİĞİMDE iğnesinide oldum hiç işe yaramadı sabah öğüre öğüre geberdim bende seviniyordum bu hamileliğim iyi geçecek diyaa ::KK43:(((((((((

Benm de 2 3 gün öyle oldu canm özellikle eklem yerlerim şimdi cok fena gribim dikkat et kendine aman hasta olma bi de çalışıyorsan daha da zor atlatrsn benm gibi

Canim cok gecmis olsun:2:ben bayagidir boyleyim grip asisi oldum hamilelere yapiliyomus.belki hafif onon etkilerini mi yasiyorum acaba? Bilemedim.doktor demisti cok hafif grip belirtilerin olabilir demisti.belki ondandir. Ama geciciymis.turkiyede asi olunuyomu canim.farumda cogu arkadas gripten sikayetci.birde anne adayi asi olunca bebek dogduktan bi kac ay kadar da bebegide koruyomus

kızlar merhaba,
lütfen cvp verir misiniz,
moralim çok bozuk,
9 haftalık hamileyim ama son 1 haftadır nerdeyse hiç bişe yiyemiyorum,
sadece sabah bi tost,akşamda çorba ve pilav,
ara zamanlarda aşırı mide bulantısından hiç bişe yiyemiyorum,bebişim büyüyemez mi:KK14::KK14::KK14::KK14:
ilk haftalarda hergün süt,yoğurt,peynr,yumurta yiyodum,öyle bi tiksindim ki ağzıma sürmüyorum şuan bunları,cevizi güç bela yiyorum,
kızlar ne zaman geçer bu durum,böyle giderse bebeğim hiç büyüyemiycek:KK43::KK43:
bu iştahsızlığıma rağmen 3 haftada 3 kilo almış,
bunda kullandığım folikasitin etkisi olabilir mi,aranızda folibol kullanan var mı,
of kızlar ne olur bişeler yazın çok moralim bozuk:KK43::KK43:

Canım telaş yapma. Bende hiçbirşey yiyemiyordum. 15. haftamda ilerliyorum. Hala beslenmem tam olarak düzene girmiş değil. İlk aylarda doktorlar bunu normal kabul ediyorlar. Sen ne kadar beslenemedim desende bebişin büyüyor merak etme. Yavaş yavaş düzene girer. 4. ayım bitecek 2 kilo verdim. hiç kilo almadım. Bende çok korkuyordum bebişim iyimi diye ama Rabbim onları koruyor.

Sende ŞansLı olanlardansın :) Ben mutfağa bile giremiyorum , her akşam dışarda yemek yiyoruz , para yetişmiyo valla :/

o konuyu hiç sorma benimki dışarda hem maddi hem manevi olarak çok kızar yemek işine
bende aksine çok severim ama
ama mecbursun sen napcan yapacak bişey yok
allah yardımcın olsun öncekindede mi böyleydin ki

tüm hamişlerere günaydın..el ve ayak kemiklerim sızlarayarak uyandım bugün tüm vucüdum ağrı içinde bulantı cabası :KK14: Allah herkesin yardımcısı olsun benimde...

Günaydın bayanlar nasılsınız ben çok kötüyüm bulantılarım arttı. Dr size bulantı için hangi ilacı verdi yazarsanız sevinirim . METPAMİT VERDİ İLK GEBELİĞİMDE iğnesinide oldum hiç işe yaramadı sabah öğüre öğüre geberdim bende seviniyordum bu hamileliğim iyi geçecek diyaa ::KK43:(((((((((

:KK43::KK43::KK43::KK43: Kötüyüm kötüü..

günaydın canım , Bulantılar tüm hızıyla devam :) dramamine verdi bana doktorum ama malesef elim gitmedi ilaca.. korkuyorum zararı olcak diye hiç denemedim bile. Dün kahve dünyasından , kahveli draje aldım,.. sanki iyi geldi gibi bulantıya . sabah 2 tane alsak yeterLi

X