2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
annişler canlarım ve kızımın minik arkadaşları herkese merhabaaaa
böyle evde uzanıp sizleri takip etmek isterdim fakat hazırlandım işe gidiyorum son 2-3 hafta daha gidicez sonra gelip sizin başınızı şişirmeyi planlıyorum

PUFPUF
köfteni görmüşsün maşallah yakışıklıya bizimde cuma kontrolümüz var bakalım renkli resim verecek mi benim kız

Gunaydinnn annisler...bisey sormak istiyorum drlariniz sezeryan icin gun verdiklerinde kac haftayi baz aldilar 39+0 38....?benimde sezeryan olacak.gibi zaten rahim anamolim var hemde kzuzucuk donmedi ki ayakalri kasiklarimi tepikliyo....kasilma.yada agri belirgin olaraka bende yok...yani aksam saattlerinde mide iyice sisince heryer sert oluyo ama.oyle 3 5 dakika bir gelio gecmiyo yatinca rahatim...bel kasik agrisida normal diye dusunuyorum ara ara oldugunda...benimde kontrolum 19 nisan sabirsizlikla.bekliyorum.....malum benim.kuzu tek damarla besleniyoo...ama rabbim bu zaman kadar getirdi hep haftasiylan uyumluydu...cok iri bir bebek beklemiyorum.zaten saglikli ve haftasinda olsun yeter.

Slm kızlar biz bugün kızımı görmeye gidicez inşallah herşey yolundadır bize dua edin kızımı çoooook özledim

Son düzenleme:
merhaba canım.ben yapıyorum haftada en azından 2 gün hamile pilatesi ve haftada bi kaç gün yürüyüş yapıyorum.sen yapıyo musun

yok canım yapmıyorum çalışıyorum akşamada yorgun oluyorum yapamıyorum haftasonlarıda ancak çamaşır temizlikle geçiyor hiç yapamıyorum

günaydın bacım son haftalarda hafif mide bulantıları olur arada demişlerdi geçsin inşlallah biran önce
Bacim bende bu bulanti ve kusmalar hic bitmek bilmedi ki....
Surekli cekiyorum maalesef

Gunaydin annisler ve minnoslar. Bugün oglusla gorus gunumuz. Saat 4u iple cekiyoruuuuuuuuuuuuummm
Guzel haberlerle gel cann im
bende haziran annesi olcam inşallah sizi takip ediyordum ama çok yazma fırsatım olmadı bişi sorcam gebelik egzersizi falan yapıyor musunuz
Bacim hosgeldin oncelikle...
Rabb'im saglicakla kucagina almagi nasip etsin
Ben yuruyus ve aklima geldikce yere comelerek rahim kaslarimi sikip gevsetiyorum...

Slm kızlar biz bugün kızımı görmeye gidicez inşallah herşey yolundadır bize dua edin kızımı çoooook özledim

Ayyyyy ne guzel ya benim oglumla gorus gunum teeeeeeeeee haftaya cuma
Guzel mi guzel haberlerle gel bacim

Günaydın anneler işimin yoğunluğundan çok giremiyorum fakat 2 günüm kaldı izne ayrılıyorummm onun mutluluğu var arada geçmişi okumaya çalışyırum umarım herkes keyiflidir

izine ayrılmak kadar güzel bişey yok..bi an önce çık inşallah cnm[/QUOTE]

ben sadece detaylıda gördüm bebişimi o kadar o zamanda daha küçüktü. ama araştıracağım böyle ultrasoun ii olan bir dr. da bir kere muayene olmak istiyorum doğumdan önce

bnde öyle birtek detaylıda bukadar net fördm diğerleri hep siyah beyaz...

Son düzenleme:

Çok sağol canım darısı başına sanada az kalmış ama senin kavuşman daha yakın oğluşuna

Herkese günaydın diycem şimdi olmayacak tünaydın diyeyim bari biz anca kalktık da kahvaltı yaptıkta bişeyler içerken bi bakalım dedik... :126:

Gunaydin annisler ve minnoslar. Bugün oglusla gorus gunumuz. Saat 4u iple cekiyoruuuuuuuuuuuuummm

günaydın canım sorma bende bugün heyecanlıyım bizim de kızımla 3 de randevumuz var :) insallah güzel haberlerle döneriz

Hayırlısıyla gidin gelin kızlar... Güzel haberlerinizi alalım...

bende haziran annesi olcam inşallah sizi takip ediyordum ama çok yazma fırsatım olmadı bişi sorcam gebelik egzersizi falan yapıyor musunuz

Sadece yürüyüş yapıyorum canım...

Âmin canım çok sağol

günaydın canım sorma bende bugün heyecanlıyım bizim de kızımla 3 de randevumuz var :) insallah güzel haberlerle döneriz
Amin canim insallah

hadi bakalım hayırlısıyla git hayırlısıyla gelll (=

zaman geçiyomu geçmiyomu artık bnde bilemiyorum 30. haftadayım kaldı 10 hafta..bazen diyorum hazirana dahaa 2 ay var..(= bu günlere şükür

Sagol neslicim

Sizede cok tesekkur ederim fistiklar

aaaay ben pişman olmuyorum....

Oh oh masalaah cnm size ne guzel habrler nazar degmesin cnm

sağol tatlım..amin

güzel ve mutlu olarak geri gel inşalah canım..hadi bakalım

merhabalar

araştırmaktan yoruldum. 2 hafta nasıl geçecek bilmiyorum. şu plasentanın aşağıda olma sorunu. doktor ölçüm yaptı sınırda dedi. 2 hafta sonra gidicem yine. of ne demek acaba bu? başıma neler gelecek? sakin olayım diyorum da ne bileyim işte :18::18: var mı benim durumumda olan?

Kizlar benim Kiz megerse erkekmis Ben en son 20 haftalikken ultrashona girmistim ozaman k i z demislerdi simdi tekrar girdim 've kesin erkek dediler :)) bibir suru sey aldik hepsi degisecek ya soktayim suan am a hep icimden erkek geciyod

benımde sezaryan olacaka kesın bu ıkıncı sezaryanım arası tam 1.5 yıl gecen kontrolde daha erken sancım yada suyum gelmezse 19 hazıranda alırız dedı normalde bdt 29 hazıran 10 gun erken alırız dedı ama ılk sezaryan olacaksa bı sorun yoksa 40 haftaya kadar bıle beklersın

Kizlar benim Kiz megerse erkekmis Ben en son 20 haftalikken ultrashona girmistim ozaman k i z demislerdi simdi tekrar girdim 've kesin erkek dediler :)) bibir suru sey aldik hepsi degisecek ya soktayim suan am a hep icimden erkek geciyod
Su an soklardayimmm bacimmmm
Anammmm ne yapcan simdi
Bizim kiz oglan cikmis iyi mi

Hayırlı evlat olsun canım gerçekten insan şok olur ya okadar çok alıştım ki oğlumun olacağına, kız olduğunu öğrensem afallarım heralde

aaa cok sasırdım 9 hafta hıc gırmedın mı usg ye?gecen seker yuklemesı yaptırırken bı hamıle arkadas vardı ıkıncı cocugmus erkek ama guvenmıyorum hep sarı yesıl alıyorum demıstı ılk bebegınde de hep erkek demısler dogumda kucagna kız vermısler demek olabılıyor boyle seyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…