2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Benim bu hamileliğim başladığından beRi 4. Grip vakkam hepsinde de antibiyotik kullanmak zorunda kaldım, bu son gripte tablet antibiyotik 7 gün kullanmama rağmen kâr etmediği için iğnesini verdi dr 5 günlük.
İncelme için de dr öksürüklerinin ve bebeğin ilk aylarda hep aşağıda taşınmış olmasının etkisi vardır dedi, önce düşük sonra da erken doğum riskiyle karşılaşmıştım zaten
Sağlıkla hayırlısıyla ve vaktiyle kavuşalım da artık prensesle inşallah...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sanırım tekrar 4D ultrasonla bakacaklar, ya da bilmem ki belki de renkli ultrasonla damarlara mı bakacaklar. Büyük ihtimalle de senin de dediğin gibi kendisi ultrasonla bir bakayım istedi belkide...
Hepimizin mucizelerini korudun Rabbim inşallah...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

aynen bendede son 1 haftadır aşırı derecede wc ye çıkıyorum su içmeye korkar oldum ara ara kasılma ve ağrılarda oluyor magnezyum alınca kasılmalar azalıyor bide benim karnım baya aşağıda herkes erken doğum olur diyor korkuyorumm çarşamba dr kontrolümüz var inşallah herşey yolundadr :2:

rabbim acil şifalar versin canım sakın moralini bozma allahın izni ile bebeğini sağlıkla alıcaksın kucağına bol bol sebze meyve tüket canım ve bol su tabii en önemliside dua at dularım seninle allah miniğini sana bağışlasın şifa versinn

benimde yeni kuruldu ama ağır bir koku yok normal yeni boya kokusu kurulalı br kaç gün oldu havalandırıryorum kalmadı gibi odasında koku

Benim evlendipim zamanda koku bikaç.günde gitmişti.eşyalsrım.hep akrilik boya kursunsuz,demekki değişebiliyor

Günaydın arkadaşlar... Eşimi seçim için göreve gönderdim. Sandık başkanı olduğu için yönetmelikleri vs. okudu. Rehberin 26. maddesinde hamileler ve hastaların önceliği olduğu yazıyormuş Yani sıra beklemeden oyunuzu kullanabilirsiniz Az kişi varsa zaten önemli değil ama baktınız çok kişi var göbişi gösterip oyunuzu kullanın

Yok cnm ya merak etme. Bir şey göreceğini hiç sanmıyorum! Bu kadar etkisi olmaz ultrasonda göreceğin kadar.. Rahat ol. Kesin kendi görmek istedi bahane bulmuştur :))))

Sana seçili antibiyotik verilmiştir. İçini ferah tut, hiçbi şeycik çıkmaz!! Tüm hamileliğini antibiyotikle, daha riskli ilaçlarla geçirenler var.. Allahın izniyle hiçbi şeycik olmaz!
İstersen antibiyotiğinin ismini ver araştırayım ben?

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Çilek nerde yaf :) kızlar saatler bu gece alıncak, erken almayın ha ;₺

sagol canim insallah boyle devam eder gelişimi, bedava olmaz da su an 1500 lira dedi doğum ucretini 1000 olur belki 500 olur yani kâr kârdır

gunaydin canim karni sarma meselesi ben amerikan bez alip sardircam annemlere korse sicakta duramam içinde bi de dogumdan sinra sariliyo oyle 4-5 ay sonra degil uyusuklukta bana cok sacma geldi daha oncede demistim ablam iki sezeryan yapti maşallah ertesi gun ayaga kalkti ama bunun bi etkisininde dogumu yapan dr kisinin yapisina bağlı diye dusunuyorum

Çilek nerde yaf :) kızlar saatler bu gece alıncak, erken almayın ha ;₺

normalde bugüne alınmış olcaktı yaa telefonlar almış kendi kendini

Gunaydinnnnn bacilarrrr
Bacim bak bunu yazdigin iyi oldu
Beklemeye sonnnn

Bakın ben pufpufun yazdığını görmüyorum. Alıntıla dediğimde cvp yazarken görüorum?? İphone'lular ne diosunuz?

Çok güzel ve heyecanlı bir rüya. Sütümüzün gelmemesinden cok korkuyoruz herhalde. Ben de öyle bir rüya görmüştüm.

Kızlar herkese merhaba,

Hamileliğim öncesi olsun hamileliğimin başından sonuna kdar olsun düşünmediğimiz isim kalmadı. Benim beğendiklerimi eşim eşimin beğendiklerini ben beğenmedim. Eşim eski isimleri seviyor ben ise modern isimleri. Ortak beğendiklerimizde oldu fakat sonradan bi türlü içime sindiremedim. Artık çok az zamanımız kaldı bebek doğduktan sonrada acelece konsun istemiyorum. Şimdi ikinci kızım gelecek Allahın izniyle size bikaç isim sunmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Ablamızın ismi Nefise Naz

Beğeninize sunacağım isimler ise şöyle :

Sare Nur

Elif Beste

Zeynep Duru

Elif Sare

canım biz eşimle zeynep duruyu begendik :) ama sana bizim nasıl isime karar verdiğimizi anlatayım. eşim babasının ismini istiyordu bense hiiiiç aile büyüklerinden birinin ismini koymak istemiyordum. begendiğimiz yedi ismi kağıda yazdık , kayınpederimin ismide vardı . gece namaza kalktık sonra istihare duasını okuduk ve duayla kura çektik. muhammed enes çıktı oğlusumuza. şimdi ikimizin kafasında da soru işareti kalmadı, içimizide tamamen sindi

BEBİŞİNİZ İSMİYLE SAĞLIKLA YAŞASIN İNŞ. :) BENDE KURAYI DÜŞÜNMÜYO DEĞİLİM EN SON ÇARE ONA KALACAĞIZ GİBİ :)

BEBİŞİNİZ İSMİYLE SAĞLIKLA YAŞASIN İNŞ. :) BENDE KURAYI DÜŞÜNMÜYO DEĞİLİM EN SON ÇARE ONA KALACAĞIZ GİBİ :)

Amin canım hepimizin bebisleri inş. :)) senin bebisinde isminden hem dunya hem ahirette razi olur sizinde içinize Siner inş. :)) karar verince buraya yazarsın tamam mı merak ederim ben :)

Amin canım hepimizin bebisleri inş. :)) senin bebisinde isminden hem dunya hem ahirette razi olur sizinde içinize Siner inş. :)) karar verince buraya yazarsın tamam mı merak ederim ben :)

Allah razı olsun canım inşallah. karar verince yazıcam buraya meraklanma :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…